ثبت فروشگاه

اره فارسی بر فمی مدل 305S

از ۲,۳۴۰,۰۰۰ تا ۲,۳۴۰,۰۰۰ تومان

اره فارسی بر فمی مدل TR077

از ۳,۶۰۰,۰۰۰ تا ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان

اره نواری فمی مدل 780XL

از ۶,۴۰۰,۰۰۰ تا ۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان

اره فارسی بر فمی مدل 732

از ۳,۴۰۰,۰۰۰ تا ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان

اره فارسی بر فمی مدل TR240

از ۴,۳۰۰,۰۰۰ تا ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان

اره میزی فکس مدل F36-527C

از ۳,۴۰۰,۰۰۰ تا ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان

اره نواری فمی مدل 782XL

از ۶,۳۰۰,۰۰۰ تا ۶,۳۰۰,۰۰۰ تومان

اره گردبر رونیکس مدل 4318

از ۲,۵۰۰,۰۰۰ تا ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

اره فارسی بر فمی 911 EVO

از ۴,۸۰۰,۰۰۰ تا ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان

اره فارسی بر فمی مدل TR235

از ۳,۷۸۰,۰۰۰ تا ۳,۷۸۰,۰۰۰ تومان

لیست مقایسه

اره برقی

اره های برقی وسایلی هستند که بیشتر از آن در صنایع برش کاری، که نیاز به قدرت بیشتر دستگاه و نیروی انسانی کمتر می باشد، استفاده می شود. اره های دستی همان گونه از اسمشان مشخص است با استفاده از نیروی دست مورد استفاده قرار می گیرند و برای برش انواع چوب و فلز با قطر کم کاربرد دارند. اره های برقی در انواع مختلفی تولید شده اند و نسبت به اره های دستی از سرعت، قدرت، دقت بالاتری برخوردار هستند و از آنها برای انجام کارهای سنگین تر و طولانی تر استفاده می شوند. استفاده از اره ها برقی علاوه بر موارد ذکر شده باعث کاهش خستگی و افزایش راندمان در کار می شود. 

انواع اره برقی 

 1. اره عمودبر
 2. اره فارسی بر
 3. شیار زن
 4. اره گردبر
 5. اره نواری
 6. اره زنجیری
 7. اره میزی
 8. اره پروفیل بر
 9. اره مویی برقی

 اره های عمود بر و گردبر کاربرد ویژه ای در نجاری ها، برش چوب، نئوپان و تخته های چند لایه دارند و خود به انواع مختلفی نیز تقسیم می شوند. اره های پروفیل بر نیز برای برش انواع فلز و پروفیل استفاده می شود و به علت سرعت و دقتی که دارد از آن ها در صنعت ساختمان و آهنگری استفاده می شود. اره های نواری نیز انواع مختلفی دارند و در کارخانه ها و کارگاه های چوب بری استفاده می شوند. اره زنجیری نیز گونه ای پرکاربرد دیگر از اره های برقی می باشد که کاربرد ویژه ای در قطع درختان و شاخه و برگ آن ها دارد. 

نکات مهم در خرید اره برقی

 • از مهم ترین مسائلی که خریداران در حین انتخاب و خرید اره برقی باید به آن توجه داشته باشند، انتخاب نوع اره برقی است. اره برقی ها در انواع مختلفی تولید می شوند، که هر یک کاربرد ویژه ای دارند به همین دلیل باید آن را متناسب با کاری که می خواهند انجام دهند انتخاب نمایند. 
 • از نکات دیگری که باید به آن توجه کنیم شرکت تولید کننده اره برقی می باشد. امروزه شرکت های آاگ، بوش، رونیکس، ماکیتا،  هیوندای، محک، توسن، میلواکی، دیوالت، فمی و بلک اند دکر از برترین و بهترین شرکت های تولید کننده اره برقی در سطح جهان به شمار می رود.
 •  سرعت گردش و همچنین توان دستگاه از دیگر موارد قابل توجه در خرید است، هر چه قدر توان دستگاه بالاتر باشد، دستگاه از قدرت بالاتری برخوردار است و می توان از آن برای برش مواد ضخیم تر و کارهای سنگین تر استفاده کرد. 
 • تیغه دستگاه: در برخی از اره های برقی قابلیت تعویض تیغه از جمله مزایای کالا بوده و در صورت معیوب شدن تیغه نیازی به تعویض کلی دستگاه نمی باشد.

 در سایت راندنو می توانید ویترین بسیاری از فروشندگان اره برقی را شناسایی کرده و به راحتی خرید خود را انجام دهید. سایت راندنو همواره سعی در این دارد تا با شناسایی نمایندگان و عاملین فروش محصولات اره برقی، آنها را به خریداران معرفی نماید. 

 

مشاهده ادامه مطلب

برند