ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

دریل شارژی

دریل شارژی یکی از انواع دریل به شمار می آید که منبع تغذیه آن باتری است. این دستگاه این امکان را به کاربر می دهد تا در مکان هایی که امکان دسترسی به منبع برق وجود ندارد، همچنان عملیات دریل کاری را انجام دهد. دریل وسیله ای است که برای انجام عملیات سوراخ کاری، باز و بسته کردن پیچ و حتی تخریب استفاده می شود. دریل ها از نظر منبع تغذیه به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

بهترین دریل شارژی

امروزه بسیاری از شرکت های مطرح به تولید دریل شارژی می پردازند که از مهم ترین و باکیفیت ترین آن ها می توان به دریل شارژی ماکیتا، بوش، دیوالت، بلک اند دکر، رونیکس، توسن و میلواکی اشاره کرد. دریل شارژی همانند دریل های برقی در انواع مختلفی تولید می شود که هر یک از آنها کاربرد ویژه ای دارد. برای خرید دریل شارژی بوش می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید. امروزه دریل شارژی ایرانی بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

انواع دریل شارژی

  •  یکی از انواع دریل ها، دریل شارژی چکشی است. این دستگاه این قابلیت را دارد که در حین گردش سه نظام، به آن ضربه نیز وارد کند. از این دریل برای انجام کارهای طولانی تر و سخت تر استفاده می شود.
  •  نوع دیگر این محصولات، دریل پیچ گوشتی شارژی است که از پرکاربردترین و متداول ترین دریل های شارژی است و از آن جهت باز و بسته کردن پیچ و مصارف سبک تر و خانگی استفاده می شود. 

اجزای دریل شارژی

  1. سه نظام: سه نظام به کار رفته در دریل، از مهم ترین اجزای آن به شمار می آید که به دو نوع دستی و اتوماتیک تقسیم می شود. در نوع دستی، برای محکم کردن نیاز به آچار است و در نوع اتوماتیک، این کار به راحتی توسط دست انجام می گیرد. 
  2. دیمر (کنترل سرعت): دیمر یا کنترل سرعت یکی از اجزای تشکیل دهنده دریل های شارژی است که در دو نوع الکترونیکی و مکانیکی در دریل ها به کار رفته است.
  3. باتری: باتری های به کار رفته در این وسایل از دو نوع نیکل کادمیوم و یا لیتیوم یونی هستند. باتری های لیتیوم-یونی از لحاظ اندازه، نسبت به باتری های نیکل-کادمیومی کوچک تر هستند و نیاز به نگهداری کمتری دارند. این باتری ها نسبت به باتری های نیکل-کادمیومی، از نظر زیست محیطی ایمن تر و بی خطرتر هستند.

از دیگر اجزای  تشکیل دهنده دریل می توان به دسته دریل، کلید روشن خاموش و کلید تنظیم سرعت چرخش اشاره کرد. از دیگر قابلیت هایی که بسیاری از دریل های شارژی دارند، قابلیت چپگرد و راستگرد است که این قابلیت در دریل پیچ گوشتی نیز بسیار مهم است و از آن جهت باز و بسته کردن پیچ ها استفاده می شود.

نکات مهم در انتخاب دریل شارژی

هنگام خرید دریل باید به ولتاژ باتری دقت کنیم. هرچه باتری ولتاژ بالاتری داشته باشد، از قدرت بیشتری نیز برخوردار است و از آن برای انجام کارهای سنگین تر و طولانی تر استفاده می شود. دریل های شارژی از ولتاژ 12 تا 24 ولت به بازار عرضه شده اند. از دیگر مشخصاتی که می بایست در هنگام خرید این دریل، به آن توجه داشته باشیم، کیف محافظ جهت حفاظت و حمل و نقل آسان، طراحی استاندارد و ارگونومیک، نوع سه نظام، سرعت گردش آزاد، چراغ LED و نوع کاربرد (چکشی، گیربکسی، پیچ گوشتی و ...) می باشد.

دریل شارژی ارزان و باکیفیت

خریدارن در سایت راندنو می توانند بدون هیچ واسطه ای، با نمایندگان و فروشندگان دریل های شارژی در ارتباط باشند و بهترین و ارزان ترین دریل شارژی را در فروشگاه های عضو راندنو مشاهده نمایند.

برند


نوع


کنترل سرعت