ثبت فروشگاه

کاپش کار آلفا

از ۳۷۰,۰۰۰ تا ۴۵۰,۰۰۰ تومان

تیشرت جودون

از ۱۷۰,۰۰۰ تا ۱۷۰,۰۰۰ تومان

لباس کار ست ورک

از ۳۷۰,۰۰۰ تا ۳۷۰,۰۰۰ تومان

لباس کار

لباس کار یا لباس فرم از تجهیزات فردی است که برای محفاظت از کارکنان در محیط کار استفاده می شود. لباس های کار علاوه بر جنبه حفاظتی، به منظور یکسان کردن ظاهر نیروی کار کاربرد دارند. شناسایی کارکنان از سایر افراد و ایجاد آراستگی و نظم میان افراد یک مجموعه از دیگر کاربردهای این تجهیزات ایمنی به شمار می آید. به طور کلی لباس ایمنی با توجه به شرایط کار، آب و هوا، نوع فعالیت و سلیقه افراد طراحی و تولید می شود. مهم ترین کاربرد این ابزار ایمنی ایجاد حفاظت و ایمنی افراد در برابر خطرات و حوادث احتمالی است.

جهت اطلاع از قیمت لباس کار لی با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست فروشندگان این تجهیزات را مشاهده نمایید. راندنو امکان خرید لباس کار اداره برق را به صورت مستقیم از فروشندگان برای شما فراهم نموده است. همچنین اگر فروشگاه لباس کار و تجهیزات ایمنی دارید، می توانید با ثبت نام در راندنو محصولات خود را به فروش برسانید.

باتوجه به پیشرفت روز افزون صنعت نساجی، لباس ها با پارچه ها و طراحی های متنوع به بازار عرضه می شوند. به همین دلیل افراد می توانند مناسب ترین لباس را براساس نوع فعالیت خود انتخاب نمایند.

لباس کار چیست؟

لباس های کار تجهیزاتی هستند که کارکنان مشاغل باید از آن استفاده کنند. این تجهیزات در محیط شغلی از افراد محافظت می کنند. با استفاده از لباس های کار، افراد با تمرکز بالا و به آسانی می توانند فعالیت های خود را انجام دهند. همانطور که پیش از این گفته شد، استفاده از این ملزومات موجب ایجاد نظم و آراستگی کارکنان مجموعه می شود. لباس یکسره، دو تکه و مدل های دوبنده از رایج ترین انواع این تجهیزات هستند.

این لباس ها براساس نوع موقعیت شغلی و آب و هوای محیط نیز در گستره متنوعی قرار دارند. در ادامه به آشنایی با انواع این تجهیزات ایمنی و کاربرد آنها می پردازیم.

انواع لباس کار براساس نوع دوخت

لباس ایمنی کار براساس ساختار و نوع دوخت در انواع مختلفی تولید می شود که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

لباس کار یکسره یا یک تکه

ظاهر لباس یکسره به صورت یکسره یا سرهمی است. به طوریکه بالا تنه و پایین تنه این لباس به یکدیگر متصل شده است. این لباس از گردن تا پاهای افراد را پوشش می دهد. این مدل عموماً یک زیپ دارد و به آن لباس سرهمی هم گفته می شود. لباس های خلبانی، جوشکاری و دو بنده از انواع این لباسکار محسوب می شوند.

لباس کار دو تکه

این نوع از لباس های کار همانطور که از نامشان مشخص است، به صورت دو تکه دوخته می شوند. قسمت بالایی و پایینی این لباس به صورت جدا از یکدیگر هستند. این لباس معمولاً به صورت پیراهن و شلوار یا کاپشن و شلوار تولید می شود.

لباس کار دو بنده

لباس فرم دوبنده را با نام بیلرسوت یا Setwork می شناسند. این نوع لباس از متداول ترین و بهترین لباس های ایمنی است. مدل های دو بنده با استفاده از پارچه های مختلف و با رنگ های متنوع دوخته می شوند. این لباس فرم به آسانی پوشیده می شود و از جیب هایی برخوردار است که می توانید تمامی ابزارآلات را در آن قرار دهید و با خود به همراه داشته باشید. لازم به ذکر است که لباس کار دو بنده حرفه ای دوام و ماندگاری بالایی دارد. به طور معمول این لباس مورد استفاده کارگران، مهندسان، استادکاران و صنعتگران حرفه ای قرار می گیرد.

کاپشن و شلوار

همانطور که گفته شد، کاپشن و شلوار از انواع لباس های دوتکه است. تنها تفاوت این لباس با نوع دو تکه، در این است که به جای پیراهن از کاپشن برخوردار است.

لباس کار مردانه

این مدل همانطور که از نامش مشخص است، برای استفاده آقایان مناسب است. این پوشش برای آقایانی با سایز و وزن بیشتر مناسب است. به طور کلی لباس کار سایز بزرگ در نمونه های مردانه وجود دارد.

لباس کار زنانه

این مدل به منظور استفاده بانوان طراحی و تولید شده است. همچنین سایز کوچکتری نسبت به مدل های مردانه دارد.

لباس کار تابستانی

لباسکار تابستانه به گونه ای طراحی شده است که مانع از تعریق بدن فرد در هوای گرم می شود. 

لباس کار گرم زمستانی

لباس کار زمستانه به منظور استفاده در روزهای سرد طراحی شده است. این لباس فرم به گونه ای طراحی شده است که بدن فرد را گرم نگه می دارد. همچنین مانع از خروج هوای داخل لباس به بیرون می شود.

لباس کار بچه گانه

این لباس ها نیز همانطور که از نامنش مشخص است، برای کودکان مناسب است. مدل های بچه گانه در اندازه های مختلفی نیز در بازار موجود هستند.

انواع لباس ایمنی کار براساس کاربرد

هر شغل و فعالیتی، خصوصاً کارهای صنعتی، کارخانه ای و کارگاهی ملزم به استفاده از لباس مخصوص کار هستند. لباس ایمنی کار براساس نوع شغل به چند دسته تقسیم می شود که در ادامه به معرفی انواع آن می پردازیم.

لباس کار مهندسی

لباس مهندسی یکی از محبوب ترین انواع این تجهیزات است. لباس های فرم مهندسی با استفاده از پارچه های گوناگون و کیفیت های متنوع تولید می شوند. اما به طور معمول این لباس ها اغلب از جنس پلی استر و پنبه دوخته می شوند. افرادی که از مدل های مهندسی استفاده می کنند، به این دلیل که فعالیت چندانی ندارند و بیشتر وظیفه نظارت را برعهده دارند از نوع دو تکه این محصول استفاده می کنند. به این نکته توجه داشته باشید که Setwork یا مدل دو بنده این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا ابزار کار خود را حمل نمایید.

همچنین پس از انجام کار می توانید لباس را به آسانی تعویض کنید. لازم به ذکر است که برخی از افراد این محصول را با نام لباس کار مدیریتی نیز می شناسند. جهت تهیه و استعلام قیمت لباس کار مهندسی شیک با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست فروشندگان این تجهیزات را مشاهده نمایید.

لباس کار خلبانی

لباس های خلبانی به صورت یکسره دوخته می شوند و معمولاً جنس آنها فلامنت کج دار است. همانطور که از نام این محصول مشخص است، مورد استفاده خلبانان قرار می گیرد.

لباس یکبار مصرف (لباس کار نقاشی)

این مدل به صورت یکسره تولید می شود و به طور همزمان قسمت های کفش، پایین تنه، بالاتنه و سر و گردن را می پوشاند. استفاده از این لباس برای کسانی که با چسب و رنگ کار می کنند، گزینه مناسبی است.

لباس  کار شرکت نفت

لباس کارهای شرکت نفت از دیگر وسایل حفاظتی است که به صورت سراسری دوخته می شود. پرسنل و کارکنان شرکت نفت از این تجهیزات استفاده می کنند.

لباس کار مهندسی برق

لباس ایمنی برق فاقد هرگونه فلز در بافت و ظاهر خود است و عایق مناسبی در برابر جریان الکتریسیته است. استفاده از این نوع لباس ها در اداره برق کاربردهای زیادی دارد. لازم به ذکر است لباس کار برق صنعتی از انواع این تجهیزات است.

لباس کار جوشکاری (لباس کار نسوز)

این لباس از درصد نخ بیشتری نسبت به لباس های دیگر برخوردار است و جنس آن ضخیم تر دوخته می شود. از این نوع لباس های کار برای فرزکاری و جوشکاری استفاده می شود. لباس فرم های جوشکاری باید به صورت یکسره تولید شوند. زیرا فعالیت جوشکاری به گونه ای است که می تواند تمام اعضای بدن افراد را در معرض خطر قرار دهد. به این نکته توجه داشته باشید که لباس های نسوز را باید به همراه دستکش و کفش استفاده کنید.

لباس کار کارگری

لباس کارگری یا خدماتی نوع دیگری از رایج ترین انواع این ابزار ایمنی است. این لباس به دلیل تکاپوی زیاد افراد، معمولاً به صورت یکسره دوخته می شود. توجه نمایید اگر لباس های کار به صورت دو تکه دوخته شوند، به دلیل تکاپوی زیاد کارکنان، ممکن است که بدن آنها دچار آسیب شود. پارچه استفاده شده در ساختار لباس خدماتی می تواند از جنس ضد آب نیز باشد. طراحی لباس کارگری باید به گونه ای باشد تا کارکنان به راحی بتوانند از آن استفاده کنند.

این لباس ها از ضخامت بیشتری برخوردار هستند و معمولاً از جنس پلی استر پنبه تولید می شوند. لازم به ذکر است که انتخاب نمونه های دو بنده می تواند بهترین گزینه برای کارگران باشد.

لباس کار مکانیکی

لباس مکانیکی می تواند در انواع یکسره، دوتکه و دو بنده تولید شود. همانطور که می دانید، افراد مکانیک در طول روز با روغن و نفت سروکار دارند. میزان غلظت این مواد به گونه ای است که اگر افراد از لباس مخصوص استفاده نکنند، پوست آنها در معرض آسیب های جدی قرار می گیرد. درنتیجه این لباس از بدن در برابر روغن، نفت و قطعات آغشته به روغن محافظت می کند.

لباس پرسنلی

این مدل لباس به منظور حفاظت از بدن افراد و ایجاد نظم و هماهنگی میان افراد یک مجموعه استفاده می شود. لباس های پرسنلی می تواند در انواع تی شرت، پیراهن و لباس دو تکه باشد. برخی از انواع لباسکار اداری و پزشکی از انواع این لباس ها محسوب می شوند.

لباس کار پزشکی

این مدل شامل مجموعه پوشاکی است که مورد استفاده پزشکان، پرستاران و افرادی که در آزمایشگاه کار می کنند، قرار می گیرد.

لباس کار اداری

این مجموعه شامل پوشاکی از قبیل پیراهن، شلوار، مانتو، کلاه و دیگر وسایلی است که افراد در اداره ها و ارگان ها از آنها استفاده می کنند. 

لباس کار صنعتی

لباس های صنعتی باتوجه به محیط شغلی افراد و نوع فعالیت آنها، در انواع مختلفی تولید می شوند. همانطور که می دانید کار در کارخانه های صنعتی دشواری های خاصی دارد. لباس کارهای صنعتی به طور معمول از جنس فیلامنت، کتان و یا لی دوخته می شوند. به طور مثال برای استفاده در صنایع غذایی، باید لباسی را انتخاب کنید که به صورت یکسره و ضد آب دوخته شده باشد. زیرا رعایت نکات و اصول بهداشتی در این محیط، از اهمیت به سزایی برخوردار است.

در مقابل امکان دارد که شما در یک صنایع نساجی مشغول به کار باشید. از این رو لباس فرم شما استفاده راحتی دارد و می تواند به صورت دو بنده یا دوتکه تولید شود. به طور کلی بسته به نوع کار شما، کارفرما می تواند استفاده از مناسب ترین لباس را برای شما تعیین کند.

روپوش  کار و پیشبند

از روپوش ها جهت انجام فعالیت های پزشکی و آزمایشگاهی، کار در هتل ها و رستوران ها استفاده می شود. استفاده از پیشبندها در مشاغلی مانند آشپزخانه ها نیز رایج است. در بسیاری از مشاغل، به جای استفاده از لباس یک تکه و یا دو تکه، از روپوش کار استفاده می شود. البته این مدل در انواع روپوش کار مردانه و زنانه نیز از یکدیگر تفکیک می شود.

لباس کار نجاری

این نوع لباس ها همانطور که از نامشان مشخص است، مورد استفاده نجاران قرار می گیرد. افرادی که در صنعت چوب مشغول به کا هستند، می توانند از لباس مخصوص نجاری استفاده کنند.

از انواع دیگر می توان به لباس تعمیرگاهی، بنایی و لباس های تبلیغاتی اشاره کرد. لباس های ایمنی از جنس های مختلفی تولید می شوند. لباس کار جین یا لی، کتان و چرم از رایج ترین انواع لباس ایمنی کار به شمار می آیند.

انواع لباس کار براساس کاربرد

کاربرد لباس کار 

همانطور که گفته شد، این تجهیزات ایمنی یکی از ضروری ترین تجهیزات ایمنی فردی است که از بدن افراد حین انجام کار مراقبت می کند. این لباس از لحاظ ظاهری، شبیه به لباس های عادی است. لباس های ایمنی کار انواع مختلفی دارد و مطابق با شغل افراد طراحی می شود. این ابزار ایمنی از بدن فرد در برابر خطراتی همچون سوختگی، ضربه، مواد اسیدی و قلیایی مراقبت می کند. در ادامه به رایج ترین و اصلی ترین کاربردهای این تجهیزات ایمنی می پردازیم.

 • حفظ جان کارکنان و کاهش آسیب دیدگی آنها در برابر حوادث احتمالی
 • متمرکز شدن بر موقعیت و جایگاه شغلی پرسنل در محیط های کاری
 • تشخیص افراد یک مجموعه از یکدیگر و مشخص شدن جایگاه و صنف شغلی آنها
 • افزایش راندمان کاری و مواردی از این قبیل

کاربرد لباس کار

انواع استانداردهای لباس کار

لباس های ایمنی مانند دیگر تجهیزات، مطابق با استانداردهای خاصی تولید می شوند. در ادامه شما را با استانداردهای به کار رفته در انواع لباس های کار آشنا خواهیم نمود.

استاندارد HSE

اولین استاندارد که قصد بررسی آن را داریم، استاندارد اچ اس ای است. این استاندارد نشان دهنده جنس پارچه براساس شرایط کار، مقاومت و دوام پارچه، دوخت پارچه و طرح و رنگ آن است. همانطور که می دانید جنس پارچه لباس فرم باتوجه به شرایط شغلی افراد باید در برابر چروکیدگی، الکتریسیته ساکن و شرایط اقلیمی و فصلی مقاوم باشد. به عبارتی می توان گفت با استفاده از این استاندارد، می توان پارچه مورد نظر لباس را به طور کلی بررسی نمود.

استاندارد EN ISO 20471

از این استاندارد در لباس هایی استفاده می شود که باید از قابلیت دید در شب برخوردار باشند. کاربرد لباس هایی که در دوخت آنها از این استاندارد استفاده شده است، در تاریکی و شب است. طراحی این لباس های کار به گونه ای است که به صورت شب تاب تولید می شوند. همچنین استانداردی که در ساختار این لباس ها به کار رفته است، موجب می شود در اثر شست و شو جنس شب تاب آنها از بین نرود. از این لباس ایمنی می توان در مشاغلی مانند کار با جرثقیل، کار در ترافیک و دیگر وسایل موتوری استفاده کرد.

استاندارد EN 342

این استاندارد میزان مقاومت لباس مورد نظر را در برابر سرما نشان می هد. لباس هایی که از این استاندارد برخوردار هستند، از بدن افراد در برابر سرمای زیاد و شرایط آب و هوایی نامطلوب، محافظت می کنند. لباس هایی که تحت استاندارد EN342 تولید می شوند، در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارند.

استاندارد EN 343

این گواهی نشان دهنده مقاومت پارچه در برابر باد و آب است. لباس هایی که مطابق با این استاندارد طراحی و تولید می شوند، از بدن افراد در تمامی شرایط جوی محافظت می کنند. همچنین نکته ای که در ساختار این گونه از لباس ایمنی اهمیت دارد، راحتی آن است. این نوع لباس ها باید به گونه ای طراحی شوند که بدن افراد بیش از حد عرق نکند.

استاندارد EN ISO11612

استاندارد EN ISO 11612 میزان مقاومت پارچه در برابر حرارت و گرما را نشان می دهد. استفاده از این لباس مناسب افرادی است که در معرض آتش و حرارت قرار دارند. به طور معمول افرادی از این لباس ها استفاده می کنند که در مجموعه های صنعتی مشغول به کار هستند.

استاندارد EN ISO 11611

لباس هایی که مطابق با این استاندارد تولید و عرضه می شوند، جهت انجام فعالیت های جوشکاری و موارد مشابه، مورد استفاده قرار می گیرند. این استاندارد میزان مقاومت پارچه در برابر جرقه، شوک های الکتریکی، تماس مختصری با کابل های الکتریکی و آتش را نشان می دهد.

استاندارد EN ISO 15797

لباس فرم هایی که از استاندارد EN ISO 15797 برخوردار هستند، مقاومت لباس را در برابر فرآیندهای شست و شوی خشک و صنعتی نشان می دهند.

استاندارد UV Standard 801

این استاندارد در لباس های کار از بدن افراد در برابر اشعه های خورشیدی محافظت می کند. درنتیجه لباس هایی که از این استاندارد برخوردار هستند، مناسب افرادی است که به طور مداوم در معرض نور خورشید قرار دارند.

انواع استانداردهای لباس کار

دستورالعمل استفاده لباس کار

در ادامه شما را با نکات مهمی که حین استفاده از این تجهیزات باید رعایت کنید، آشنا خواهیم نمود:

 • از بالا زدن آستین لباس خود پرهیز کنید. همچنین اگر آستین لباس باعث محدود شدن فعالیت شما می شود، بهتر است از لباس فرم آستین کوتاه استفاده کنید.
 • در صورت وجود ماشین آلات در محیط کاری خود، لباس شما نباید هیچگونه افتادگی و پارگی داشته باشد. همچنین از آویزان بودن هرگونه زنجیر و کلید از لباس، مطلقاً خودداری نمایید.
 • هرگز با لباسی که یک قسمت از آن پاره شده است، کار نکنید. به خصوص اگر با ماشین آلات صنعتی و مکانیکی به طور مداوم کار می کنید.
 • به این نکته توجه داشته باشید که اگر لباس به مواد نفتی، روغنی و مواد شیمیایی آغشته شد، در کمترین زمان ممکن شسته شود. زیرا ممکن است دچار اشتعال شود و یا مشکلات پوستی برای شما ایجاد کند.
 • در هنگام پوشیدن و در آوردن لباس نباید عجله کنید. زیرا امکان پاره شدن آن وجود دارد.
 • برای شست و شوی لباس ایمنی، لازم است آن را جدا از لباس های دیگر بشویید. 
 • در صورت خیس بودن لباس، از پوشیدن آن خودداری کنید. زیرا امکان رشد قارچ و باکتری در آن وجود دارد. 

نکات مهم در استفاده از لباس کار

نکات مهم در انتخاب و خرید لباس کار

در حین خرید لباس ایمنی باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید. در ادامه به توضیح مهم ترین نکات در حین خرید این محصول می پردازیم:

جنس لباس

یک لباس ایمنی مناسب تا جایی که ممکن است باید از الیاف طبیعی و پارچه های باکیفیت، با حداقل مصرف پلی استر دوخته شود. لازم به ذکر است که به کارگیری مقدار کم و معینی از پلی استر لازم است و باعث جلوگیری از آبرفت و چروک شدن لباس می شود. رنگ لباس کار باید ثابت باشد و در اثر شست و شو، تغییر رنگ ندهد.

دوخت و سایز استاندارد لباس

سایز لباس مناسب برای کار باید مطابق با استانداردهای بین المللی باشد و خیلی تنگ یا خیلی گشاد نباشد. انتخاب لباس بزرگتر و یا کوچکتر از سایز واقعی شما، موجب کاهش ایمنی فعالیت شما می شود. لباس کاری که بزرگتر از سایز واقعی شما باشد، تمامی قسمت های بدن شما را به درستی پوشش نمی دهد. در مقابل استفاده از لباس کوچکتر از سایز شما، موجب می شود تا فعالیت خود را نتوانید به درستی انجام دهید و احساس کلافگی به شما دست می دهد.

دوخت لباس نیز باید تمیز و محکم باشد تا درزهای آن از یکدیگر شکافته نشود. لازم به ذکر است که برخی لباس ها به صورت دو دوخت و برخی دیگر به صورت سه دوخت تولید می شوند. به طور کلی شما باید هنگام استفاده از لباس و کار کردن با آن، احساس راحتی داشته باشید.

دکمه ها و زیپ

دکمه ها و زیپ باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند. زیپ و دکمه های فلزی از بهترین متریال های موجود در بازار هستند. باید توجه داشته باشید که لباس برقکاری باید فاقد هرگونه اشیای فلزی مانند زیپ یا دکمه فلزی باشد.

محیط کار 

لباسی که انتخاب می کنید باید با نوع فعالیت و محیط کار شما تناسب داشته باشد. به عنوان مثال، افرادی که در محیط های رادیواکتیو و یا اسیدی کار می کنند، لباسشان باید به شکل سرهم و بدون وجود هیچگونه منافذ باشد. همچنین باید از کلاه و دستکش مخصوص نیز استفاده کنند.

در محیط هایی که امکان انفجار و یا احتراق وجود دارد، از به کارگیری هرگونه لباس و یا ادواتی که امکان اشتعال دارند، باید جلوگیری شود. افرادی که در محیط های آلوده و در مجاورت مواد مسموم کننده، گرد و غبار و یا مواد قابل اشتعال فعالیت می کنند، نباید از لباس هایی که لبه و جیب دارند، استفاده کنند. زیرا امکان باقی ماندن مواد آلوده در لبه ها و یا چین های لباس وجود دارد. 

لباس مناسب فصل 

این موضوع که در چه فصلی و از چه لباسی استفاده می کنید، بسیار مهم است. اگر در فصل تابستان و برای محیط های گرم از لباس استفاده می کنید، بهتر است لباس های نخی را انتخاب کنید. اما در صورتی که برای فصل زمستان و در محیط های سرد به لباس مناسب نیاز دارید، باید از لباس های ضخیم استفاده کنید.

تعداد جیب 

اگر شما فردی هستند که به طور مداوم با ابزارآلات مختلف سروکار دارید، بهتر است از لباس هایی با جیب های متعدد استفاده کنید. این کار موجب افزایش سرعت عمل شما می شود.

نکات مهم در انتخاب و خرید لباس کار

بهترین مارک لباس کار

در حال حاضر شرکت های داخلی و خارجی متعددی به تولید این محصول ایمنی پرکاربرد پرداخته اند که در ادامه به معرفی محبوب ترین آنها می پردازیم.

لباس کار زیگورات

زیگورات یکی از برندهایی است که در زمینه تولید تجهیزات ایمنی و حفاظتی فعالیت می کند. محصولات این شرکت از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و براساس استانداردهای بین المللی تولید می شوند. لباس زیگورات کد 05 و 03 از بهترین مدل های این ابزار هستند که زیگورات به بازار ارائه کرده است.

لباس کار ایران کار

برند ایران کار یکی از برترین و محبوب ترین شرکت های تولیدکننده انواع لباس در ایران است. این شرکت با تولید لباس های کار تاکنون توانسته است انواع تجهیزات ایمنی که شامل لباس ایمنی هستند را با بهترین کیفیت به بازار ارائه کند. لباس کارهای تولیدشده توسط برند ایران کار از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و طبق استانداردهای ضروری تولید و عرضه می شوند.

لباس کار بوفالو

گروه صنعتی بوفالو فعالیت خود را از سال 1381 به صورت رسمی و در شهر اصفهان، آغاز نمود. پس از چندی برند بوفالو با توسعه شرکت خود توانست در شهرهای تهران، دبی و همچنین شانگهای، دفاتر دیگری را برای مستقرشدن ثبت نماید. همچنین عمده فعالیت این شرکت در زمینه تولید و عرضه لوازم ایمنی کار است.

لباس کار مهندسی کاترپیلار

برند کاترپیلار از دیگر برندهای محبوب تولیدکننده انواع لباس و تجهیزات کار در جهان است. این شرکت در سال 1925 توسط بنجامین هولت در آمریکا تأسیس شد. ابزارآلات تولیدشده توسط این شرکت از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و طبق استانداردهای بین المللی به بازار عرضه می شوند. این برند نیز به تولید انواع لباس ایمنی پرداخته است که لباسکار مهندسی کاترپیلار از محبوب ترین آنها است.

لباس کار سبلان

سبلان از دیگر برندهای معتبر ایرانی تولیدکننده انواع تجهیزات حفاظتی است. محصولات این شرکت در گستره متنوعی قرار گرفته اند. از مدل های کارآمد تولیدشده توسط این برند می توان از خلبانی و کد 04 نام برد.

لباس کار ایران خودرو، پاور، بروشات، سعید، دیکیز، سیلور، تایوک، پرومکس و برندهای دیگر از بهترین برندهای لباس حفاظتی به شمار می آیند.

قیمت لباس کار

قیمت این تجهیزات باتوجه به پارامترهای خاصی متغیر است. برندی که به تولید لباس ایمنی پرداخته است، یکی از اصلی ترین عوامل مؤثر بر قیمت این محصول به شمار می آید. سایز لباس کار، نوع آن و رنگ بندی لباس نیز از دیگر پارامترهای مؤثر در قیمت این تجهیزات به شمار می آید. جهت تهیه لباس کار حرفه ای یا ارزان می توانید لیست قیمت این محصولات را در راندنو مشاهده نمایید.

خرید لباس کار

برای خرید لباس کار منهدسی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لباس کار و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


سایز