ثبت فروشگاه

تابلو حاشیه نما

از ۲۹۰,۰۰۰ تا ۲۹۰,۰۰۰ تومان

تابلو و آینه ترافیکی

تابلو و آینه ترافیکی از تجهیزاتی هستند که در معابر شهری، خیابان‌ها و جاده‌ها نصب می‌شوند. این تجهیزات کمک زیادی به حفظ نظم و کاهش حوادث در رانندگی می‌کنند. اکثر تصادفات، گم کردن مسیر و سایر حوادث جاده‌ای معمولاً به دلیل عدم وجود تابلو و آینه‌های ترافیکی پیش می‌آیند. مزایای استفاده از آینه‌ها و تابلو‌های ترافیکی شامل اطلاع و هشدار درباره وجود خطر در شب، کمک به رانندگان برای انتخاب بهترین مسیر و هشدار درباره محل عبور حیوانات، کودکان، ماشین‌های سنگین وجود دره و گارد ریل است. به همین دلیل انواع تابلو‌ ترافیکی شبرنگ برای اخطار در هنگام شب بسیار مناسب هستند و بهتر دیده می‌شوند.

تابلو ترافیکی هشداردهنده اخطار مناسبی برای وجود خطر و حوادث احتمالی قابل پیش‌بینی در راه‌ها و جاده‌ها هستند. با وجود تابلوهای ترافیکی به رانندگان هشدار داده می‌شود که در مسیر پیش‌رو، یک خطر احتمالی وجود دارد. تابلو‌های علائم ترافیکی در مدل‌های مختلف تابلو‌های انتظامی، تابلو‌های خطر، تابلو‌های LED ترافیکی، تابلو‌های راهنمایی و رانندگی به بازار ارائه می‌شوند. به عنوان مثال، تابلو‌های انتظامی به رنگ قرمز و با استفاده از شبرنگ ساخته می‌شوند. این تابلوها شامل تابلوهای ایست، توقف ممنوع، بوق زدن ممنوع و سبقت ممنوع می‌شوند. به طور معمول به شکل دایره با حاشیه قرمز در معابر وجود دارند. با وجود انواع تابلو ترافیکی در مناطق شهری و برون شهری،  میزان حوادث رانندگی به حداقل می‌رسد.

تابلوهای ترافیکی شهری در شکل‌های مختلف مستطیلی، مثلثی و دایره‌ای تولید می‌شوند. دلیل طراحی‌های مختلف این محصول، ارسال سیگنال‌های مخصوص به مغز افراد است. تابلوهای دایره‌ای مشخصه دستوری دارند و برای محدودیت سرعت به کار می‌روند. تابلوهای مثلثی نیز برای هشدار پیچ‌های تند و ترافیک به کار می‌روند. همچنین  تابلوهای مستطیلی نیز به منظور ارائه اطلاعات در خیابان‌ها و جاده‌ها وجود دارند. در ادامه به بررسی کامل‌تر شکل هندسی انواع تابلو هشدار پرداخته شده است.

تابلو اخطار مثلثی نیز این هشدار را به رانندگان می‌دهد که مانعی بر سر راه قرار دارد یا جاده در دست تعمیر است. البته این تابلو‌ها در موارد دیگری نظیر تابلو احتیاط تحت تعلیم، هشدار برق‌گرفتگی، لغزنده بودن جاده، سیل، ریزش کوه، وجود سرعت گیر و دوربین مدار بسته را نشان می‌دهند. تابلو‌های راهنمایی رانندگی عموماً به شکل دایره و چند ضلعی هستند و با هدف اعلام حد مجاز سرعت، گردش به چپ و راست، وجود تونل در مسیر، وضعیت جاده در خیابان‌ها و جاده‌ها دیده می‌شوند.

تابلو‌های LED ترافیکی نیز از پرطرفدارترین تابلو‌ها هستند و جایگزین مناسبی برای تابلو‌های معمولی شده‌اند. این تابلو‌ها علاوه بر زیبایی ظاهری که دارند، به سادگی در شب قابل رؤیت هستند.

آینه محدب ترافیکی، آینه‌ای به شکل برآمده است. آینه ترافیکی امکان مشاهده خودرو‌هایی که از سمت پیچ به طرف رانندگان می‌آیند را فراهم می‌کند. استفاده از انواع آینه ترافیکی علاوه بر جاده‌ها کاربرد ویژه‌ای در پارکینگ‌ها نیز دارد. آینه‌های ترافیکی در مدل‌های مختلف محدب، مقعر و تخت تولید می‌شوند. استفاده از آینه های محدب ترافیکی نیز در پارکینگ‌ها، کارگاه‌ها، پیچ جاده‌ها و خطوط دوچرخه کاربرد دارد. آینه محدب استیل، آینه محدب اکریلیک و آینه محدب ترافیکی پلی‌کربنات از مواد اولیه‌ای هستند که در ساختار این تجهیزات استفاده می‌شوند.

همچنین آینه ترافیکی ایمنی بدون فریم و فریم دار از انواع این تجهیزات هستند.

قیمت آینه و تابلو‌های ترافیکی 

قیمت تابلو‌ راهنمایی رانندگی به عوامل مختلفی مانند نوع تابلو، جنس تابلو و ابعاد آن بستگی دارد. قیمت آینه‌های ترافیکی نیز به جنس آینه، فریم دار یا بدون فریم بودن آن مؤثر است. شما کاربران گرامی جهت اطلاع از قیمت پایه تابلو ترافیکی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان تجهیزات ایمنی در ارتباط باشید.

خرید تابلو و آینه ترافیکی از راندنو

پیش از خرید این تجهیزات ترافیکی بهتر است به نکات زیر توجه شود:

  • توجه به متریال اولیه به کار رفته در ساختار محصول
  • سایز و ابعاد تابلو و آینه
  • نوع تابلو و آینه ترافیکی
  • وجود و عدم وجود شبرنگ بر روی تجهیزات
  • برخورداری از  چراغ ال‌‌ای‌دی
  • خرید از معتبرترین شرکت ساخت تابلوهای ترافیکی و آینه‌های محدب

برای خرید تابلو ترافیکی و خرید آینه محدب می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت تابلو جاده ای و آینه ترافیکی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد. در راندنو امکان فروش آینه محدب کوچک و بزرگ در مدل‌های مختلف وجود دارد.

لیست مقایسه

برند


نوع