ثبت فروشگاه

سه راهی سینی کابل

سه راهی سینی کابل نوعی ارتباط دهنده نصب سه سینی به طور هم زمان می باشد. سه راهی های سینی کابل با عرض و ضخامت های متفاوتی تولید می شود. معمولا برای ارتباط دوسینی با جهت یکسان و یک سینی با جهات 90 درجه نسبت به آن دو، از سه راهی سینی کابل استفاده می شود. در سایت راندنو قیمت سه راهی سینی کابل در انواع متفاوت بعلاوه اطلاعات تماس فروشندگان این محصول قابل مشاهده می باشد. بر روی سه راهی سینی کابل همانند سینی کابل ها، سواراخ هایی جهت چفت شدن با سینی و پیچ شدن نیز تعبیه شده است.

سه راهی های سینی کابل دارای عرض های متفاوتی از 10 سانتی متر تا 60 سانتی متر نیز می باشد. برای استفاده از سه راهی ها عرض سینی های بکار رفته می بایست یکسان باشد. سه راهی سینی کابل با ضخمات های متفاوت ورق گالوانیزه نیز ساخته می شوند که این دسته بندی معمولا از سه راهی یا ضخامت  0/7 میلی متر الی 2 میلی متر متغیر می باشد. البته می توان برحسب درخواست مشتریان و خریداران این محصول از ضخامت بیشتر ورق، استفاده کرد. سه راهی های سینی کابل می توانند در دونوع گالوانیزه گرم و گالوانزه سرد نیز تولید شوند.

انتخاب راحت سه راهی در سایت راندنو

در سایت راندنو خریداران و متقاضیان به راحتی می توانند سه راهی سینی کابل خود را بر اساس نوع ضخامت و نوع ورق انتخاب کرده و با فروشندگان این محصول به صورت بی واسطه ارتباط برقرار کنند. همچنین در سایت راندنو امکان ایجاد درخواست قیمت یا همان استعلام لوازم جانبی سینی کابل فراهم می باشد و خریداران با این درخواست می توانند ار فروشندگان و تولیدکنندگان متعدد این محصول پیش فاکتور دریافت نمایند.

طریقه نصب سه راهی سینی

سه راهی سینی را بر روی سقف یا دیوار مورد نظر پیچ می کنند و از دو طرف سه راهی و در یک جهت، دوسینی را داخلش نصب می کنند. سپس از یک جهت دیگر با 90 درجه اختلاف سینی سوم را جا زده و هر سه سینی را که داخل سه راهی جا افتادند با پیچ مخصوص می بندند. با نصب سه راهی ها از خط و خش خوردن کابل ها و دیگر ادوات برقی بر روی سینی کابل جلوگیری می شود.

 

 

لیست مقایسه

برند


عرض


ضخامت