ثبت فروشگاه

پریز آنتن

پریز آنتن محل اتصال گیرنده تلویزیون است که وظیفه تبدیل سیگنال موجود در کابل کواکسیال به سیگنال قابل استفاده در تلویریون و ماهواره را برعهده دارد.

این نوع پریزها به صورت توکار در دیوار قرار می گیرند. پریز آنتن های جدید به صورت دو منظوره تولید می شوند و دو خروجی روی آن‌ها وجود دارد.

پریز آنتن

انواع پریز آنتن

پریز آنتن به دو نوع انتهایی و میانی نقسیم می شود که در ادامه به معرفی آن ها پرداخته می شود: 

پریز میانی

در پریز آنتن میانی خروجی وجود دارد و همچنین سیگنال به پریز بعدی ارسال می‌شود. این نوع پریز بیشتر برای شرایطی است که خطوط باید ادامه پیدا کنند.

پریز نهایی

پریز نهایی هنگامی به کار می رود که قصد ادامه دادن انشعاب وجود نداشته باشد.

انواع پریز آنتن

آنتن مرکزی چیست

آنتن مرکزی سیستمی است که به واسطه آن کلیه واحدهای یک ساختمان به یک شبکه برای دریافت کلیه کنال ها متصل می شوند. این سیستم وظیفه دریافت سیگنال را به عهده دارد.

نکات مهم در هنگام خرید پریز آنتن 

  • جنس بدنه
  • نوع پریز آنتن
  • برند و شرکت تولید کننده
  • شدت جریان
  • طراحی و شکل ظاهری پریز آنتن

نکات مهم در هنگام خرید پریز آنتن

برترین برندهای  پریز آنتن

در حال حاضر شرکت های بسیار زیادی به تولید پریزهای آنتن می پردازند. در ادامه به معرفی برخی از مشهورترین شرکت هایی که این محصولات را به بازار عرضه می کنند، پرداخته می شود:

پریز آنتن دلند

شرکت دلند به واسطه سابقه طولانی در ساخت تجهیزات الکتریکی و ساختمانی، یکی از معروف ترین برندهایی است که در این حوزه فعالیت می کند. این شرکت با به کارگیری مواد اولیه مرغوب و رعایت اصول استاندارد، پریزهای آنتن با دوامی را تولید و به بازار عرضه می کند.

پریز آنتن ویرا الکتریک

یکی از شرکت هایی که در زمینه تولید کلید برق یا پریز برق فعالیت می کند، ویرا الکتریک است. این شرکت یکی از مطرح ترین شرکت هایی است که در حوزه روشنایی و تجهیزات الکتریکی فعالیت می کند. محصولات این شرکت در آزمایشگاه های پیشرفته مورد تست و ارزیابی قرار می گیرد. تا علاوه بر کیفیت بالا، بتواند استانداردهای ایمنی را نیز پشت سر بگذارد.

پریز آنتن مهسان

صنایع الکتریکی مهسان الکتریک یکی دیگر از شرکت هایی است که در زمینه تولید پریز قعالیت می کند. محصولات این شرکت متنوع و بادوام هستند. این شرکت از سال 1354 تأسیس شد و تاکنون موفق به دریافت گواهینامه ها و استانداردهای بسیار زیادی شده است.

پریز آنتن ایران الکتریک

ایران الکتریک از سال 1361 به تولید پریز آنتن می پردازد. تمامی محصولات از کیفیت بالایی برخوردار هستند و از لحاظ ظاهری تنوع بسیار زیادی دارند. به همین دلیل نیاز تمامی مصرف کنندگان را برطرف می کنند. پریز آنتن جدید و شیک نیز توسط این شرکت تولید می شود.

از دیگر برندهای برتر پریز آنتن می توان به شرکت های تولید کننده جهان الکتریک، خیام الکتریک و ... اشاره کرد. 

قیمت پریز آنتن

پریز آنتن بر اساس عواملی چون ابعاد، وزن، جنس بدنه، شدت جریان، ولتاژ، برند و شرکت تولید کننده و... قیمت گذاری می شود. برای خرید پریز آنتن می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و به طور مستقیم با نمایندگان و مراکز فروش این محصولات در ارتباط باشید.

خرید پریز آنتن

برای خرید پریز آنتن می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید.

راندنو امکان مشاهده لیست قیمت  پریز آنتن و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع کارکرد