ثبت فروشگاه

اره گردبر توسن مدل 5067SC

از ۳,۴۴۸,۰۰۰ تا ۳,۴۴۸,۰۰۰ تومان

اره عمودبر توسن مدل 5093J

از ۱,۹۹۸,۰۰۰ تا ۱,۹۹۸,۰۰۰ تومان

اره گردبر توسن مدل 5119SC

از ۴,۸۹۸,۰۰۰ تا ۴,۸۹۸,۰۰۰ تومان

اره برقی

اره برقی به انگلیسی با نام Electric Saw شناخته شده است که به آن اره الکتریکی هم گفته می شود. این محصول با نام های اره زنجیری و اره موتوری هم شناخته شده است و ابزاری است که جهت برش متریال های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. این اره از قدرت بالایی برخوردار است و استفاده از آن، به نیروی انسانی کمتری نیاز دارد. از این وسیله به منظور هرس کردن و بریدن تنه درختان استفاده می شود. جهت اطلاع از قیمت اره برقی بی صدا با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست فروشندگان این ابزار را مشاهده نمایید. راندنو امکان خرید اره برقی را بدون هیچگونه واسطه ای برای شما فراهم نموده است.

این اره قابل حمل است و انرژی مورد نیاز خود را از طریق موتور برق تأمین می کند. اره های دستی همان گونه از اسمشان مشخص است با استفاده از نیروی دست مورد استفاده قرار می گیرند و برای برش انواع چوب و فلز با قطر کم کاربرد دارند. اره های برقی در انواع مختلفی تولید شده اند و نسبت به اره های دستی از سرعت، قدرت و دقت بالاتری برخوردار هستند. از این اره ها برای انجام کارهای سنگین تر و طولانی تر استفاده می شود.

استفاده از اره های الکتریکی علاوه بر موارد ذکر شده باعث کاهش خستگی و افزایش راندمان کاری می شود. هنگام خرید این ابزار برقی به این نکته توجه داشته باشید که طول تیغه آن متناسب با متریال مورد نظر و نوع کاربری شما باشد. جهت تهیه اره چوب بری برقی می توانید لیست قیمت این محصولات را در راندنو مشاهده نمایید.

اره برقی

انواع اره برقی 

همانطور که گفته شد، اره برقی باتوجه به قطعه کار، در انواع مختلفی تولید می شود. هر یک از انواع این ابزار برقی برای انجام برش مواد مختلف، مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به طور کامل به معرفی انواع اره های برقی و کاربرد آنها می پردازیم.

اره عمود بر

اره عمودبر یا اره چکشی یکی از پرکاربردترین مدل های اره های الکتریکی است که از آن جهت ایجاد برش و یا شیار بر روی سطوح مختلفی همچون تخته سه لایه، فیبر، آلومینیوم، چوب، پلاستیک و حتی آهن با ضخامت کم استفاده می شود. این کالا از کاربرد ویژه ای در کارگاه های نجاری و آهنگری برخوردار است. این دستگاه از 4 حرکت متنوع برخوردار است که یکی از آنها چکشی و مابقی پاندولی هستند. حالت پاندولی برای برش عمق های زیاد قطعات مختلف استفاده می شود. این اره به دو مدل اره عمودبر صنعتی و نیمه صنعتی تقسیم می شود که در ادامه شما را با کاربرد آنها آشنا می نماییم:

 • اره عمود بر صنعتی: این مدل گیربکس و چرخ دنده دارد و این قابلیت را دارد که در مدت زمان طولانی با توان و فشار زیاد، عملیات برش را انجام دهد.
 • اره عمود بر نیمه صنعتی: این مدل جهت استفاده خانگی و کارهای سبک کاربرد دارد. این دستگاه نیمه حرفه ای است و قدرت و وزن کمتری نسبت به نوع صنعتی دارد. درنتیجه اگر به دنبال اره برقی خانگی هستید، می توانید نوع نیمه صنعتی را انتخاب نمایید.

جهت خرید اره عمودبر ارزان با مراجعه به راندنو می توانید لیست فروشندگان این ابزار را مشاهده نمایید.

اره عمود بر

اره فارسی بر 

فارسی بر از دیگر اره های الکتریکی است که با استفاده از آن، می توان زاویه برش را از 90 درجه به هر زاویه دلخواه دیگر تغییر داد. در واقع به کمک فارسی بر می توان انواع برش به صورت عمودی، افق، اریب، 45 درجه و ترکیبی از آنها را بر روی قطعه کار ایجاد کرد. از انواع فارسی بر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • فارسی بر دستی: اره فارسی بر دستی یا ساده به کمک نیروی دست افراد کار می کند و از گیره جهت تنظیم درجه، برخوردار است. 
 • اره فارسی بر ثابت: این نوع فارسی برها برای انجام برش با زوایای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. لازم به ذکر است که این اره از طرف چپ، برای برش های مورب خم می شود.
 • اره فارسی بر کشویی: نوع دیگر اره های فارسی بر کشویی هستند که به صورت کشویی جلو و عقب حرکت می کنند و برای برش قطعات بزرگ، مناسب هستند.
 • اره فارسی بر دو طرف کشویی: این اره های فارسی بر دو طرف، از لحاظ ظاهری شبیه به اره های ثابت هستند با این تفاوت که از دو طرف چپ و راست خم می شوند و می توان بدون تکان دادن قطعه کار، آن را برش داد. 
 • اره فارسی بر صندوقی: این مدل قدیمی ترین نوع فارسی بر است و ظاهری شبیه به صندوق دارد و از نوع دینامی است.

لازم به ذکر است که فارسی بر محک و فارسی بر رونیکس از محبوبیت زیادی در میان کاربران برخوردار هستند.

اره فارسی بر

اره گرد بر 

اره گردبر یا اره دیسکی از یک موتور الکتریکی برخوردار است. موتور این ابزار به صورت مستقیم به تیغه وصل می شود و آن را خلاف جهت عقربه های ساعت، به گردش در می آورد. این اره می تواند تخته های چوب را بین زوایای 45 تا 90 درجه برش بزند. این محصول از دو نوع رایج برخوردار است که در ادامه به معرفی آنها پرداخته شده است:

 • نوع اول این محصول از محور ثابتی است. در واقع نوع برش این مدل مستقیم است و کاربر می تواند با تعویض تیغه و بالا و پایین بردن آن از این اره استفاده نماید.
 • نوع دوم این اره که برای انجام فعالیت های سنگین کاربرد دارد، به اره های گردبر کرمی نیز شهرت دارد.

راندنو لیست قیمت اره گرد بر همه کاره را برای شما فراهم نموده است.

اره گرد بر

اره پروفیل بر 

به کمک این اره می توان انوع فلز، آهن و پروفیل را برش زد. اره پروفیل بر از یک گیره نگهدارنده و بازوی متحرک تشکیل شده است. در این اره موتور و دیسک برش آن بر روی بازوی متحرک قرار گرفته است. استفاده از این محصول، کاربردهای فراوانی دارد. در صنایع مختلف از جمله خودروسازی، کشتیرانی، ساختمان سازی، کارگاه های آهنگری و بسیاری از صنایع دیگر می توان از پروفیل بر استفاده کرد. پروفیل بر رونیکس 5902 از محبوبیت زیادی در میان کاربران این محصول برخوردار است.

همچنین جهت تهیه پروفیل بر ارزان با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست فروشندگان این ابزار را مشاهده نمایید. راندنو لیستی از قیمت اره آتشی پروفیل بر را برای شما کاربران فراهم نموده است.

اره پروفیل بر

اره مویی برقی 

از اره مویی برقی برای انجام فعالیت های هنری و معرق کاری چوب استفاده می شود. این مدل شباهت زیادی به اره فلکه و کمان اره دارد. این اره در دو مدل متنوع به بازار عرضه شده است که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

 • در نوع اول، حرکت رفت توسط میل لنگ متصل به الکترو موتور و حرکت برگشت توسط فنر آن تأمین می شود.
 • در نوع دوم نیز حرکت رفت و برگشت توسط موتور و میل لنگ متصل به محور انجام می گیرد.

جهت تهیه بهترین اره مویی برقی با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست فروشندگان این ابزار را مشاهده نمایید.

اره مویی برقی

اره زنجیری 

اره زنجیری یا اره موتوری از پرکاربردترین انواع اره های برقی است. این مدل کاربرد ویژه ای در برش درختان، شاخه ها و سرشاخه دارد. در ساخت اره برقی مویی برقی از یک زنجیر و یک تیغه به شکل ساطور استفاده شده است. این محصول نیز انواع مختلفی دارد که در لیست زیر به آنها پرداخته شده است:

 • اره  زنجیری برقی: این اره ها به دلیل استفاده از نیروی برق و حذف شدن باک بنزین، بسیار سبک هستند. از این ابزار برقی در هر محیطی می توان استفاده نمود. موتور این محصول بسیار کوچک تر و ارزان تر طراحی شده است. این اره برای انجام کارهای کوچک مانند هرس کردن درختان، کاربرد دارد. همچنین سر و صدای کمی دارد و هیچ آلودگی برای محیط ایجاد نمی کند. درنتیجه اگر به دنبال اره مویی برقی کوچک هستید، انتخاب نوع برقی آن بهترین گزینه برای شما به شمار می آید.
 • اره زنجیری شارژی: همانطور که از نام این کالا مشخص است، برای تأمین برق خود از باتری استفاده می کند. این مدل از قابلیت جابه جایی آسانی برخوردار است و در هر محیطی می توان از آن استفاده کرد. از این مدل به دلیل قدرت کم باتری برای کارهای سنگین مناسب نیست. 
 • اره زنجیری بنزینی: این اره که به احتراقی نیز شهرت دارد برای کار نیاز به بنزین دارد و دارای یک محفظه جداگانه برای بنزین است. این اره موتوری قدرت بسیار بالایی دارد و از آن برای انجام کارهای سنگین و طولانی استفاده می شود. تنها عیب این محصول ایجاد سر و صدای زیاد و آلودگی برای محیط است. 
 • اره سرشاخه زن: این محصول نسبت به مدل های قبلی موتور ضعیف تری دارد و از آن برای زدن شاخه ها و هرس کردن استفاده می شود. 
 • اره زنجیری دستی: این مدل با استفاده از نیروی دست کار می کند. این اره مویی برقی کوچک از دو دسته و زنجیر برخوردار است.

برای تهیه بهترین اره زنجیری شارژی و اطلاع از قیمت اره زنجیری در راندنو می توانید لیست فروشندگان این ابزارآلات را مشاهده نمایید. راندنو لیستی از اره مویی برقی ارزان قیمت را برای شما کاربران فراهم نموده است.

اره زنجیری

اره نواری 

اره نواری یکی از مهم ترین و پرکاربردترین ابزار در کارگاه های نجاری به شمار می آید. ا این اره جهت برش های طولی، قوس بری، برش چوب های ضخیم و … کاربرد دارد. علاوه بر این، از برخی از انواع این اره جهت برش های زاویه دار نیز استفاده می شود. این اره نیز انواع مختلفی دارد که به صورت زیر است: 

 • اره نواری افقی: این نوع اره به اره رام شهرت دارد. این مدل در کارخانه های چوب بری به منظور برش تنه های بزرگ و تبدیل آنها به الور های کوچک تر استفاده می شود. قطر تیغه این اره ها بالای 100 سانتی متر است و به طور کلی از آنها برای انجام کارهای سنگین تر استفاده می شود.  
 • اره نواری عمودی: این نوع اره بیش تر در کارگاه های چوب استفاده می شود. نوع رومیزی این اره در بازار موجود است. می توان از این مدل جهت برش چوب های نازک، ورق های نازک فلز و ... استفاده کرد.
 • اره نواری دوستونی:  این نوع اره از لحاظ کارکرد، به اره عمودی شبیه تر است. این مدل سرعت یکنواخت در تمام عرض برش دارد.

جهت اطلاع از قیمت اره نواری چوب با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست فروشندگان این ابزار را مشاهده نمایید.

اره نواری

اره میزی 

اره میزی نوع دیگری از انواع این محصول است که جهت برش انواع چوب و ام دی اف استفاده می شود. این نوع اره بر روی دستگاه های دو کاره، سه کاره، پنج کاره و هفت کاره قابل نصب است. از ویژگی های این ابزار، برش بسیار تمیز و ده ها برابر دقیق تر نسبت به اره های دستی و برقی دیگر است. در حال حاضر وجود این دستگاه در کارگاه های مدرن، بسیار ضروری واقع شده است. برای تهیه اره میزی ارزان قیمت با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست فروشنده های این ابزار برشی را مشاهده نمایید.

اره میزی

کاربرد اره برقی

همانطور که می دانید این ابزار جهت برش متریال های چوبی، مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به مشاغل و صنایعی که می توان از این ابزار برقی استفاده نمود، اشاره شده است:

 • صنایع پزشکی و جراحی
 • در صنایع ساختمان سازی به منظور برش بتن ها
 • آتش نشانی ها
 • در صنایع شهرسازی جهت برش آسفالت و موارد دیگر

نکات مهم در خرید اره برقی

از مهم ترین مسائلی که خریداران در حین انتخاب و خرید اره الکتریکی باید به آن توجه داشته باشند، انتخاب نوع اره الکتریکی است. اره برقی در انواع مختلفی تولید می شوند، که هر یک کاربرد ویژه ای دارند به همین دلیل باید آن را متناسب با کاری که می خواهند انجام دهند انتخاب نمایند. از دیگر موارد مهمی که باید به آنها توجه داشته باشید به صورت زیر است: 

نوع کار و میزان استفاده از اره برقی

انتخاب این ابزار با نوع کاربری شما و شرایط محیطی انجام عملیات، رابطه مستقیمی دارد. همانطور که گفته شد، این ابزار از انواع مختلفی برخوردار است که باتوجه به نیاز خود، می توانید مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید. این نکته را در نظر داشته باشید که برش تنه درختان و الوارها، به یک اره برقی قدرتمند نیاز دارد. اگر به اره برقی خانگی نیاز دارید، بهتر است نوع معمولی تر این ابزار را انتخاب نمایید.

قدرت و توان اره برقی

یکی از پارامترهای مهم در انتخاب اره های برقی قدرت و توان دستگاه است. ایم میزان برای انواع برقی بر حسب وات و برای کالاهای شارژی بر حسب ولت سنجیده می شود. هرچه قدرت دستگاه بیشتر باشد، از آن برای انجام کارهای سنگین تر استفاده می شود. البته توجه داشته باشید که قدرت این دستگاه رابطه مستقیم با وزن آن دارد. به عبارتی هرچه توان اره بیشتر باشد، وزن آن نیز بیشتر است. 

سرعت گردش آزاد  

یکی دیگر از نکات مهم در خرید اره های برقی باید به آن توجه داشت. سرعت گردش تیغه دستگاه است. هر چه سرعت تیغه یا صفحه برش دستگاه بیشتر باشد می توان از آن برای ایجاد برش عمیق تر استفاده کرد. سرعت گردش آزاد تیغه 
وابسته به سایز تیغه و توان دستگاه است. 

منبع تغذیه 

منبع تغذیه تمامی اره های برقی می تواند با استفاده از منبع برق شهری، ولتاژ باتری و یا سوخت های فسیلی مثل بنزین و گازوئیل باشد. نوع برقی و بنزینی قدرت بیشتری نسبت به نوع شارژی دارند. همچنین انواع بنزینی و شارژی قابلیت حمل آسان تری نسبت به مدل های برقی دارند. درنتیجه با استفاده از یک اره برقی کوچک شارژی فعالیت های خانگی و کارگاه های کوچک را می توانید به درستی انجام دهید.

طول تیغه یا ساطور اره برقی

توجه به طول تیغه اره برقی در خرید این ابزار بسیار اهمیت دارد. این تیغه در سایز و ابعاد مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود. سایز تیغه، متناسب با دستگاه و میزان برش تعیین می شود. تیغه هایی که از جنس آلیاژهای فولادی ساخته شده اند از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

تیغه

وزن و ابعاد

وزن و ابعاد اره نیز در خرید آن از اهمیت بالایی برخوردار است. به طور کلی اره برقی بزرگ نسبت به اره برقی کوچک قدرت بیشتری دارد. درنتیجه برای انجام برشکاری های بزرگتر، استفاده از اره برقی بزرگ موجب آسان تر شدن فرآیند کار می شود. ابعاد دستگاه باید متناسب با محیط کار و کارگاه شما باشد. همچنین وزن دستگاه به ویژه برای اره های قابل حمل مانند اره موتوری باید متناسب با توانایی جسمانی فرد باشد. انتخاب اره ای که وزن بالایی دارد، حین استفاده و به مرور زمان موجب خستگی دست شما می شود.

درنتیجه خستگی شما باعث عدم تمرکز بر روی قطعه کار می شود و کیفیت کار کاهش می یابد.

برند و شرکت تولیدکننده اره

از دیگر پارامترهای مهم در انتخاب و خرید این محصول، توجه به برند تولیدکننده آن است. همانطور که می دانید این ابزار برقی از حساسیت های بالایی برخوردار است. از این رو کیفیت ساخت و قطعات استفاده شده در آن، اهمیت به سزایی دارد. به این نکته توجه داشته باشید که برندهای معتبر و شناخته شده، محصولات باکیفیت تری را به بازار ارائه کرده اند.

بهترین مارک اره برقی

برندهای متعددی درصدد تولید این محصول کاربردی برآمده اند. در ادامه به معرفی محبوب ترین و معتبرترین برندهای تولیدکننده این ابزار می پردازیم.

اره برقی رونیکس

رونیکس یکی از محبوب ترین و برترین برندهای تولیدکننده ابزارآلات در جهان است. رونیکس یک برند بین المللی بوده و تمامی محصولات خود را طبق استانداردهای بین المللی تولید و عرضه می نماید. از محبوب ترین اره برقی تولیدشده توسط این شرکت می توان به اره برقی رونیکس مدل 4318، 5902 و ... اشاره کرد. جهت اطلاع از قیمت اره برقی رونیکس با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست فروشندگان این ابزار را مشاهده نمایید.

اره برقی ماکیتا

برند ماکیتا در سال 1985 تأسیس شد. این برند یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین تولیدکنندگان ابزارآلات در جهان است. محصولات تولیدشده این شرکش نیز از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. از برترین اره برقی تولیدشده توسط این شرکت می توان از اره برقی ماکیتا مدل UC4020A ،UC4041A و ... نام برد. لازم به ذکر است که اره مویی برقی ماکیتا یکی از پرطرفدارترین انواع این ابزار برقی است که در میان کاربران از محبوبیت زیادی برخوردار است.

اره برقی اشتیل

کمپانی اشتیل یکی از یرترین و محبوب ترین برندهای ارادئه دهنده انواع ابزارآلات در جهان است. این برند توسط آندریاس اشتیل تأسیس شد و فعالیت خود را از سال 1925 آغاز نمود. اره زنجیری و انواع اره های برقی از برترین محصولات این شرکت هستند که با کیفیت بسیار بالایی عرضه می شوند. اره برقی اشتیل 230، 170، اره برقی اشتیل شارژی و .. از برترین و محبوب ترین اره های ارائه شده توسط این برند هستند.

اره برقی آروا

آروا از دیگر برندهای محبوب ایرانی این ابزار است که از سال 1388 کسب و کار بازرگانی خود را آغاز نمود. ابزارآلات برند آروا از کفیت مطلوبی برخوردار هستند و باتوجه به استانداردهای ضروری تولید و عرضه می شوند.

برندهای محبوب و معتبر دیگری مانند آاگ، آروا، ادون، آیرون مکس، توسن، محک، فمی و ... از تولیدکنندگان این ابزار محسوب می شوند. اره برقی آروا 6212، اره زنجیری برقی آروا مدل 5703 و ... از برترین اره های این برند هستند. جهت خرید اره برقی آروا و اطلاع از قیمت اره برقی آروا با مراجعه به سایت راندنو می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

قیمت اره برقی 

قیمت اره برقی به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. مهم ترین نکته در قیمت این محصول منبع تغذیه و پیرو آن توان و قدرت موتور است. هر چه موتور قدرت بالاتری داشته باشد، قیمت آن نیز بالاتر است. پارامتر دیگر شرکت تولیدکننده آن است معمولاً برندهای ماکیتا، دیوالت و سایر برندهای آمریکایی و اروپایی قیمت بیشتری نسبت به مدل های چینی و ایرانی دارند. از پارامترهای دیگر در قیمت می توان به تیغه، سرعت گردش و دیمر دستگاه اشاره کرد. اگر قصد تهیه اره مویی برقی ارزان قیمت را دارید، با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست فروشندگان این ابزار کارآمد را مشاهده نموده و با آنها ارتباط مستقیم برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت اره برقی رونیکس را برای شما فراهم نموده است.

خرید اره برقی 

برای خرید اره برقی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت اره برقی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند