ثبت فروشگاه

تیشرت جودون

از ۱۷۰,۰۰۰ تا ۱۷۰,۰۰۰ تومان

کاپش کار آلفا

از ۳۷۰,۰۰۰ تا ۴۵۰,۰۰۰ تومان

بادگیر نمدی

از ۴۰۰,۰۰۰ تا ۴۰۰,۰۰۰ تومان

لباس کار

لباس کار یا لباس فرم از کاربردی‌ترین تجهیزات فردی است. انواع لباس کار به منظور محفاظت از کارکنان در محیط کار استفاده می‌شوند. لباس‌های کار علاوه بر جنبه حفاظتی، به منظور یکسان کردن ظاهر نیروی کار نیز کاربرد دارند. شناسایی کارکنان از سایر افراد، ایجاد آراستگی و نظم میان افراد یک مجموعه یکی از مهم‌ترین کاربردهای این تجهیزات ایمنی به شمار می‌آیند. لباس ایمنی با توجه به شرایط کار، آب و هوا، نوع فعالیت و سلیقه افراد در مدل‌های گوناگون طراحی و تولید می‌شود.همچنین با استفاده از لباس کار، افراد با تمرکز بالا و بدون نگرانی می‌توانند فعالیت‌های خود را انجام دهند.

لباس کار صنعتی نیز از تجهیزاتی است که کارکنان مشاغل سخت، مستلزم استفاده از آن هستند. لباس ایمنی کار براساس نوع پوشش در چند مدل یکسره، دو تکه یا کاپشن و شلوار، و لباس کار دوبنده به بازار ارائه می‌شود. لباس کار مهندسی، لباس ایمنی برق، جوشکاری، خلبانی، مکانیکی، اداری، پزشکی، نجاری، پرسنلی، لباس کار جین و لباس ایمنی ضد اسید از دیگر انواع لباس کار هستند که براساس شغل افراد از یکدیگر متمایز می‌شوند. با توجه به پیشرفت روز افزون صنعت نساجی، لباس‌های کار با استفاده از پارچه‌های مختلف و طراحی‌های متنوع به بازار عرضه می‌شوند.

همچنین این لباس‌ها براساس موقعیت شغلی، شرایط آب و هوای محیط نیز در گستره متنوعی قرار می‌گیرند. به همین دلیل افراد می‌توانند مناسب‌ترین لباس ایمنی کار را براساس نوع فعالیت خود انتخاب نمایند. جهت اطلاع از قیمت انواع لباس کار با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان این تجهیزات ایمنی را مشاهده نمایید. راندنو امکان خرید لباس ایمنی برای مشاغل مختلف را به صورت مستقیم از فروشندگان، برای شما فراهم کرده است. همچنین اگر از فروشندگان و تولیدکنندگان لباس کار هستید، با ثبت نام در راندنو می‌توانید محصولات خود را بدون واسطه به فروش برسانید.

قیمت لباس کار

قیمت لباس ایمنی کار با توجه به پارامترهای خاصی متغیر است. برند تولیدکننده لباس ایمنی یکی از اصلی‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت این تجهیزات به شمار می‌آید.  از دیگر پارامترهای مؤثر در قیمت این محصول می‌توان به پارچه و مواد اولیه به کار رفته در دوخت لباس کار، سایز لباس، نوع آن و رنگ‌‌بندی لباس اشاره کرد. همچنین جهت تهیه لباس کار حرفه ای می‌توانید لیست قیمت محصول مورد نظر را در سایت راندنو مشاهده نمایید.

خرید لباس کار از راندنو

برای خرید لباس کار مردانه و زنانه می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لباس کار و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد. همچنین در سایت راندنو امکان فروش آنلاین لباس کار نیز وجود دارد.

لیست مقایسه

برند


سایز