ثبت فروشگاه

کاتر چاقویی

کاتر چاقویی یکی از انواع رایج کاتر است که جهت برش اجسام مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از این ابزار برشی در بیشتر فعالیت های صنعتی و هنری نیز استفاده می شود. این ابزار کارآمد به منظور برش متریال های مختلف مانند پلاستیک، موکت، مقوا و ... نیز استفاده می شود. لازم به ذکر است که این محصول جهت انجام فعالیت های عمومی در منازل و کارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کاتر چاقویی

کاربرد کاتر چاقویی

همانطور که در ابتدا به این موضوع اشاره نمودیم، از این ابزار جهت برش انواع متریال استفاده می شود. کاتر و انواع آن از جمله کاتر چاقویی، از کاربرد بسیار وسیعی در صنایع برخوردار هستند. امروزه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، این ابزار دستی در انواع مختلفی تولید و ارائه می شود. لازم به ذکر است که برخی از انواع این محصول ظاهری شبیه به چاقوهای معمولی دارند و برخی دیگر به صورت تاشو به بازار ارائه می شوند.

کاربرد کاتر چاقویی

اجزای اصلی کاتر چاقویی

همانطور که می دانید کاتر از دو قسمت اصلی تیغه و بدنه تشکیل شده است. بدنه کاتر نیز از متریال هایی مانند پلاستیک و فلز ساخته می شود که هر یک ابعاد گوناگونی دارند.

تیغ کاتر نیز از دیگر قسمت های تشکیل دهنده اصلی این محصول است. تیغ کاتر فرآیند برش را انجام می دهد.

اجزای اصلی کاتر چاقویی

نکات مهم در خرید کاتر چاقویی

هنگام خرید انواع کاتر و کاتر چاقویی باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. در ادامه شما را با راهنمای خرید کاتر چاقویی آشنا خواهیم نمود.

  • در ابتدا به دسته کاتر توجه داشته باشید که منحنی باشد. منحنی بودن دسته کاتر موجب می شود تا کار با این ابزار به آسانی صورت بگیرد.
  • همانطور که می دانید کاترهایی که از جنس فولاد و فلز ساخته می شوند، مقاومت بالاتری دارند. از این رو جنس تیغه کاتر از دیگر پارامترهایی است که هنگام خرید آن باید مورد توجه شما قرار بگیرد.
  • از دیگر نکات مهم در خرید کاتر چاقویی مکانیزم قفل شدن آن است.
  • توجه داشته باشید که کاتر از محفظه قرار دادن تیغ زاپاس برخوردار باشد.

نکات مهم در خرید کاتر چاقویی

برترین برندهای کاتر چاقویی

برندهای زیادی به تولید انواع کاتر چاقویی پرداخته اند. در ادامه به معرفی برترین برندهای تولیدکننده کاتر چاقویی خواهیم پرداخت.

کاتر چاقویی استنلی

استنلی یک برند آمریکایی است که به تولید انواع ابزارآلات برقی، دستی، ابزارآلات اندازه گیری و ... پرداخته است. شرکت استنلی در سال 1843میلادی توسط فردریک استنلی در کانکتیکات آمریکاتأسیس شد. همچنین در سال 2010 به شرکت Black & Decker پیوست و نام کمپانی خود را با این برند شریک شد. از برترین کاتر دچاقویی تولیدشده توسط این برند می توان به کاتر استنلی مدل 073-10-0، 010778، 10073-0 و ... اشاره نمود.

کاتر چاقویی بیسو

برند بیسو از دیگر شرکت های محبوب تولیدکننده انواع کاتر است. از برترین کاتر تولیدشده توسط اینت برند می توان از کاتر تاشو بیسو مدل B606 نام برد.

کاتر چاقویی ویگور

کاتر ویگور از دیگر برندهای محبوب تولیدکننده این ابزار دستی به شمار می آید. از برترین انواع کاتر ارائه شده توسط این برند می توان به مدل های  V1345 ،V7099 ،V4425 و ... اشاره نمود.

کاتر چاقویی اروین، دانگ هان، دفون مکس و ... از دیگر برندهای محبوب تولیدکننده این ابزار محسوب می شوند.

قیمت کاتر چاقویی

قیمت کاتر چاقویی باتوجه به عواملی مانند نوع کاربرد، جنس بدنه و تیغ کاتر، وزن، قابلیت قفل شدن و موارد دیگر متغیر است.

خرید کاتر چاقویی

برای خرید کاتر چاقویی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کاتر چاقویی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها


برند