ثبت فروشگاه

لوازم جانبی سینی کابل از مهم‌ترین تجهیزات در کابل کشی هستند. سینی کابل یکی از مهم‌ترین تجهیزات در کابل کشی است که وظیفه نگهداری، ساماندهی و حفظ کابل‌ها را برعهده دارد. از این محصولات در شبکه‌های توزیع، جابه جایی برق و کارخانه‌ها استفاده می‌شود. این محصولات برای نصب، راه‌اندازی و اتصال به لوازم جانبی نیاز دارند. این تجهیزات کاربرد سینی‌ها را در محیط مورد نظر کامل می‌کنند. سینی کابل لوازم جانبی متعددی دارد که هرکدام از آن‌ها ویژگی و کاربرد خاصی دارد. از مهم‌ترین لوازم جانبی سینی کابل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رابط سینی کابل: از رابط سینی کابل به عنوان اتصال دهنده بین دو سینی کابل استفاده می‌شود. در نصب سینی کابل زمانی که دو سینی با عرض یکسان کنار یکدیگر نصب می‌شوند، می‌بایست از رابط سینی به عنوان عامل اتصال استفاده کرد. باید در نظر داشت که از رابط سینی کابل زمانی استفاده می‌شود که دو سینی در دو جهت دارای عرض یکسانی باشند.
  • زانو سینی کابل: زانو سینی کابل همان خم 90 درجه سینی کابل است که در اتصالات سینی عمودی به افقی بکار می‌رود. در حقیقت زانو سینی کابل به عنوان یک رابط به شکل حرف L کارایی دارد. زانو سینی کابل دارای عرض‌های مختلف و ضخامت‌های متفاوت نیز می‌باشد. قیمت زانو سینی کابل بر اساس نوع ضخامت و نوع عرض آن متفاوت است.
  • پایه سینی کابل: از پایه سینی کابل به عنوان نگهدارنده سینی‌ها استفاده می‌شود. این پایه یکی از پرکاربردترین لوازم جانبی سینی کابل است. در حقیقت ابتدا می‌بایست پایه‌های سینی کابل در محل نصب گردد، سپس سینی کابل روی آن‌ها سوار شود. در هنگام خرید پایه سینی کابل باید به استحکام آن نیز توجه ویژه‌ای داشت.
  • سه راهی و چهار راهی سینی کابل: گاهی لازم است برای ارتباط و شاخه دادن بین سه یا چهار سینی از لوازم جانبی سینی کابل استفاده کرد. همانطور که رابط سینی کابل، ارتباط بین دو سینی را انجام می‌دهد، از سه راهی سینی کابل نیز برای ارتباط هم زمان سه سینی و از چهارراهی سینی کابل نیز برای ارتباط بین چهار سینی کابل استفاده می‌شود.
  • درب سینی کاب: درب سینی کابل یکی از مهمترین تجهیزات در سینی کابل محسوب می‌شود. این محصولات در محیط‌هایی که امکان آسیب دیدگی سیم‌های برق بیشتر است استفاده می‌شود. درب سینی از سیم و کابل‌هایی که درون سینی عبور کرده‌اند حفاظت می‌کند. درب‌ها باید هم سایز سینی باشند و آبکاری آن‌ها نیز با سینی مطابقت داشته باشد.
  • ساپورت سینی کابل: این تجهیزات برای محافظت از سینی‌ها و اجزای آن‌ها برروی دیوار نصب می‌شوند. ساپورت‌ها در انواع دیواری و سقفی عرضه می‌شوند و هرکدام در دو نوع ثابت و متحرک ساخته می‌شوند. منطور از متحرک بودن ساپورت سینی، قابل تنظیم بودن آن است.

از دیگر لوازم جانبی سینی می‌توان به رابط بغل بند، رابط سینی کابل U، بست مهار سینی کابل، بست انتهایی سینی کابل، دیوار جداکننده سینی اشاره کرد.

قیمت لوازم جانبی سینی کابل

قیمت این تجهیزات به عواملی همچون نوع آبکاری، ضخامت ورق‌ها و نوع تجهیزات بستگی دارد. برای مشاهده قیمت سینی و اتصالات سینی کابل می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید لوازم جانبی سینی کابل از راندنو

برای خرید لوازم جانبی سینی کابل می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لوازم جانبی سینی کابل و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند