ثبت فروشگاه

تیغ اره برقی

تیغ اره برقی زمانی به ما کمک می کند که از ابزارهای برشی مانند فرز، پروفیل، مینی فرز، گرد برد و دیگر ابزار های برشی به تیغ اره نیاز داریم. تا بتوانیم هر نوع متریالی را برش دهیم و یا روی آن شیار ایجاد کنیم. با نصب تیغ اره به روی ابزارهای برشی، پس از چرخش موتور و آرمیچر می توانیم کار مورد نظر خود در رابطه با برش را انجام دهیم با توجه به قطعه کار می توانید به خرید تیغ اره برقی مناسب با سطح مورد نظر اقدام نمایید. قیمت تیغ اره برقی با توجه به کارایی آن متفاوت است.

تیغ اره برقی

تیغ اره برقی چیست

تیغ اره وسیله ای از جنس فلز است که شکل های مختلفی دارد. اعم از دیسک، کشیده، قلمی و موارد دیگر موارد است. تیغ اره به گونه ای طراحی می شود که فاصله بین لبه ها، اندازه و شکل آن متناسب با نوع کاربرد برای برش دادن انواع متریال ها و مواد ها در ضخامت های مختلف بهره گیری شود.

انواع تیغ اره برقی

تیغ ها در انواع متنوع برای کاربرد های متفاوت تولید می شوند. تیغ اره برقی دارای تنوع بالا و گستردگی بسیاری استبه همین منظور دارای دسته بندی های گوناگونی است. برای برش سطح و مواد گوناگون احتیاج به تیغ اره ای داریم که از جنس همان سطوح یا مواد باشد. به دلیل اینکه هر مواد و سطحی دارای جنس مشخصی است که برای برش آن باید تیغ اره مناسب با آن جنس را داشته باشیم. تیغ ها در جنس های متنوعی تولید می شوند.

تیغ اره برقی آهن بر

تیغ اره آهن بر در مدل های مختلفی اعم از دیسکی و شکل نواری ارائه می شود. دندانه های این تیغ از جنس الماسه است که برای برش فولاد، فلز و پروفیل استفاده می شود. از تیغ اره آهن بر دیسکی در پروفیل بر و فرز اهنگری استفاده می شود. از شکل نواری این تیغ درعمود بر و اره فلکی استفاده می شود.

تیغ اره برقی فلز بر

برای برش فلزاتی مانند آلومینیوم و استیل که نرم تر هستند از این مدل تیغ اره استفاده می شود. برای هر فلزی تیغ اره مخصوصی وجود دارد هر چه فلز جنس سخت تری داشته باشد دندانه اره تغییر می کند. هر چه جنس فلز نرم تر باشد دندانه های تیغ اره درشت تر و هر چه جنس فلز سخت تر باشد دندانه های تیغ اره کوچک تر هستند. 

تیغ اره برقی فلز بر

تیغ اره برقی بتن بر

تیغ اره بتن یا تیغه های توربو برای شیار زدن و برش دادن سطوح سخت و مستحکم استفاده می شود. لبه های این تیغ از الماسه های پیوسته و سگمنت است. می توانید برای برش دادن بتن و آجر و موارد مشابه با این جنس از سختی از این محصول استفاده کنید.

تیغ اره برقی گرانیت بر

این مدل از تیغ اره دارای دندانه های الماسه و سگمنت است در مقایسه با انواع تیغ های چوب بر بسیار تیز تر هستند. این تیغ اره برای برای برش دادن انواع گرانیت ها می توانید استفاده کنید.

تیغ اره برقی چوب بر

برای تمامی سطوح چوبی در اندازه ها و ضخامت های گوناگون از تیغ اره چوب بر استفاده می شود. چوب ها دارای بافت های گوناگونی هستند به همین جهت تیغ اره چوب بر در دو مدل بافت چوب و خلاف بافت چوب تولید می شوند. این مدل از تیغ اره نیز در دو شکل دیسکی و نواری ارائه می شوند و هر کدام از آن ها مناسب با یکی از ابزار های برش هستند برای مثال تیغ اره دیسکی برای پروفیل استفاده می شود.

تیغ اره برقی ام دی اف بر

ام دی اف یکی از انواع چوب ها است که برای برش دادن آن به دلیل روکش ام دی اف نیاز به تیغ اره مخصوص است. تیغ اره ام دی اف بر شبیه به تیغ چوب بر است ابا این تفاوت که دندانه های این بسیار بیشتر است. شکل ظاهری این تیغ به گونه ای است که دندانه های آن به صورت یکی در میان صاف است. جنس دندانه های این اره از الماسه است.

تیغ اره برقی ام دی اف بر

تیغ اره برقی لمینت بر

لمینت نوعی ام دی اف است با روکش هایی خاص به همین منظور از دسته بندی ام دی اف جدا می شود. لمینت ها دارای ضخامت های متفاوتی هستند. برای کفپوش های از لمینت استفاده می کنندو برای برش دادن آن نیاز به تیغ اره مناسب است.

تیغ اره برقی آسفالت بر

این تیغ ها دارای لبه های الماسه و سگمنت هستند. به راحتی با استفاده از تیغ ها می توانید تیغ را در آسفالت فرو ببرید. از این ابزار می توان برای شیار در سطوح سخت آسفالت بهره گرفت.

تیغ اره برقی شیار زن

برای ایجاد شیار در سطوح مختلف با جنس های گوناگون و مواد های متفاوت می توانید از این تیغ بهره بگیرید. طراحی این تیغ دیسکی است.

کاربرد تیغ اره برقی

  • گرد بر
  • تیغ اره خط زن
  • تیغ اره الماسه
  • تیغ اره افق بر
  • تیغ اره عمود بر
  • تیغ اره دوبل
  • تیغ اره مویی
  • تیغ کمان اره

کاربرد تیغ اره برقی

بهترین برند تیغ اره برقی

شرکت های بسیاری به تولید انواع تیغ اره برقی برای ابزارهای برشی گوناگون و همچنین برش جنس های مختلف پرداخته اند در ادامه به معرفی دو برند مطرح در زمینه تولید تیغ اره برقی پرداخته ایم.

تیغ اره برقی بوش

بوش یک برند آلمانی شناخته شده است که در سال 1886 فعالیت خود را در زمینه لوازم برقی، لوازم خانگی، ابزار دستی و برقی و دیگر موارد آغاز نمود. از بهترین تیغ چوب بر بوش می توان به مدل تیغ اره عمودبر T144D اشاره کرد.

تیغ اره برقی فارکو

شرکت فارکو با بهره گیری از متخصصان مجرب و کارشناسان با تجربه بیش از دو دهه فعالیت درخشان را در ساخت پروژهای ملی، خودرویی، نفتی، تولید قطعات صنعتی و دیگر موارد دارد.این کمپانی با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات به تولید محصولات با کیفیت در بازار داخلی و خارجی پرداخته است.

از دیگر برند های تولید کننده تیغ اره برقی می توان به شرکت فرود اشاره کرد.

قیمت تیغ اره برقی

قیمت تیغ اره برقی به عوامل مختلفی همچون برند، جنس تیغ، کارایی آن و دیگر موارد بستگی دارد. تیغ اره برقی در انواع مختلفی از نظر جنس تولید می شوند. به همین منظور با توجه به جنس تیغ اره برقی قیمت تیغ ها بسیار متفاوت است.

خرید تیغ اره برقی

برای تیغ اره برقی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات تیغ اره برقی را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت تیغ اره برقی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی و مراکز فروش آن را برای شما فراهم می سازد. 

لیست مقایسه

برند


نوع