ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

زانو سینی کابل

زانو سینی کابل یا همان خم 90 درجه سینی کابل از مهمترین تجهیزات جانبی سینی کابل محسوب می شود. زانو سینی کابل بر اساس نوع سینی بکار می رود. زانوی سینی کابل با عرض های مختلف ازجمله زانو 10 سانتی متر، زانو سینی 20 سانتی متر، زانو 30 سانتی متر، زانو 40 سانتی متر، زانو 50 سانتی متر، زانو سینی 60 سانتی متر و در موارد دیگر به صورت سفارشی تولید می شود، همچنین ضخامت ورق گالوانیزه زانوها نیز می توانند متفاوت باشند. ضخامت زانو سینی ها معمولاً از 0.6 میلی متر تا 2.5 میلی متر است.

قیمت زانو سینی کابل

بر اساس ضخامت زانوها، ورق های گالوانیزه متفاوتی در ساخت آن ها بکار می رود. هرچه ضخامت ورق گالوانیزه بیشتر باشد، ورق سنگین تر و قیمت زانوی سینی کابل بیشتر می شود، البته عرض سینی کابل ها هرچه بیشتر باشد، قیمت سینی و لوازم جانبی آن نیز بیشتر خواهد شد. در آبکاری گرم نیز، هزینه تمام شده کالا نسبت به آبکاری سرد بالاتر می رود. در بسیاری از پروژه ها، ضخامت ورق زانوی سینی کابل را نسبت به خود سینی کمتر در نظر می گیرند.

خرید زانو سینی کابل

زانوی سینی کابل از نظر ظاهر مانند حرف ال انگلیسی می ماند. یعنی به وسیله زانو سینی کابل می توان دو سینی در جهت طول و عرض را به یکدیگر متصل کرد. همچنین زانوها باید متناسب یا عرض سینی انتخاب شوند تا هنگام جا زدن آنها و استفاده، با سینی کابل ها هم خوانی داشته باشند. زانو سینی کابل ها می توانند هم با آبگاری گالوانیزه گرم تولید شوند و هم با گالوانیزه سرد.

در سایت راندنو تولید کنندگان و فروشندگان سینی کابل، تمامی لوازم جانبی سینی از جمله زانو سینی را قیمت گذاری کرده اند. همچنین قیمت زانو سینی کابل با توجه به عرض زانو سینی و ضخامت ورق آن متفاوت می باشد. خریداران در سایت راندنو می توانند پس از مشاهده لیست قیمت زانو سینی کابل، درخواست خود را ثبت و با فروشندگان به صورت مستقیم در ارتباط باشند و از آن ها پیش فاکتور دریافت نمایند.

در سایت راندنو لیست قیمت فروشندگان این محصول و تمامی مشخصات فروشندگان سینی کابل و لوازم جانبی آن قابل مشاهده است.

برند


عرض


ضخامت