ثبت فروشگاه

دستگاه پرس کابلشو جهت ایجاد اتصال، نصب و پرس کردن کابلشو و رابط (موف) به کابل، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه با ایجاد یک نوع دفرمگی استاندارد، کابلشو و موف را بدون هیچ گونه فاصله‌ای به هادی کابل مسی و یا آلومینیومی متصل می‌کند. این تجهیزات باعث ادامه‌دار شدن جریان الکتریکی میان رابط و هادی کابل می‌شود. جنس بدنه این محصولات اغلب از فولاد است. دستگاه‌های پرس براساس ابعاد و سایز لقمه تقسیم‌بندی می‌شوند. سایز لقمه دستگاه‌های پرس، نشان دهنده میزان تطابق دستگاه با ابعاد و قطر خارجی کابلشوها است. دستگاه‌های پرس بر اساس استاندارد IEC 60352-2 و لقمه‌های آن براساس استاندارد DIN که به کابلشوها مربوط است، تولید می‌شوند. هر دستگاه پرس می‌تواند چند لقمه با سایزهای مختلف داشته باشد. این محصولات براساس ساختار و نوع عملکرد به چند دسته تقسیم‌بندی می‌شوند. دستگاه پرس کابلشو هیدرولیک و دستگاه پرس کابلشو دستی (مکانیکی) از انواع دستگاه‌ها پرس هستند.

پرس کابلشوها به دو صورت پرس به روش شش ضلعی یا پرس کردن به روش فرورفتگی عمیق صورت می‌گیرد. پس از هر دو روش پرس کاری، باید توجه داشت که نقطه تیزی ایجاد نشود. همچنین هادی داخل کابلشو نباید آسیب ببیند زیرا در این صورت عملکرد کابل مختل می‌شود. جهت به دست آوردن بهترین نتیجه پس از پرس، دستگاه باید چرخه پرس کاملی داشته باشد. به این معنا که پس انجام عملیات دسته ها و سایر عوامل به آسانی به حالت قبلی خود بازگردند.

قیمت دستگاه پرس کابلشو

در هنگام خرید دستگاه پرس کابلشو باید به نکاتی مانند نیروی دستگاه پرس، طول دسته و وزن دستگاه، دامنه و نوع پرس، بازه حرکتی، تعداد و سایز لقمه‌ها (قالب)، جنس و درجه سختی و سایر موارد توجه کرد. این موارد برروی قیمت این دستگاه‌ها نیز اثرگذار است.

خرید دستگاه پرس کابلشو از راندنو

برای خرید دستگاه پرس کابلشو کوچک و صنعتی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت دستگاه پرس کابلشو و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع


سایز کابلشو