ثبت فروشگاه

کاتر زنتن مدل 8981

از ۵۵۰,۰۰۰ تا ۵۵۰,۰۰۰ تومان

کاتر زنتن مدل 8962

از ۵۵۰,۰۰۰ تا ۵۵۰,۰۰۰ تومان

کاتر زنتن مدل 8971

از ۵۵۰,۰۰۰ تا ۵۵۰,۰۰۰ تومان

کاتر زنتن مدل 8741

از ۳۸۰,۰۰۰ تا ۳۸۰,۰۰۰ تومان

کاتر زنتن مدل 8952

از ۵۵۰,۰۰۰ تا ۵۵۰,۰۰۰ تومان

کاتر زنتن مدل 8731

از ۳۸۰,۰۰۰ تا ۳۸۰,۰۰۰ تومان

دسته‌بندی‌ها : کاتر چاقویی -

کاتر

کاتر ابزاری است که از یک تیغ برای بریدن اجسام استفاده می کند. از کاتر در تمامی کارگاه ها و کارخانه های صنعتی و تولیدی استفاده می شود. انواع مختلف کاتر می تواند چوب، مقوا، کاغذ، پلاستیک، موکت، تسمه، طناب و ... را  برش دهد و یا بر روی آنها خراش ایجاد کند. جنس بدنه کاتر نیز می تواند فلزی و پلاستیکی باشد. تیغ کاترها می تواند به اندازه دلخواه باز و بسته شود. از کاتر در بسیاری از مصارف مانند: کارهای طراحی، نصب موکت و فرش، نقاشی، صنعت و برش رویه سیم، ظریف کاری و ... از کاترها استفاده شود.

کاتر

اجزای اصلی کاتر

کاتر از دو بخش اصلی بدنه و تیغه ساخته شده است.

بدنه کاتر

بدنه کاتر از جنس هایی مانند پلاستیک یا فلز ساخته می شود که دارای ابعاد متفاوتی است.

تیغ کاتر

تیغ کاتر یک نوع تیغ پرکاربرد است که در صنعت، ادارات و شغل های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد و می توان از آن برای مصارفی مانند بریدن انواع مقوا و کاغذ، موکت، پلاستیک، چوب، تسمه، پارچه و ... استفاده کرد. کاترها تیغه های مختلفی دارند که بسته به نیاز کاربر می تواند از آنها استفاده کند.

اجزای اصلی کاتر

انواع کاتر 

در ادامه به انواع کاتر و کاربرد هر یک پرداخته می شود:

کاتر تیغه ثابت

این کاتر دارای تیغه ثابت است یعنی نمی توان تیغه آن را بالا و پایین کرد و بدنه آن می تواند به صورت فلزی یا پلاستیکی باشد.

کاتر تیغه متحرک

این کاتر از پرکاربردترین کاترها است. این نوع کاتر تیغه اهرمی دارد که کاتر می تواند تیغ را به سمت پایین و بالا جابجا کند و تیغه را قفل کند که تیغه ثابت بماند. کاربرد این تیغه ها برای مصارفی همچون برش چرم، موکت، کاغذ و ... است.

کاتر موکت بری

این نوع کاتر از جنس فلز است که مقاومت و دوام بالایی دارد و می تواند موکت های با ضخامت های متفاوت را برش دهد. این کاترها در ابعاد مختلف ساخته می شوند و تیغه آنها می تواند قفل شود. همچنین به هنگام استفاده از این کاتر، تیغه آن جابجا نمی شود.

کاتر قلمی یا مدادی

این نوع کاترها تمام استیل و ضد زنگ هستند. از این نوع کاتر در برش های ظریف و دقت بالا استفاده می شود و برای مصارفی مانند برش مقوا، کاغذ و ... کاربرد دارد.

کاتر شیشه پاک کن 

همانطور که از نام آن مشخص است از این نوع کاتر برای نظافت شیشه و پاک کردن هر گونه رنگ، لکه و کثیفی روی شیشه ها استفاده می شود. ضخامت این نوع کاتر بیشتر از سایر کاترها است زیرا این کاتر برعکس سایر کاترها بجای کاربرد برشی، کاربرد نظافتی دارد.

کاتر کاغذ بری یا رومیزی

از این نوع کاتر می توان برای برش دستی کاغذ استفاده کرد. این نوع کاترها در کتاب فروشی ها و دفاتر فنی کاربرد دارند و جهت برش معمولی کاغذ بهتر است از نوع معمولی آن استفاده شود.

کاتر دوار یا غلطکی

این نوع کاترها برای مصارف هنری کاربرد دارند و از آنها برای برش پارچه و چرم استفاده می شود. برای جلوگیری از آسیب به تیغه و کندی آن بهتر است از سطح صفحه برش مخصوص استفاده شود. تیغه این کاتر می تواند برش هلالی ایجاد کند.

انواع کاتر 

نکات مهم در هنگام خرید کاتر

  • کاترها در انواع و سایزهای مختلفی تولید می شوند.
  • کاتر باید دارای محفظه ای برای نگهداری تیغه یدکی باشد.
  • قفل موجود روی بدنه کاتر ضعیف نباشد.
  • دسته کاتر دارای انحنا باشد.
  • به برند و شرکت تولیدکننده دقت شود.

نکات مهم در هنگام خرید کاتر

برترین برندهای کاتر

امروزه در سطح جهان شرکت های زیادی به تولید کاتر می پردازند که به برترین آنها پرداخته می شود:

کاتر رونیکس

شرکت رونیکس در حال حاضر به تولید 2000 ابزار در گروه های مختلف از جمله ابزار دستی، برقی، شارژی، بادی و ... می پردازد. این شرکت جهت پاسخ گویی به نیاز مشتریان، برای تمام محصولات خود گارانتی یک ساله ارائه کرده است. یکی از محصولات آن کاتر است. کاترهای رونیکس مدل های مختلفی دارند و از برترین مدل های آن مدل RH-3006، مدل RH-3005 مدل RH-3004 هستند.

از دیگر برندهای کاتر می توان به شرکت های توسن، استنلی، نکستول، میلواکی، نووا، زنتن، کنزانس و استنلی اشاره کرد. خریداران در سایت راندنو می توانند با نمایندگان و عاملین فروش کاترهای مختلف در ارتباط باشند و بدون هیچ واسطه ای از آن ها خرید نمایند. 

قیمت کاتر

کاتر بر اساس عواملی مانند نوع کاربرد، ابعاد، وزن، جنس بدنه و تیغ، طول و ضخامت تیغ، قابلیت قفل شدن، حرکت ریلی آسان و ... قیمت گذاری می شود.

خرید کاتر

برای خرید کاتر می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کاتر و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع