ثبت فروشگاه

آیفون تصویری وسیله‌ای بسیار کاربردی در هر منزلی است که امروزه در انواع متفاوت و رنگ‌های گوناگون مانند سیاه، سفید، طوسی و دیگر موارد تولید می‌شود. به همین دلیل قیمت آیفون تصویری با هم تفاوت دارند. امروزه در هر مجموعه‌ای، آیفون تصویری از مهم‌ترین قسمت‌های برقی ساختمان محسوب می‌شود. دلیل این موضوع، سهولت در باز و بسته کردن درب‌های منازل است. به همین دلیل افراد به خرید آیفون تصویری اقدام می‌کنند. آیفون‌های تصویری به عنوان ارتباط دهنده بین خارج و داخل یک مجموعه به کار می‌روند و یا در بسیاری از مواقع، برای ایجاد ارتباط بین دو واحد یک ساختمان نیز کاربرد دارند. آیفون‌های تصویری برای باز کردن درب‌های منزل جایگزین آیفون‌های قدیمی شده اند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی آیفون‌ها از نظر کاربرد باهم متفاوت هستند. از قابلیت این آیفون‌ها می‌توان به ارتباط داخلی بین واحدها با آیفون، تصویر دوربین مدار بسته روی آیفون، باز کردن درپارکینگ یا در خواست آسانسور، ارتباط با موبایل و ذخیره عکس و فیلم در آیفون تصویری اشاره کرد. در سیم کشی آیفون تصویری از پنج عدد سیم با رنگ‌های متفاوت استفاده می‌شود. سیم زرد انتقال دهنده صدا، سیم نارنجی انتقال دهنده جریان منفی، سیم سفید انتقال دهنده زنگ، سیم قهوه‌ای انتقال دهنده تصویر و سیم قرمز انتقال دهنده مثبت است.

تمام آیفون‌های تصویری یک گوشی به همراه یک صفحه دارند. گوشی‌های آیفون تصویری در انواع متفاوتی تولید می‌شوند که مهم‌ترین تفاوت آن‌ها در اندازه و ابعاد مانیتور، در گوشی بی سیم یا با سیم، لمسی یا کلیدی بودن دکمه‌ها و امکانات ضبط صدا و تصویر است. پنل‌های آیفون تصویری دوربین‌های متفاوتی دارند و در ابعاد مختلفی تولید می‌شوند. این پنل‌ها بر اساس تعداد واحدها و نوع دوربین دسته بندی می‌شوند. ترانس در آیفون‌های تصویری مانند یک منبع برای تبدیل ولتاژ است که 220 ولت را به 12 ولت تبدیل می‌کند و جهت برقراری مکالمه تصویری و باز کردن درب مورد استفاده قرار می‌گیرد. در آیفون‌های تصویری، جنس و قطر کابل مورد استفاده مهم است. قطر مناسب برای آیفون‌های تصویری، 06 است. بهترین نوع کابل برای استفاده در آیفون‌های تصویری جهت داشتن صدا و تصویری واضح و بدون نویز، کابل‌های مسی هستند. کابل آیفون‌های تصویری مانند کابل مخابرات بر اساس زوج کابل مورد استفاده قرار می‌گیرد که هر رنگ ثابت با یک رنگ فرعی برای یک واحد در نظر گرفته می‌شود. در سایت راندنو فروشندگان آیفون تصویری، کالاهای خود را قیمت گذاری کرده و به صورت مستقیم با خریداران در ارتباط هستند. معمولاْ در قسمت بالایی پنل ها یک دوربین قرار گرفته است و یک لایه شیشه‌ای نیز به عنوان محافظ لنز برای آن در نظر گرفته شده است تا فرد با استفاده از گوشی آیفون بتواند فضای بیرونی را ببیند. در قسمت دیگر این پنل یک سری بلندگو برای پخش صدا و میکروفون برای دریافت و انتقال صدا قرار گرفته است. در تکنولوژی‌های جدید در زمینه ساخت آیفون‌های تصویری و پنل مربوط به آن، این امکان فراهم شده است تا افراد بتوانند با استفاده از کارت‌های مخصوص بدون این که نیاز به فشردن زنگ باشد، درب را باز کنند. روی پنل این آیفون‌ها یک بخش مجزا جهت قرار گرفتن کارت در نظر گرفته شده است. آیفون‌های تصویری از نظر کارکرد به دو نوع آنالوگ و دیجیتال تقسیم می‌شوند:

  •   آیفون های تصویری آنالوگ:‌ آیفون‌های تصویری آنالوگ، شناخته شده‌تر از آیفون‌های تصویری دیجیتال هستند زیرا معمولاً در آپارتمان‌هایی با تعداد واحد کم و کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرند که قسمت بیرونی دارای یک پنل بوده و این پنل دکمه‌های واحدها و دکمه‌ای جهت برقراری ارتباط دارد.

  •  آیفون های تصویری دیجیتال: آیفون‌های تصویری دیجیتال برای ساختمان‌هایی با تعداد واحد بالا (معمولاً 30 عدد به بالا) به کار می‌روند، به این صورت که پنل آن اعداد اصلی 0 تا 9 دارد، به این ترتیب که افراد می‌توانند برای برقراری ارتباط با واحد مورد نظر، شماره واحد را گرفته و با استفاده از دکمه زنگ یا دکمه مربع که روی پنل قرار دارد به آن متصل می‌شوند.

قیمت آیفون تصویری

قیمت آیفون تصویری به عوامل مختلفی همچون برند، کارایی، نوع آن ها و دیگر موارد بستگی دارد.

خرید آیفون تصویری از راندنو

برای خرید آیفون تصویری ارزان می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات آیفون تصویری خارجی و ایرانی را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت آیفون تصویری و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی و مراکز فروش آن را برای شما فراهم می‌سازد. 

لیست مقایسه

برند