ثبت فروشگاه

پریز تلفن یکی از انواع پریز است که امروزه در تمامی مجموعه‌ها دیده می‌شود. تلفن به یک عضو جداناپذیر در سازمان‌های اداری و منازل مسکونی تبدیل شده است. هر جا که تلفنی وجود داشته باشد، پریز‌های تلفن نیز مشاهده می‌شوند. همچنین از پریز‌های تلفن برای نصب و راه‌اندازی شبکه‌ها و سیستم‌های اینترنتی در برخی از مجموعه‌ها استفاده می‌شود. پریز‌های تلفن انواع مختلفی دارند و جدا از سایر پریز‌های برق نصب می‌شوند. علت متفاوت بودن پریز تلفن از سایر پریز‌های مجموعه آن است که سیم تلفن کاربردی کاملاً متفاوت از سیم‌های برق دارد و تنها برای راه‌اندازی تلفن از آن استفاده می‌شود.  انواع پریز شامل مواردی می‌شود که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.  پریز‌های دوشاخه خور که یکی از انواع پریز‌های تلفن هستند که دو سوراخ جهت اتصال دو شاخه تلفن دارند و یک حفره دیگر در وسط آن‌ها قرار گرفته است تا پایه میانی دو شاخه تلفن را به جریان برق 220 ولت متصل کنند. برای اتصال تلفن‌هایی که دو شاخه دارند باید از پریز تلفن استفاده کنید در غیر این صورت دستگاه دچار سوختگی می‌شود.

از این پریز‌ها تنها برای انتقال صدا استفاده می‌شود. این پریز تلفن ضد برق است و اگر دوشاخه یک وسیله الکتریکی را به آن متصل کنید هیچ جریان برقی برقرار نمی‌شود. پریز تلفن دوکاره بر خلاف پریز‌های دوشاخه خور که تنها صدا را انتقال می‌دهند، می‌توانند داده را نیز متنقل کنند. پریز تلفن تک سوکت جهت اتصال سیم سوکت به سیستم اصلی و اینترنت شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد. از پریز آن هم برای اتصال دوشاخه تلفن استفده می‌شود. امروزه استفاده از پریز تلفن دوکاره افزایش پیدا کرده است. نوعی پریز تلفن دو سوکته نیز به بازار عرضه شده است که می‌تواند دو سیم سوکت تلفن را در خود جای بدهد. این پریز‌ها ولتاژ‌های از نوع متناوب را ارائه می‌کنند. پریز سوکت تلفن جایگاهی جهت اتصال سوکت تلفن دارد. این محصولات نیز در انواع تکی و دو قلو به بازار عرضه می‌شوند و مصرف‌کنندگان می‌توانند مطابق نیاز خود هر یک را انتخاب کنند. پریز تلفن سوکتی، از نوع RJ11 دارد.

این تجهیزات از لحاظ نصب به دو نوع مختلف پریز تلفن روکار و پریز تلفن توکار تقسیم می‌شوند. پریز‌های تلفن توکار اغلب داخل مجموعه‌ها دیده می‌شوند و در اشکال مختلفی تولید می‌شوند.  پریز‌های روکار تلفن نیز اغلب در محیط‌های خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند. نحوه بستن پریز تلفن سوکتی و دو شاخه هم متفاوت است و بهتر است توسط تکنسین‌ها ومتخصصان این کار انجام شود.

قیمت پریز تلفن

پریز تلفن بر اساس عواملی چون کیفیت، تک سوکت، دو سوکت، دومنظوره، جنس، برند و گارانتی قیمت‌گذاری می‌شود. برای خرید پریز تلفن سوکت دار و شبکه می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و به طور مستقیم با نمایندگان و مراکز فروش این محصولات در ارتباط باشید.

خرید پریز تلفن از راندنو

  • جنس بدنه
  • نوع پریز تلفن
  • برند و شرکت تولید‌کننده
  • شدت جریان
  • طراحی و شکل ظاهری پریز

برای خرید کلید پریز تلفن می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت پریز تلفن و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع


نوع کارکرد