ثبت فروشگاه

رابط سینی کابل

رابط سینی کابل در انواع مختلفی تولید و به بازار ارائه می شود. این رابط ها یکی از مهم ترین تجهیزات و اتصالات سینی کابل هستند که به همراه سینی مورد استفاده قرار می گیرند. رابط سینی کابل از ورقه های برش خورده فلزی (فولادی) ساخته شده و وظیفه ایجاد ارتباط میان دو سینی کابل با عرض یکسان را برعهده دارد. به طور مثال در زمان اتصال دو سینی کابل با عرض 60 سانتی متر، می بایست از رابط 60 سانتی متری استفاده کرد. رابط سینی کابل با پوشاندن فضای خالی، از زخمی شدن کابل ها هنگام قرار دادن آن ها بر روی دو سینی کابل جلوگیری می کند. رابط ها به صورت عمودی، افقی، کامل و یا بغل بند تولید می شوند و با استفاده از آن ها می توان انشعابات فرعی برای کابل کشی ایجاد کرد. رابط سینی کابل می تواند درب دار و یا بدون درب باشد که این درب از همان جنس ساخته شده است. رابط های سینی کابل اغلب بر اساس استاندارد IEC61537 و BSEN61537 تولید می شوند. 

انواع رابط سینی کابل

رابط سینی کابل با ضخامت های متفاوت و نوع آبکاری های متعددی تولید می شو. در واقع، رابط سینی کابل می تواند با دو نوع گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد نیز به بازار عرضه شود. اغلب در مکان هایی که احتمال زنگ زدگی و پوسیدگی وجود دارد، از رابط سینی کابل از نوع گالوانیزه گرم استفاده می شود. این تجهیزات ابتدا توسط دستگاه CNC سوراخ یا پانچ شده و پس از انجام عملیات خم توسط دستگاه خم اتوماتیک، قابل استفاده می باشند. رابط های سینی کابل می توانند ضخامت های مختلفی داشته باشند. معمولا ً، متداول ترین این ضخامت ها 0.7 میلی متر، 0.8 میلی متر، 0.9 میلی متر، 1 میلی متر، 1.25 میلی متر، 1.5 میلی متر و 2 میلی متر است، همچنین عرض استاندارد رابط های سینی کابل نیز عبارتند از: رابط سینی کابل 10 سانتی متر، 20 سانتی متر، 30 سانتی متر، 40 سانتی متر، 50 سانتی متر و رابط سینی کابل 60 سانتی متر. 

 قیمت رابط سینی کابل

برای خرید سینی کابل باید به این نکته توجه کرد که داخل آن عاری از هرگونه پلیسه بوده و صاف و صیقلی باشد، زیرا در غیر این صورت، به کابل ها صدمه وارد شده و عمل کابل کشی به درستی صورت نمی گیرد. در انتخاب رابط سینی کابل، ضخامت به صورت کاملاً سفارشی بوده و نیازی به یکسان بودن ضخامت سینی کابل با رابط نمی باشد اما عرض آن ها باید با یکدیگر برابر باشد. لازم به ذکر است که در زمان کار با رابط ها و یا در هنگام نصب، می بایست اقدامات ایمنی کاملاً در نظر گرفته شود. هرچه ضخامت ورق گالوانیزه و عرض سینی ها بیشتر باشد، قیمت رابط ها نیز بیشتر می شود و همچنین معمولاً سینی ها و لوازم جانبی آن که به صورت گالوانیزه گرم تولید می شوند، به دلیل هزینه آبکاری قیمت بالاتری دارند.
 در سایت راندنو رابط ها براساس تفکیک نوع ضخامت و عرض، توسط فروشندگان قیمت گذاری شده اند. خریداران و متقاضیان این محصول می توانند پس از مشاهده قیمت، بر روی دکمه لیست فروشندگان کلیک کرده و فروشندگان این محصول را بررسی نمایند. همچنین به وسیله اعلام مشخصات فروشندگان سینی کابل و لوازم جانبی مانند رابط سینی توسط راندنو، خریداران می توانند بدون واسطه با فروشندگان در تماس باشند. سایت راندنو مرجع مناسبی برای اعلام قیمت فروشندگان سینی کابل و لوازم جانبی آن می باشد.

لیست مقایسه

برند


عرض


ضخامت