ثبت فروشگاه

آژیر و چراغ هشداردهنده چیست و در چه مواردی استفاده می‌شوند؟ این تجهیزات از وسایل هشداردهنده هستند. انواع تجهیزات هشداردهنده توسط صدا و نور گردان، وضعیت موجود در محیط را اعلام می‌کنند. این دو وسیله جزء سیستم ایمنی و امنیتی به شمار می‌آیند. استفاده از این تجهیزات هشداردهنده در هر مکان و وسایل نقلیه کاربرد دارد. آژیر‌ها و چراغ گردان‌ها بر روی ماشین‌های پلیس، کانکس‌ها و مواردی از این قبیل نصب می‌شوند. لازم به ذکر است این دو وسیله به طور کامل امنیت و هشدار را در کنار یکدیگر فراهم می‌کنند. قیمت آژیر و چراغ به نوع استفاده آن‌ها و مدل ابزار بستگی دارد. در نتیجه با توجه به پارامتر‌های نام برده، می‌توانید به خرید آژیر و چراغ مناسب اقدام نمایید.

معمولاً آژیر و چراغ به صورت مکمل با یکدیگر عمل می‌کنند. این دو محصول از مهم‌ترین علائم هشدار دهنده به شمار می‌آیند. آژیرها پیامی بصری هستند و با ایجاد صدا، ددرباره مشکل موجود در محیط هشدار می‌دهند. این تجهیزات از علائم ایمنی و ترافیکی به شمار می‌آیند و در اکثر سیسم‌های سرقت نیز موجود هستند. استفاده از این تجهیزات در طلا فروشی‌ها، مکان‌های مسکونی، تجاری و اماکنی که امکان سرقت در آن‌ها وجود دارد، کاربرد دارد. دزدگیر ها و ساعت‌های زنگ‌دار چند نمونه از آژیرها به شمار می‌آیند.

چراغ گردان‌ها به عنوان فلاشر و نورافکن مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این وسیله به منظور حفظ احتیاط و هشدار بر روی کانکس‌های نظامی و ماشین‌ها استفاده می‌شود. چراغ گردان نوعی چراغ است که از طراحی خاصی برخوردار است. این چراغ‌ها با توجه به فناوری نوین روز جهان تولید می‌شوند. همچنین به منظور جلب توجه هرچه بیشتر به صورت چرخشی، تک یا چند فانوس ثابت، سیار و چشمک‌زن منعکس شده در بازار موجود هستند. این محصول براساس نوع کاربرد و محیط مورد نظر برای نصب، در انواع مختلفی همچون چراغ گردان موتور، چراغ خطر و چراغ گردان پلیس نیز تولید می‌شود.

آژیر‌ها نیز در انواع گوناگونی مانند آژیر پیزو (PIZO)، آژیر سیرن ( SIREN) و آژیر بلندگو (SPEAKER) در بازار موجود هستند. به طور کلی شنیدن صدای آژیر یا دیدن یک نور باعث بروز احساساتی در افراد می‌شود. گاه این احساسات، احساس امنیت، احساس ترس و احساس مسئولیت هستند. به همین دلیل از علائم هشداردهنده رنگی مختلف در سراسر شهر استفاده می‌شود.

به طور کلی کاربرد اصلی این دو تجهیز، هشدار دادن نسبت به امنیت محیط است. چراغ‌های پلیس و آژیر در انواع خودرو‌های اعلام‌کننده هشدار مانند خودرو‌های ارتباط سیار، موتور سیکلت پلیس، خودروی پلیس، دوچرخه پلیس، ون پلیس، خودروی عملیات ویژه‌ی پلیس، خودروی تجهیزات آتش نشانی، خودروی حمل آب آتش نشانی، آمبولانس هوایی خودروی امداد و موارد مشابه کاربرد دارند.

قیمت آژیر و چراغ

قیمت چراغ گردان آژیر دار به نوع محصول، مدل دستگاه و شرکت تولیدکننده آن‌ها بستگی دارد. همان‌طور که می‌دانید آژیر و چراغ انواع متفاوتی دارند. تناسب نوع کالا با سیستم مورد نظر بر قیمت تجهیزات هشداردهنده نیز تأثیرگذار است.

خرید آژیر خطر و چراغ گردان از راندنو

برای خرید چراغ گردان آژیر دار می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات آژیر و حریق را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت آژیر و چراغ گردان سقفی led و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع