ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

دریل بتن کن

امروزه یکی از پرکاربردترین وسایل در صنعت، دریل ها هستند. از دریل می توان برای انجام عملیات سوراخ کاری بر روی سطوح مختلف، باز و بسته کردن پیچ در تعداد بالا و هم چنین عملیات تخریب استفاده کرد. دریل در انواع مختلف و برای مصارف گوناگون تولید می شود که دریل بتن کن یکی از انواع آن می باشد. دریل های بتن کن دارای عملکرد ترکیبی هستند و علاوه بر آن، دارای خاصیت چرخشی در تخریب نیز می باشند. از دریل های بتن کن به منظور تخریب و هم چنین سوراخ کاری استفاده می شود. این نوع دریل ها دارای سیستم مته گیر و قلم پیشرفته هستند و می توان همانند چکش تخریب از انها استفاده نمود. 

انواع دریل بتن کن

به طوری کلی دریل های بتن کن به دو نوع چهار شیار و پنج شیار تقسیم می شوند. 

  • دریل بتن کن چهار شیار(SDS Plus): این بتن کن ها حداکثر مته تا 23 میلی متر را می گیرند، قلم نازکتری دارند و به نسبت سبک ترند و همچنین قابلیت حمل راحت تری نیز دارند. 
  • دریل بتن کن پنج شیار(SDS Max): این نوع از بتن کن ها مته 34 میلی متر به بالا را گرفته و قلم آن ضخامت بیش تری داشته و نسبت به دریل های بتن کن چهار شیار، از وزن بالاتری برخوردار می باشد. این بتن کن نمونه تکمیل شده  چهار شیار است با این قابلیت که در حین حفاری و تخریب، ضربات محکم تری را وارد می کند. 

تفاوت دریل بتن کن و چکش تخریب

دریل های بتن کن در انواع مختلف و برای سوراخ کاری و کنده کاری مصالح مانند بتن، دیوار و به منظور نصب کردن و انجام کارهای تأسیساتی استفاده می شود. اما در مقابل، دستگاه چکش تخریب لزوماً برای تخریب اجسام و سطوح سخت مانند آسفالت، سنگ و مواردی از قبیل آن استفاده می شود.  

نکات مهم در هنگام انتخاب و خرید دریل بتن کن 

در هنگام خرید دریل های بتن کن، توان موتور و نوع آن حائز اهمیت می باشد و همان طور که گفته شد، دریل های پنج شیار از قدرت بالاتری برخوردار هستند و می توانند ضربات پر قدرت تری را وارد نمایند. نکات دیگر و مهمی که باید در حین خرید دریل بتن کن به آن توجه کنیم، شرکت تولیدکننده دستگاه، گارانتی و ضمانت نامه های آن، کیف محافظ و قابلیت حمل جهت سهولت آسان در نقل و انتقال دریل بتن کن، سرعت گردش آزاد ، اقلام همراه دریل و موارد دیگر می باشد. منیع تغذیه دریل های بتن کن به دو نوع برق و باتری تقسیم می شود و نوع شارژی آن این امکان را به کاربر می دهد تا در شرایطی که منیع برق در دسترس نیست، مورد استفاده قرار گیرد. امروزه شرکت های معتبر بسیاری در سطح جهان به تولید دریل بتن کن می پردازند که از مهم ترین و بهترین آن ها می توان به دریل های بتن کن آاگ، بوش، توسن، رونیکس، ‌ماکیتا، ‌ادون، هیوندای،‌ دیوالت و میلواکی اشاره کرد.

خریداران در سایت راندنو می توانند ارزان ترین قیمت ها و نمایندگان اصلی فروش دریل های بتن کن مختلف را بدون هیچ واسطه ای مشاهده نمایند و با ثبت استعلام، با آن ها در ارتباط باشند.

برند


کنترل سرعت