ثبت فروشگاه

دریل بتن کن توسن مدل 8065H

از ۷,۶۹۵,۰۰۰ تا ۷,۶۹۵,۰۰۰ تومان

دریل ستونی فکس مدل F12-921A

از ۹,۸۰۰,۰۰۰ تا ۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان

دریل ستونی فکس مدل F11-951

از ۹,۰۰۰,۰۰۰ تا ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دریل چکشی آاگ SBE 580 R

از ۱,۴۸۰,۰۰۰ تا ۱,۴۸۰,۰۰۰ تومان

دریل چکشی رونیکس مدل 2215

از ۱,۲۰۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

دریل ستونی فکس مدل F12-943A

از ۴,۲۰۰,۰۰۰ تا ۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان

لیست مقایسه

دریل

در صنعت و در پروژه های متفاوت، دریل ابزاری جهت ایجاد حفره و سوراخ با سایز و عمق های متفاوت بر روی سطوح جامد است و با توجه به نوع عملکردی که دارد، یکی از مهمترین ابزارها در کارگاه ها محسوب می شود. در سایت راندنو خریداران می توانند ضمن آشنایی با انواع دریل، خرید خود را از فروشندگان این محصول نیز به صورت مستقیم انجام دهند. در این سایت بهترین نمایندگان و فروشندگان انواع دریل، با ذکر مشخصات تماسشان، کالاهای خود را قیمت گذاری کرده اند. شرکت های معتبر بسیاری به تولید این دستگاه می پردازند که از برترین و بهترین آن ها می توان به دریل شرکت های آاگ، رونیکس، هیوندای، توسن، بوش، محک، دیوالت و ماکیتا اشاره کرد. 

انواع دریل

 1. دریل ستونی
 2. دریل چکشی
 3. دریل شارژی
 4. دریل سرکج
 5. دریل همزن
 6. دریل گیربکسی
 7. دریل ساده
 8. پیچ گوشتی برقی
 9. دریل بتن کن

امروزه دریل ها با اندازه های متفاوت، کاربری های متنوع و به رنگ های دلخواه تولید می شوند. دریل علاوه بر موتور که مهمترین بخش آن را تشکیل می دهد، دارای قطعه ای به نام سه نظام برای نگهداشتن مته نیز می باشد. نیروی ایجادشده از سمت موتور، موجب به چرخش درآوردن سه نظام شده و عملیات حفاری توسط مته انجام می پذیرد. قابلیت چرخش در جهت و خلاف جهت عقربه های ساعت نیز، قابلیت باز و بسته کردن پیچ را به دریل می افزاید. همچنین خاصیت گیربکسی میزان گشتاور واردشده به پیچ را کنترل می نماید. دریل ها با توجه به نوع عملکرد، عمق سوراخ کاری، سرعت و دقتی که دارند به انواع متفاوتی  تقسیم می شوند. دریل های ساده که عموماً قدرت بالایی نداشته و تنها توانایی دوران در جهت یا خلاف جهت عقربه های ساعت را دارند. این نوع دریل ها اغلب جهت ایجاد حفره بر روی چوب یا دیوار در کارهای خانگی کاربرد دارند. دریل های چکشی مشابه دریل های ساده هستند با این تفاوت که قابلیت چکشی نیز به این دریل ها افزوده شده و موجب می شود این دریل، از قدرت بیشتری برخوردار باشد، زیرا علاوه بر خاصیت دورانی، با وارد کردن ضربه های چکشی به مته، می تواند بر روی سطوح سخت تر مانند بتن نیز حفره ایجاد کند. دریل های ستونی زمانی کاربرد دارند که محل و جهت سوراخ کاری بر روی سطح، باید با دقت بالایی صورت پذیرد که دریل با قرار گرفتن بر روی یک پایه یا ستون، این قابلیت را برای کاربران مهیا می سازد. معمولاً در بازار، دریل ها در باکس های مخصوصی که لوازم جانبی هم در آنجا قرار داده شده است، ارائه می شوند. در هنگام کار کردن با دریل، می بایست تمام اقدامات ایمنی صورت گرفته و حتی الامکان دریل از دسترس کودکان دور نگه داشته شود.

اجزای تشکیل دهنده دریل

 1. سه نظام: سه نظام قطعه ای است که بر روی دریل نصب می شود تا انواع مته و سری روی آن ها بسته شده و عملیات سوراخکاری انجام شود. سه نظام های به کار رفته در دریل های چکشی به دو نوع سه نظام آچارخور و سه نظام اتوماتیک تقسیم می شوند. سه نظام های آچارخور به وسیله آچار مخصوصی که دارند باز و بسته می شوند، در صورتی که سه نظام های اتوماتیک به وسیله دست باز و بسته می گردند. در واقع سه نظام یک رابط بین دریل و مته بوده که از جنس پلاستیکی، نیمه فلزی و فلزی می باشد و در سایزهای مختلفی نیز تولید می شود که سایزهای 10 و 13 میلی متری از رایج ترین آنها به شمار می روند. 
 2. مته: مته قطعه ای است که بر روی سه نظام نصب می شود و می توان به وسیله‌ آن بر روی سطوح مختلف نظیر چوب، فلز، بتن، سنگ و سطوح دیگر حفره ایجاد کرد. مته انواع مختلفی دارد که هر کدام برای انجام کار مخصوصی بکار می رود. مته به دو نوع کلی مته الماسه و مته فولادی تقسیم می شود. 
 3. منبع تغذیه: از نظر منبع تغذیه، دریل ها به دو دسته دریل های برقی و شارژی تقسیم می شوند. دریل های برقی با توجه به عدم محدودیت در استفاده، از قدرت بیشتری نسبت به دریل های شارژی برخوردارند. البته دریل های شارژی نیز با توجه به قابل حمل بودن، در مکان هایی که دسترسی به پریز برق و یا امکان استفاده از سیم های طولانی دریل امکان پذیر نباشد، بکار می روند.
 4. موتور: اصلی ترین قسمت تشکیل دهنده دریل می باشد که دارای قدرت های مختلف بوده و متناسب با کارهای مختلف، قدرت آن تغییر می کند. 
 5. دیمر یا کنترل سرعت: کلیدی است که کاربر می تواند به وسیله آن سرعت دستگاه را کنترل نماید. 

از دیگر اجزای تشکیل دهنده دریل می توان به بدنه، دسته نگه دارنده، کلید روشن و خاموش و نشانگر LED در بعضی از آنها اشاره کرد. لازم به ذکر است که در هنگام کار با دریل لازم است جوانب احتیاط به شدت رعایت شود، زیرا در غیر اینصورت ممکن است آسیب بسیار جدی به دست ها وارد شود. همچنین انتخاب مته نیز به هنگام کار با دریل بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

لیست قیمت دریل و درخواست خرید

در بخش دریل در سایت راندنو خریداران با توجه به نوع کار یا پروژه ای که در دست دارند، می توانند انواع دریل را جستجو کرده و پس از مشاهده عکس، مشخصات فنی و قیمت دریل مورد نظر، با فروشنده تماس مستقیم گرفته و کالای خود را سفارش دهند. همچنین در صفحه اول سایت می توانند درخواست خرید یا همان استعلام خود را ثبت کرده و از فروشندگان متعدد پیش فاکتور دریافت نمایند.

مشاهده ادامه مطلب

برند