ثبت فروشگاه

ترانس محافظ یا ترانس برق وظیفه محفوظ نگه داشتن دستگاه از نوسانات ولتاژ برق را برعهده دارد. ولتاژ ورودی اغلب دستگاه‌های برقی 220 ولت است که افزایش و کاهش این ولتاژ باعث قطع شدن فیوزها، گرم شدن سیم و کابل‌ها و در نتیجه آسیب به دستگاه‌های مختلف می‌شود. به همین دلیل افراد به خرید ترانس محافظ برق اقدام می‌کنند. لازم به ذکر است که قیمت محافظ ترانس به جنس بدنه، ولتاژ و دیگر ویژگی‌های آن بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت ترانس برق 10000 از قیمت ترانس برق 8000 بیشتر است.

ترانس برق خانگی و صنعتی همیشه بر روی ولتاژ ورودی نظارت دارد و وجود هرگونه افت ولتاژ، قطعی و نوسانات آن را تشخیص می‌دهد و به صورت اتوماتیک آن را رفع و یا تثبیت می‌کند، در نتیجه طول عمر و کارایی دستگاه برقی را افزایش می‌دهد. از این رو جهت افزایش طول عمر و حفاظت از دستگاه‌های برقی خانگی مانند کولرهای گازی، سیستم‌های صوتی تصویری، رایانه‌ها، لوازم آشپزخانه و هم‌چنین برای حفاظت از دستگاه‌های صنعتی مانند موتورهای برق، دستگاه‌های CNC، کمپرسورها، دستگاه‌های برش، تجهیزات و دستگاه‌های پزشکی و دیگر موارد از استابیلایزر و یا محافظ ترانس برق استفاده می‌شود. از ترانس می‌توان در تمامی مجموعه‌های اداری، خانگی، آزمایشگاهی، صنعتی، کارگاهی و دیگر موارد استفاده کرد. یکی از مهم‌ترین کاربردهای این وسیله استفاده از ترانس برق برای یخچال است.

ترانس و استابلایزر عملکرد مشابهی دارند این محصولات هر دو در تثبیت کردن ولتاژ مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته لازم به ذکر است که ساختار این دو محصول در بخش‌هایی با هم تفاوت دارد. ترانس‌ها در دو مدل رله‌ای و سرو به بازار عرضه می‌شوند.

محافظ‌ها نمی‌توانند از قطع شدن کامل ولتاژ برق جلوگیری کنند و یک تأخیر چند لحظه‌ای در مقابل وصل شدن برق ایجاد می‌کنند اما ترانس‌ها به دلیل ساختار و نوع عملکردشان، از قطع کامل برق جلوگیری می‌کنند و در صورت بروز نوسانات به صورت لحظه‌ای، برق را در خود نگه می‌دارند و یا آن را کنترل کرده و مانع خاموش شدن دستگاه‌های الکتریکی می‌شوند.

قیمت ترانس محافظ

قیمت ترانس برق خانگی قدیمی و جدید، به عوامل مختلفی همچون جنس بدنه، کلید دار بودن یا فاقد کلید بودن، طول کابل، گارانتی محصول، توان و آمپر دستگاه، پریزهای خروجی، برند و شرکت سازنده بستگی دارد. ترانس‌ها می‌توانند خانگی یا صنعتی باشند. ترانس‌های صنعتی قدرت بیشتری دارند و قیمت آن‌ها بالاتر از دیگر ترانس‌ها است.

خرید ترانس محافظ از راندنو

برای خرید ترانس برق خانگی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت ترانس محافظ و برقراری ارتباطی بدون واسطه با مراکز فروش ترانس برق را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


کارایی


نوع


توان