ثبت فروشگاه

پریز آنتن

پریز آنتن محل اتصال گیرنده تلویزیون است که وظیفه تبدیل سیگنال موجود در کابل کواکسیال به سیگنال قابل استفاده در تلویریون و ماهواره را برعهده دارد. این نوع پریز‌ها به صورت توکار در دیوار قرار می‌گیرند.  پریز آنتنهای جدید به صورت دو منظوره تولید می‌شوند و دو خروجی روی آن‌ها وجود دارد. پریز آنتن به دو نوع انتهایی و میانی نقسیم می‌شود که در ادامه به معرفی آن‌ها پرداخته می‌شود:  

پریز میانی یکی از انواع پریز آنتن است. در پریز آنتن میانی خروجی وجود دارد و همچنین سیگنال به پریز بعدی ارسال می‌شود. این نوع پریز بیشتر برای شرایطی است که خطوط باید ادامه پیدا کنند. پریز نهایی نوع دیگر این تجهیز روشنایی است. پریز نهایی هنگامی به کار می‌رود که قصد ادامه دادن انشعاب وجود نداشته باشد. آنتن مرکزی سیستمی است که به واسطه آن کلیه واحد‌های یک ساختمان به یک شبکه برای دریافت کلیه کنال‌ها متصل می‌شوند. این سیستم وظیفه دریافت سیگنال را به عهده دارد.

قیمت پریز آنتن

پریز آنتن بر اساس عواملی چون ابعاد، وزن، جنس بدنه، شدت جریان، ولتاژ، برند و شرکت تولید کننده قیمت‌گذاری می‌شود. برای خرید پریز آنتن می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و به طور مستقیم با نمایندگان و مراکز فروش این محصولات در ارتباط باشید.

خرید پریز آنتن از راندنو

  • جنس بدنه
  • نوع پریز آنتن
  • برند و شرکت تولید‌کننده
  • شدت جریان
  • طراحی و شکل ظاهری پریز آنتن

برای خرید پریز آنتن دو منظوره می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت  پریز آنتن و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع کارکرد