ثبت فروشگاه

اره فارسی بر فمی 911 EVO

از ۴,۸۰۰,۰۰۰ تا ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان

اره فارسی بر فمی مدل TR078

از ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تا ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

لیست مقایسه

اره فارسی بر 

اره فارسی بر یکی از انواع اره های برقی هستند که کاربرد ویژه ای در کارگاه های چوبی، کابینت سازی و نجاری ها دارند. امروزه استفاده از اره های برقی نسبت به اره های دستی از سرعت، دقت و راندمان برخوردار می باشد. به طور کلی  فارسی بری نوعی برش است که کاربر می تواند زاویه برش را از ۹۰ درجه کامل به هر زاویه دلخواه دیگر تغییر دهد. در بعضی از قطعات برای حکاکی لوکوی محصول، از اره فارسی بر استفاده می شود. این اره برقی از یک تیغه تشکیل شده است که بر روی بازوهای این تیغه میله‌ های متحرکی قرار گرفته اند. بازوها و میله های فارسی‌ بر به وسیله  اهرم نصب شده در زیر دستگاه، نسبت به صفحه زیر دستگاه به صورت افقی تغییر می کند. به وسیله  این اهرم کاربر می تواند با توجه به نقاله متحرک موجود، زاویه را تغییر داده و چوب یا اشیاء دیگر را در زاویه های دلخواه خود برش بزند. 

انواع اره فارسی بر

اره های فارسی بر دارای انواع مختلفی می باشند که می توان به شکل های گوناگون از آن ها استفاده کرد.

  • اره فارسی بر ثابت: این نوع فارسی برها برای انجام برش با زوایای مختلف به کار می روند که از طرف چپ برای برش های مورب خم می شوند.
  • اره فارسی بر کشویی: نوع دیگر اره های فارسی بر کشویی هستند که به صورت کشویی جلو و عقب حرکت می کند و مناسب برای برش قطعات بزرگ می باشد.
  • اره فارسی بر دو طرف کشویی: اره های فارسی بر دو طرف از نوع دیگر اره های فارسی بر هستند که از لحاظ ظاهری شبیه به اره های ثابت هستند با این تفاوت که از دو طرف چپ و راست خم می شوند و می توان بدون تکان دادن قطعه کار آن را برش داد. 

نکات مهم در هنگام استفاده از اره فارسی بر

هنگام استفاده از فارسی بر می بایست تمامی نکات ایمنی را رعایت کنیم و از دستکش ایمنی و لباس کار و وسایل دیگر استفاده نماییم. برای استفاده از این دستگاه ابتدا باید زاویه دلخواهی که می خواهیم برش بزنیم را انتخاب و سپس تنظیم کنیم، سپس قطعه را رو میز کار قرار داده و گیره را محکم نماییم، در ادامه با یک دست قطعه کار را گرفته و با دست دیگر دستگاه را روشن و عملیات برش را آغاز می نماییم. به وسیله گونیای مدرج در این دستگاه ها می توان فاصله لبه کار تا تیغه برش را تنظیم کند و به خط کش دستگاه متصل است. اره های فارسی بر دارای نور لیزری هستند که خط برش را بر روی قطعه کار نشان می دهند و در بعضی از اره ها از یک سمت و در بعضی از اره ها از هر دو سمت خط برش را نشان می دهد. برای برش مواد و قطعات کوچک مثل تاج کابنیت و پروفیل های درب از تیغه های کوچک و برای برش قطعات بزرگ تر مثل قطعات صندلی و تیرهای چوبی از تیغه های بزرگ تر استفاده می شود.

نکات مهم در خرید اره فارسی بر 

یکی از مهم ترین مسائلی که در هنگام خرید اره فارسی بر باید به آن نوجه داشته باشیم نام شرکت تولید کننده این دستگاه می باشد. امروزه تولید کنندگان بسیاری در سطح جهان به تولید اره فارسی بر می پردازند که از بهترین مارک های اره فارسی بر می توان به ماکیتا، محک، رونیکس، توسن، دیوالت، هیوندای، آآگ و... اشاره کرد. در حین خرید دستگاه باید به نکاتی از قبیل: توان دستگاه، سلامت و گارانتی اره، کنترل سرعت، داشتن لیزر، انتخاب نوع اره فارسی بر متناسب با نوع کار و برش،‌ طراحی استاندارد و ارگونومیک توجه داشته باشیم. خریداران در سایت راندنو می توانند ویترین بیش از هزاران کالای فروشندگان مختلف را مشاهده نمایند و با ثبت در خواست قیمت با آن ها در ارتباط باشند. این سایت همواره سعی بر این دارد تا فروشندگان اره های و دیگر ابزار آلات را  شناسایی و به خریداران معرفی کند. 

مشاهده ادامه مطلب

برند


بازه سرعت


بازه توان