ثبت فروشگاه

پنل آیفون تصویری نوعی سیستم ارتباطی و حفاظتی است که امکان انتقال صدا و تصویر شخص پشت درب را فراهم می‌کند. این سیستم صدا و تصویر را از جلوی درب ورودی ساختمان گرفته و به‌ مانیتور تصویری داخل واحد منتقل می‌کند. در برخی مدل‌های جدیدتر، پنل می‌تواند در حافظه خود صدا و تصویر را نیز علاوه بر قابلیت‌های ذکر شده ضبط نماید. پنل‌ها در رنگ‌های سیاه، سفید و نقره‌ای در بازار وجود دارند و اندازه صفحه نمایش آن‌ها نیز به طور معمول به اینچ ذکر می‌شود. قیمت پنل آیفون تصویری به اندازه صفحه نمایش بستگی دارد. در هنگام خرید پنل آیفون تصویری، به لمسی بودن آن باید توجه کرد. همچنین پنل‌ها بر اساس تعداد واحد موجود و تعداد گوشی‌های داخل هر واحد با یکدیگر متفاوت هستند. نسل جدید این پنل‌ها با شماره‌گیری واحد مورد نظر و فشردن دکمه زنگ، فعال می‌شود.

دوربین پنل می‌تواند از دو نوع CCD و CMOS باشد. دوربین پنل‌ها معمولاً در وسط آن‌ها واقع شده و وظیفه دریافت تصویر به صورت سیاه و سفید و رنگی را برعهده دارد. دوربین‌ها معمولاً در دو دسته با لنز و بدون لنز دسته‌بندی می‌شوند. از طرفی می‌توان به نوع میکروفون دار و بدون میکروفون آن‌ها نیز اشاره کرد. آیفون تصویری‌ها می‌توانند دارای دو زاویه دید معمول و باز باشند که در زاویه دید معمولی، محدوده دید دوربینی 77 درجه است و در زاویه دید باز در محدوده 92 تا 135 درجه، دید دوربین وجود دارد. بهترین دوربین، دوربینی است که مجهز به نور مادون قرمز برای دید در شب باشد. همچنین داشتن تنظیم نور خودکار برای این که در طول شبانه روز تصویر روشن و واضحی ارائه شود نیز لازم و ضروری خواهد بود. جنس این صفحه از آلیاژ آلومینیوم است. البته در تکنولوژی‌های جدید از نوعی پلی کربنات مرغوب نیز استفاده می‌شود. میکروفون وسیله‌ای جهت پخش و انتقال صدا است. دکمه زنگ به تعداد واحد‌ها بستگی دارند و به همان تعداد نیز تهیه می‌شوند. در مدل‌های جدید‌تر نوع لمسی دکمه‌ها نیز وجود دارد. چند مدل پیچ در پنل استفاده می‌شود. از جمله پیچ تنظیم زاویه دوربین و پیچ مخصوص بستن پنل به قوطی آن. سیستم اتصال منبع تغذیه قطعه‌ای است که با ولتاژ مورد نیاز پنل و قفل در باز کن را تأمین کرده و به آن‌ها منتقل می‌کند. ولتاژ ورودی این دستگاه 220 ولت یا همان برق مصرفی شهری است و یک ولتاژ مستقیم 12 ولت DC و یک ولتاژ متناوب 14 یا 16 ولتی به سیم‌های قرمز و آبی پشت پنل متصل می‌شود. این منبع تغذیه از ترانس‌های سیم پیچی شده و یک برد تشکیل می‌شود. انواع پنل‌ها از نظر کاربرد شامل موارد زیر است:

  • پنل نامبرینگ: این پنل برای واحد‌های پایین استفاده می‌شود و تعمیرات و تعویض شاسی آن سخت و هزینه بر است.
  • پنل کدینگ: پنل‌های کدینگ جدیدتر است و برای تعداد واحد‌های بالا استفاده می‌شود که ظاهر زیبایی نیز دارد.

قیمت پنل آیفون تصویری

قیمت پنل آیفون تصویری به عوامل مختلفی همچون برند،  کارایی آن و دیگر موارد بستگی دارد. پنل‌های سیاه سفید از پنل‌های رنگی قیمت کمتری دارد.

خرید پنل آیفون تصویری از راندنو

برای خرید پنل آیفون تصویری می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات پنل خارجی و ایرانی را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت پنل آیفون تصویری و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی و مراکز فروش آن را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


تعداد واحد