ثبت فروشگاه

کلید دو پل یکی از انواع  کلید‌های برق به شمار می‌آید که در صنعت ساخت و ساز کاربرد بسیار زیادی دارد. کلید‌های دو پل جهت خاموش و روشن کردن جریان برق دو لامپ یا قطع و وصل کردن دو بخش از مدار در یک نقطه استفاده می‌شود. کلید‌های دو پل در ساختمان‌ها کاربرد زیادی دارند و امروزه عضو جدانشدنی صنعت ساختمان‌سازی محسوب می‌شود. معمولاً برق کار‌ها و افرادی که در حوزه‌های ساختمانی فعالیت می‌کنند، با این نوع کلید سر و کار دارند.

به بیانی ساده‌تر کلید دو پل، دو عدد کلید تک پل است که در کنار هم و داخل یک قاب قرار داده شده‌اند. با این تعریف می‌توان نتیجه گرفت هر کلید، دو پیچ غیر مشترک و یک پیچ مشترک دارد که سیم فاز ورودی به این پیچ متصل می‌شود و از هر پیچ غیر مشترک، سیم فاز خروجی به لامپ ‌های مختلف وصل می‌شود. اغلب رنگ یکی از پیچ‌ها طلایی و رنگ دوتای دیگر نقره‌ای است. کلید دو پل نیز سه اتصال دارد که یکی از آن‌ها مشترک و دوتای دیگر غیر مشترک هستند. اتصال مشترک می‌تواند با دو اتصال غیر مشترک ارتباط داشته باشد اما اتصال‌های غیر مشترک نمی‌توانند با هم در ارتباط باشند. کلید دوپل روکار روی دیوار نصب می‌شوند و نیازی به قوطی جهت نصب ندارند. کلید دوپل توکار جهت نصب به قوطی‌های کلید پریزی نیاز دارد که از قبل داخل دیوار کار شده است و از این طریق در ساختمان‌ها نصب می‌شود.

قیمت کلید دو پل

با در نظر گرفتن پارامتر‌هایی مانند جنس ترمینال اتصال، جنس اتصالات، برند، ارت دار بودن یا نبودن، کیفیت پلاستیک بدنه و ظاهر قیمت‌گذاری می‌شود. همچنین کاربران می‌توانند جهت اطلاع از قیمت کلید دوپل و یا آشنایی با نحوه خرید کلید دو پل به سایت راندنو مراجعه کنند و کالا‌های خود را به صورت مستقیم از فروشندگان خریداری نمایند.

خرید کلید دوپل از راندنو

  • زیبایی: انتخاب یک کلید متناسب با دکوراسیون محیط 
  • ایمنی و وجود سیم ارت: منجر به آتش سوزی و برق گرفنگی نشود.
  • کاربرد: باید به عملکرد و کاربرد آن توجه نمایید.
  • علامت استاندارد: کلید‌ها باید دارای علامت استاندارد باشند دراین صورت از کیفیت مناسبی برخوردار هستند.
  • جنس ترمینال اتصال: کیفیت ترمینال اتصال سیم‌ها مهم است و بهتر است از جنس سرامیک باشد تا دمای بالایی را بتواند تحمل کند.
  • جنس اتصالات: جنس قسمت‌های اتصالات بهتر است از مس و برنج باشند تا دچار زنگ زدگی و هرزشدگی نشوند و سفت بمانند.
  • گارانتی و خدمات پس از فروش: داشتن ضمانت نامه دلیل خوبی بر کیفیت مناسب محصول است.
  • جنس پلاستیک بدنه: حتماً باید جنس آن از پلاستیک نسوز و مقاوم باشد.

برای خرید کلید دوپل لمسی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کلید دوپل دلند و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.
 

لیست مقایسه

برند


نوع کارکرد