ثبت فروشگاه

اره نواری فلزبر فمی مدل NG160

از ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان


اره نواری فمی مدل 787XL

از ۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان


اره نواری فمی مدل 784XL

از ۶,۳۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۶,۳۰۰,۰۰۰ تومان


اره نواری فلزبر فمی مدل NG120XL

از ۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان


اره نواری فلزبر فمی مدل 1750XL

از ۷,۷۵۰,۰۰۰ تومان

تا ۷,۷۵۰,۰۰۰ تومان


اره نواری فلزبر فمی مدل ABS NG160

از ۵,۶۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۵,۶۰۰,۰۰۰ تومان


اره نواری فمی مدل 780XL

از ۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان


اره نواری فمی مدل 782XL

از ۶,۳۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۶,۳۰۰,۰۰۰ تومان


اره فلزبر نواری فمی مدل ABS NG120

از ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان


اره نواری فلزبر فمی مدل 2200XL

از ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان


اره نواری فلزبر فمی مدل ABS105

از ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان


اره نواری فمی مدل 785XL

از ۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان


اره نواری فمی مدل 783XL

از ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان


لیست مقایسه

اره نواری

اره نواری از مهم ترین ابزارآلات در صنعت به ویژه در کارگاه ها و کارخانه ها جهت برش چوب می باشد. این اره کاربرد بسیار زیادی دارد و می توان از آن جهت کارهای مختلفی مثل: برش چوبهای ظریف، برش طولی، قوس بری، چوبهای ضخیم و بسیاری از کارهای دیگر استفاده می شود. استفاده از اره نواری برقی این قابلیت را به وجود می آورد که برای برش قطعه دیگر نیازی به جابه جایی دستگاه و قطعه نباشد. نوع دیگر اره های نواری برای مصارف صنعت فلزکاری طراحی و تولید شده اند و می توان بسیاری از فلزات را برش داد. بهتر است جهت برش فلزات از تیغه با جنس فولاد کربنی با بی متال استفاده نماییم.

انواع اره نواری 

  • ار ه نواری افقی: این نوع اره نواری به اره رام شهرت دارد و در کارخانه های چوب بری به منظور برش تنه های بزرگ و تبدیل آن ها به الور های کوچک تر استفاده می شود. قطر تیغه این اره ها بالای 100 سانتی متر می باشد و به طور کلی از آنها برای انجام کارهای سنگین تر استفاده می شود.  
  • اره نواری عمودی: این نوع اره نواری بیش تر در کارگاه های چوب استفاده می شود. نوع رومیزی این اره در بازار موجود می باشد و می توان از آن جهت برش چوب های نازک، ورق های نازک فلز و ... استفاده می شود. 
  • اره نواری دوستونی:  این نوع اره نواری از لحاظ کارکرد، به اره عمودی شبیه تر می باشد.

اجزای تشکیل دهنده اره نواری 

  1. الکترو موتور: این قطعه در دو مدل تک فاز و سه فاز برر روی دستگاه وجود دارد. این قطعه فلکه پایینی را به حرکت در می آورد و باعث حرکت فلکه بالایی و تیغه می شود. نوع سه فاز این اره ها بیشتر مصرف صنعتی دارد.
  2. فلکه ها: اره نواری دارای دو فلکه پایینی وبالایی می باشد، که از جنس چدن تشکیل شده اند. فلکه پایینی ثابت می باشد، اما فلکه بالایی توسط پیچ های تنظیمی که روی آن قرار دارد قابلیت حرکت به بالا، پایین، عقب و جلو را دارد. حرکت عقب  و جلو به منظور تنظیم با فلکه پایینی و حرکت بالا و پایین به منظور محکم و شل کردن اره می باشد.
  3. بدنه: بدنه اره های نواری معمولاً از جنس چدن و آهن تشکیل شده اند و از وزن بسیار بالای برخوردار هستند تا از تکان خوردن دستگاه در هنگام عملیات برش جلوگیری نمایند.

از دیگر بخش های اره نواری می توان به بخش های حفاظتی، تیغه، گونیا و صفحه اشاره کرد.

نکات مهم در خرید اره نواری

  • یکی از مهم ترین مسائلی که باید در حین خرید و انتخاب اره نواری به آن توجه داشت این است که اره را متناسب با کاری که می خواهیم انجام دهیم انتخاب کنیم، اره نواری افقی به منظور استفاده در کارخانه های چوب بری و اره های نواری عمودی به منظور استفاده در در کارگاه ها و برش های کوچک استفاده میشود.
  • انتخاب شرکت تولید کننده اره نواری برای خرید، نیز از دیگر نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشیم. شرکت های فمی، فلکس، بکامک، محک، میلواکی و دیوالت از بهترین و برترین شرکت های در زمینه تولید این محصول به شمار می روند.
  • سالم بودن دستگاه، ضمانت نامه و خدمات پس از فروش هم از نکات شایان انتخاب انواع اره می باشد.
  • توان دستگاه، کنترل سرعت، نوع برش وجنس تیغه از دیگر نکات حیاتی برای انتخاب اره نواری می باشد.

 خریداران در سایت راندنو می توانند ویترین بیش از هزاران کالای فروشندگان را ببینند. سایت راندنو همواره سعی بر این دارد تا با شناسایی فروشندگان دستگاه، آن را به خریداران جهت خرید آسان و راحت معرفی نماید.

 

 

مشاهده ادامه مطلب

برند


بازه توان