ثبت فروشگاه

شاسی راه پله

شاسی راه پله از تجهیزات مهم و کاربردی در هر ساختمانی به شمار می‌آید که به کمک آن می‌توان چراغ‌های راه پله‌ها را روشن و خاموش کرد. شاسی راه پله‌ها به دلیل استفاده مداوم و در دسترس بودن، ممکن است دچار خرابی شوند به همین دلیل یکی از نکات مهم در تولید شاسی راه پله‌ها این است که آن‌ها را با مواد مرغوب و با کیفیت تولید کنند. استفاده از مواد با کیفیت باعث افزایش طول عمر و حفظ رنگ شاسی می‌شود.

شاسی راه پله‌ها به دو نوع تایمر دار و بدون تایمر یا معمولی تقسیم می‌شوند: شاسی راه پله می تواند تایمردار باشد به این معنا که  قابلیت دادن زمان را دارند و بعد از مدت زمان تعیین شده برای آن، به صورت خودکار لامپ‌ها خاموش می‌شوند.  شاسی راه پله بدون تایمر همان شاسی راه پله  معمولی و متداول است که عملکرد آن دقیقاً شبیه به شاسی معمولی است به این صورت که با فشار دادن شاسی، چراغ‌های راه پله‌ها روشن می‌شود و با فشار دادن مجدد آن، چراغ‌های راه پله خاموش می‌شوند.

طراحی این شاسی راه پله‌ها به گونه‌ای است که علاوه بر ظاهری زیبا از مقاومت بالایی نیز برخوردار هستند، زیرا همان طور که در قسمت بالا گفته شد شاسی راه پله‌ها باید مقاومت بالایی داشته باشند تا همیشه مورد استفاده قرار گیرند. شاسی راه پله‌ها در طرح‌های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می‌شوند و شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود آن‌ها را انتخاب کنید. این کلید پریزها قابلیت ضد زنگ و ضد پوسیدگی دارند. مکانیز قوی و بدنه محکم این محصولات از شکستگی و ترک خوردن آن‌ها جلوگیری می‌کند.

قیمت شاسی راه پله

قیمت شاسی راه پله به مواردی مانند جنس، ایمنی، ظاهر، برند، کیفیت و گارانتی بستگی دارد. برای مشاهده لیست قیمت انواع شاسی راه پله ها می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و با نمایندگان فروش به طور مستقیم در ارتباط باشید.  

خرید شاسی راه پله از راندنو

  • زیبایی ظاهری
  • جنس
  • کیفیت
  • قیمت مناسب
  • گارانتی و خدمات پس از فروش
  • ایمنی
  • برند و استاندارد‌های تولید

برای خرید کلید شاسی راه پله می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت شاسی راه پله و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.
 

لیست مقایسه

برند


نوع کارکرد