ثبت فروشگاه

تیغ اره برقی یا تیغه اره برقی از تجهیزاتی است که بر روی ابزارآلات برشی نصب می‌شود. از این قطعه برای برش انواع مواد‌ با ضخامت‌های مختلف استفاده می‌شود. این قطعه با نصب بر روی انواع اره برقی مانند اره عمودبر، فارسی بر، پروفیل بر و دیگر اره‌های برقی، قابلیت دارد قطعات مختلف را برش بزند. همچنین از این قطعه برای ایجاد شیار بر روی مواد مختلف نیز می‌توان استفاده کرد. با نصب تیغ اره بر روی ابزارآلات برشی و پس از چرخش موتور و آرمیچر، می‌توان فعالیت مورد نظر را در رابطه با برش قطعات انجام داد. مواد اولیه به کار رفته در ساختار تیغه اره برقی از جنس فلز است و در شکل‌های مختلف تولید می‌شود.

انواع تیغ اره به گونه‌ای طراحی می‌شوند که فاصله بین لبه‌ها، اندازه و شکل آن با نوع و جنس قطعه کار تناسب داشته باشد. این محصول تنوع بالا و گستردگی زیادی دارد و در دسته‌بندی‌های گوناگونی قرار می‌گیرد. در لیست زیر به بررسی انواع تیغه اره موتوری براساس جنس قطعه کار پرداخته شده است:

  • تیغه آهن بر: یک تیغ اره آهن بر قوی در مدل‌های مختلفی همچون دیسکی و نواری تولید می‌شود. دندانه‌های این تیغه از جنس الماسه ساخته می‌شوند و برای برش فولاد، فلز و پروفیل مناسب است.
  • تیغ اره فلز بر: استفاده از این قطعه برای برش فلزاتی مانند آلومینیوم و استیل که نرم‌تر هستند، کاربرد دارد. هرچه جنس فلز نرم‌تر باشد، دندانه‌های تیغه برش فلز درشت‌تر و هرچه جنس فلز سخت‌تر باشد، دندانه‌های تیغ اره کوچک‌تر هستند.
  • تیغه بتن بر: تیغ اره بتن یا تیغه توربو برای ایجاد شیار و برش سطوح سخت و مستحکم استفاده می‌شود. لبه‌های این تیغ از الماسه‌های پیوسته و سگمنت تشکیل شده‌اند. استفاده از این قطعه برای برش بتن، آجر و موارد مشابه با این میزان سختی، کاربرد دارد.
  • تیغ اره گرانیت بر: این نوع تیغه به دندانه‌های الماسه و سگمنت مجهز شده است. این قطعه در مقایسه با انواع تیغه‌های چوب تیزتر است. استفاده از این تیغه برای برش انواع گرانیت مناسب است.
  • تیغ اره برقی چوب: از تیغه اره برقی چوب برای برش تمامی سطوح چوبی با ضخامت‌های مختلف استفاده می‌شود. چوب‌ها بافت‌های گوناگونی دارند و این قطعه در انواع مختلف بافت چوب و خلاف بافت چوب تولید می‌شود.
  • تیغ اره برقی ام دی اف بر: ام دی اف یکی از انواع چوب است که برای برش آن به تیغ اره مخصوص نیاز است. تیغ اره ام دی اف بر به تیغ چوب بر شباهت دارد با این تفاوت که تعداد دندانه‌های ام دی اف بر بیشتر است.
  • تیغ اره لمینت: لمینت نوعی ام دی اف است و روکش خاص دارد. لمینت‌ها ضخامت‌های گوناگونی دارند و برای برش آن‌ها به تیغ اره مناسب نیاز است.
  • تیغ اره برقی آسفالت بر: این تیغه از لبه‌های الماسه و سگمنت برخوردار است. با استفاده از این قطعه می‌توان به آسانی به سطوح آسفالت نفوذ کرد.
  • تیغ اره برقی شیار زن: استفاده از این قطعه برای ایجاد شیار بر سطوح مختلف، مناسب است.

قیمت تیغ اره برقی

قیمت تیغه اره زنجیری یا برقی به عوامل مختلفی همچون جنس تیغ، نوع تیغه و کارایی آن، برند تولیدکننده و نوع دستگاه بستگی دارد. تیغه اره برقی ماکیتا، دیوالت، بوش، فارکو و فرود از بهترین تولیدکنندگان این تجهیزات هستند.

شما کاربران گرامی جهت خرید تیغ اره مویی برقی پین دار و نمونه‌های دیگر، با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان این تجهیزات را مشاهده نمایید.

خرید تیغه اره برقی از راندنو

برای خرید تیغ اره موتوری می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات تیغ اره برقی را مشاهده نمایید. سپس تیغ اره برقی خشک بر را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت تیغ اره مویی برقی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی و مراکز فروش این تجهیزات را برای شما فراهم می‌سازد. 

لیست مقایسه

برند


نوع