ثبت فروشگاه

بالانسر چیست و چه کاربردی دارد؟ بالانسر یک وسیله پرکاربرد در صنایع و کارگاه‌ها است. بالانسرها برای نگه داشتن تجهیزات سنگین به صورت معلق و کاهش وزن آن‌ها حین انجام کار استفاده می‌شوند. با استفاده از این ابزار کارآمد، دسترسی به آسانی امکان‌پذیر می‌شود و در نهایت، راندمان کار نیز بالا می‌رود. این ابزار از قابلیت چرخش 360 درجه برخوردار است و انرژی بسیار کمی صرف می‌کند. این وسیله پرکاربرد نسبت به توان بسیار بالایی که دارد، وزن بسیار پایینی نیز دارد. این محصول از فنر، قلاب، دنده، وزنه، بلوک، شفت و ترمز تشکیل شده است.

بدنه بالانسر‌ها معمولاً از جنس فلز و پلاستیک فشرده ساخته می‌شود. این ابزار با استفاده از یک قلاب که در قسمت پایین محصول قرار گرفته است، وزن اجسام را متحمل می‌شود. کیفیت قلاب به کار رفته در این ابزار اهمیت زیادی دارد. قلاب بالانسر نیز باید استحکام بالایی داشته باشد و از ظرفیت تحمل بار آن نیز مطلوب باشد. از پرکاربردترین صنایعی که از بالانسر استفاده می‌کنند می‌توان به صنایع مونتاژ و خودروسازی اشاره کرد. در واقع این ابزار یکی از پرکاربردترین وسایل مورد نیاز کارگران در بخش‌های مختلف است و ایمنی کارکنان را تا حد زیادی تأمین می‌کند.

افزایش میزان کارایی، معلق نگه داشتن اجسام و تقسیم وزن آن‌ها، افزایش ایمنی کارکنان در محیط شغلی، ایجاد نظم روی میز کار، افزایش سرعت عمل، دقت و کاهش خستگی کاربر از اصلی‌ترین مزایای استفاده از این ابزار به شمار می‌آیند. بالانسر فنری مکانیزم ساده‌ای دارد و به واسطه فنر موجود در آن، نیرویی مخالف با نیروی گرانش زمین ایجاد می‌کند و قطعه کار را نگه می‌دارد. متوسط طول کابل در این نوع بالانسر حداکثر 3 متر است.

قیمت بالانسر

قیمت انواع بالانسر فنری با توجه به ظرفیت نگهداری، قطعات استفاده شده در ساختار کالا، جنس کابل، برند تولیدکننده، ویژگی‌های محصول و کیفیت ساخت بالانسر فنری تعیین می‌شود. بالانسر فنری تیگون یکی از معتبرترین تولیدکنندگان این ابزار کاربردی است.

خرید بالانسر از راندنو

هنگام خرید این تجهیزات باید به نکات نام برده در لیست زیر توجه داشته باشید:

  • ظرفیت بالانسر
  • توجه به استحکام محصول
  • عمر مفید ابزار
  • جلوگیری از هرزگرد قطعه
  • کم صدا یا بی‌صدا بودن بالانسر
  • وجود نظم و تعادل در قطعات

برای خرید بالانسر فنری می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت بالانسر تیگون و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند