ثبت فروشگاه

کابل لخت کن 

کابل لخت کن یا قیچی کابل بری یا قیچی کابل چین یکی از تجهیزات برقی است که اغلب پیش از آغاز به کابل کشی در یک مجموعه به کار گرفته می‌شود. برای نصب اتصالات کابل همچون سرکابل، مفصل و دیگر موارد لازم است که بخشی از کابل بریده شود. این محصول می‌تواند روکش سیم و کابل‌ها را با قطر مشخصی بردارد. پیش از خرید کابل لخت کن باید به میزان قطری که روکش کابل را حذف می‌کند توجه کنید. بدنه اصلی قیچی کابل لخت کن و یا چاقو کابل لخت کن اغلب از مواد پلی آمید ضد سایش ساخته شده است. این محصولات ویژگی‌های مختلفی دارند به عنوان مثال برخی از آن‌ها مکانیزم نگه دارنده خودکار کابل دارند و برخی دیگر این ویژگی را ندارند. 

این محصولات براساس نوع کاربرد نیز به چهار دسته تقسیم‌بندی می‌شوند:

  1. قیچی کابل بری دستی 
  2. قیچی کابل بری هیدرولیک دستی
  3. قیچی کابل بری هیدرولیک شارژی
  4. قیچی کابل بری جغجغه‌ای

برخی از این محصولات حالت قیچی و برخی دیگر به صورت چاقویی به بازار عرضه می شوند.

  • قیچی کابل بری: این محصول کاربرد ساده‌تری دارد و افراد مبتدی نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. این محصول از دو تیغه همچون یک قیچی تشکیل شده است.
  •  کابل لخت کن چاقویی: این محصول ظاهری شبیه به کاتر دارد و ابزار تخصصی‌تری به حساب می‌آید. چاقو کابل بری یک تیغه به شکل چاقو دارد. البته بسیاری از این تجهیزات یک تیغه سوزنی شکل یدکی نیز دارند. 

قیمت کابل لخت کن

 یکی از مهم‌ترین نکاتی که پیش از خرید قیچی کابل چین باید به آن توجه کنید، قطر کابل مورد نظر است. مصرف کنندگان باید متناسب با قطر کابل قیچی یا چاقو را خریداری کنند. همچنین نوع کابل از نظر آرموردار بودن یا بدون آرموردار بودن نیز باید بررسی شود. هر یک از کابل‌های مسی، آلومینیومی و ACSR نیز به یک نوع قیچی یا کابل لخت کن مخصوص نیاز دارند. قیمت این محصولات به عوامل مختلفی همچون جنس بدنه، جنس و نوع تیغه‌ها، کارایی محصول، امکانات اضافه و دیگر موارد بستگی دارد. 

خرید کابل لخت کن از راندنو

برای خرید کابل قیچی کابل بری یا کابل لخت کن می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کابل لخت کن و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع


سایز