ثبت فروشگاه

لوازم جانبی سینی کابل

سینی کابل دارای لوازم جانبی متعددی است که اغلب برای نصب در کنار یکدیگر از آنها استفاده می شود. سایت راندنو علاوه بر اعلام قیمت فروشندگان سینی کابل و لوازم جانبی آن، بستر مناسبی برای یک خرید آگاهانه نیز می باشد. در ادامه انواع لوازم جانبی سینی کابل به تفکیک معرفی شده است:

رابط سینی کابل

  یکی از پرکاربردترین لوازم رابط سینی کابل است. از رابط سینی کابل به عنوان اتصال دهنده بین دو سینی کابل استفاده می شود. در نصب سینی کابل زمانی که دو سینی با عرض یکسان کنار یکدیگر نصب می شوند، می بایست از رابط سینی به عنوان عامل اتصال استفاده کرد. باید در نظر داشت که از رابط سینی کابل زمانی استفاده می شود که دو سینی در دو جهت دارای عرض یکسانی باشند. همچنین رابط ها همانند خود سینی کابل، دارای ضخامت های متفاوتی هستند و می توانند هم آبکاری گرم و هم گالوانیزه سرد باشند. در سایت راندنو قیمت رابط های سینی به همراه شماره تماس فروشندگان کاملاً مشخص می باشد.

زانو سینی کابل

  زانو سینی کابل همان خم 90 درجه سینی کابل است که در اتصالات سینی عمودی به افقی بکار می رود. در حقیقت، زانو سینی کابل به عنوان یک رابط به شکل حرف L کارایی دارد. زانو سینی کابل دارای عرض های مختلف و ضخامت های متفاوت نیز می باشد. قیمت زانو سینی کابل بر اساس نوع ضخامت و نوع عرض آن متفاوت است.

پایه سینی کابل

از پایه سینی کابل به عنوان نگهدارنده سینی ها استفاده می شود. این پایه یکی از پرکاربردترین لوازم جانبی سینی کابل است. در حقیقت ابتدا می بایست پایه های سینی کابل در محل نصب گردد، سپس سینی کابل روی آن ها سوار شود. در هنگام خرید پایه سینی کابل باید به استحکام آن نیز توجه ویژه ای داشت.

سه راهی و چهارراهی سینی کابل

گاهی لازم است برای ارتباط و شاخه دادن بین سه یا چهار سینی از لوازم جانبی سینی کابل استفاده کرد. همانطور که رابط سینی کابل، ارتباط بین دو سینی را انجام می دهد، از سه راهی سینی کابل نیز برای ارتباط هم زمان سه سینی و از چهارراهی سینی کابل نیز برای ارتباط بین چهار سینی کابل استفاده می شود.

در سایت راندنو فروشندگان و تولیدکنندگان انواع سینی و لوازم جانبی سینی کابل، محصولات خود را به همراه تمامی مشخصات تماس به خریداران نمایش می دهند و آن ها را برای خرید لوازم جانبی سینی کابل راهنمایی می کنند. همچنین خریداران می توانند در بخش سینی کابل و لوازم جانبی آن، درخواست خرید خود را ثبت کنند و از فروشندگان، لیست قیمت و پیش فاکتور دریافت نمایند.

لیست مقایسه

برند