ثبت فروشگاه

محافظ برق یا محافظ ولتاژ، وسیله‌ای است که با استفاده از آن می‌توان از ورود صدمه‌های احتمالی به دستگاه به دلیل وجود شوک و یا نوسانات الکتریکی برق شهری جلوگیری کرد. الکتریسیته در مسیر خود از سطح پتانسیل بالا و پایین عبور می‌کند. همین امر موجب ایجاد نوسانات برق می‌شود. وظیفه اصلی محافظ ولتاژ این است که میزان ولتاژهای ورودی به دستگاه را بررسی می‌کند و میزان بیش از حد این ولتاژ را قطع می‌کند. دلیل اصلی استفاده از محافظ برق متغیر بودن نوسانات برقی است. یکی دیگر از دلایل استفاده از آن کاهش به هم ریختگی کابل‌ها است. محافظ ولتاژ باید در راه ورودی جریان برق قرار بگیرد تا نوسانات برق ناشی از خرابی کابل‌های شهری، رعد و برق، اشکالات نیروگاه برق و دیگر موارد را خنثی کند. 

محافظ‌ها در انواع مختلف به بازار عرضه می‌شوند. محافظ برق یخچال، محافظ برق صوتی تصویری، محافظ برق کولر گازی، محافظ برق ساختمان یا پشت کنتوری، محافظ برق تایمر دار و محافظ رکمونت از انواع محافظ‌های برق هستند که براساس کاربرد طبقه‌بندی شده‌اند. این محصولات به صورتی سیمی و بدون سیم ساخته می‌شوند. شرکت‌های سازنده محافظ‌ها به صورت آنالوگ و دیجیتال عرضه می‌کنند.

قیمت محافظ برق

محافظ‌های برق یک وسیله بسیار مهم هستند که بلافاصله پس از خرید یک وسیله الکتریکی باید تهیه شوند. استفاده از آن‌ها طول عمر دستگاه‌های الکتریکی را افزایش می‌دهد. محافظ ولتاژ از یک برد الکترونیکی تشکیل شده است. یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از محافظ ولتاژ این است که موجب کاهش پیچیدگی و در هم ریختگی سیم و کابل‌ها می‌شود و در نتیجه تشخیص و مدیریت آن‌ها را ساده‌تر می‌کند. عواملی همچون برند، تعداد خروجی، دامنه تحمل نوسان و دیگر موارد  برروی قیمت محافظ اثرگذار است.

از بهترین محافظ برق موجود در بازار می‌توان به محافظ سارا، پارت الکتریک، افق، فاراتل، پیشرانه، گرین لاین، میکرومکس، شیوا امواج، نوسان، ساکو و دیگر موارد اشاره کرد. با مراجعه به سایت راندنو می توانید تمامی محافظ های برق را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین آن‌ها را انتخاب نمایید و بدون واسطه از نمایندگان و فروشندگان محافظ خریداری کنید.

خرید محافظ برق از راندنو

برای خرید محافظ برق می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت محافظ برق و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


کارایی


نوع پریز محافظ