ثبت فروشگاه

لباس کار ضد اسید پرومکس

از ۱,۰۵۰,۰۰۰ تا ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان

لباس کار ست ورک

از ۳۷۰,۰۰۰ تا ۳۷۰,۰۰۰ تومان

بادگیر نمدی

از ۴۰۰,۰۰۰ تا ۴۰۰,۰۰۰ تومان

لباس کار سیلور

از ۲۸۰,۰۰۰ تا ۲۸۰,۰۰۰ تومان

لباس کار دو تکه یا لباس فرم دوتکه پوششی است که از دو بخش مجزا تشکیل می‌شود. این لباس کار می‌تواند به صورت پیراهن و شلوار یا ژاکت و شلوار باشد. به عبارت دیگر این لباس شامل دو تکه جدا و مستقل از هم است که هر یک از آن‌ها را بدون دیگری می‌توان استفاده کرد. حفظ جان کارکنان در مشاغل گوناگون، کاهش آسیب دیدگی افراد در برابر خطرات احتمالی، از اصلی‌ترین مزایای استفاده از این لباس ایمنی به شمار می‌آیند. از دیگر مزایای لباس کار دو تکه مهندسی می‌توان به نظم دادن و ایجاد یکپارچگی ظاهری بین نیروی کار، متمایز کردن کارکنان از سایر افراد متفرقه و مشخص کردن جایگاه شغلی افراد در مجموعه اشاره کرد.

جنس پارچه این نوع لباس کارها می‌تواند به صورت مکمل و یا مشابه یکدیگر باشد. انواع لباس کار‌ دوتیکه با استفاده از پارچه‌های گوناگون تولید می‌شوند. پارچه به کار رفته در ساختار این لباس‌ها می‌تواند ویسکوز، کتان، پلی‌استر پنبه و یا ترکیبی از این مواد باشد. لازم به ذکر است هرچه الیاف و مواد استفاده شده در ساختار لباس طبیعی‌تر باشد، نتیجه مطلوبی ندارد و تبادل گرما و حرارت افزایش پیدا می‌کند. این لباس‌ها قابلیت ضد آب دارند و عایق مناسبی در برابر گرما و سرما نیز محسوب می‌شوند. لباس کار دو تکه یا لباس فرم دوتکه برای کارکنانی که در مشاغل خود با خطرات احتمالی روبه‌رو هستند، مناسب است.

پیراهن و شلوار کار در مشاغلی مانند مکانیکی که بیشتر فعالیت کارکنان مرتبط با روغن، نفت و قطعات آغشته به روغن است، استفاده می‌شود. همچنین مورد استفاده مهندسین و مسئولین ایمنی نیز قرار می‌گیرد. لباس فرم دو تکه با توجه به جنسیت افراد و براساس زنانه یا مردانه بودن از یکدیگر متمایز می‌شوند. همچنین این لباس‌ها با توجه به فصل، در دو نوع تابستانه و زمستانه، متناسب با فصل تولید می‌شوند.

قیمت لباس کار دو تکه

همان‌طور که پیش از این گفته شد، برای تولید لباس کار‌های دو تکه از پارچه‌های مختلف استفاده می‌شود. در نتیجه هر شرکت یا کارگاه تولیدی لباس کار، با در نظرگیری مقدار و جنس مواد اولیه مصرفی، لباس کار مورد نظر را قیمت‌گذاری می‌کنند. همچنین سایز و نوع لباس نیز بر قیمت لباس کار دوتکه تأثیرگذار هستند.

لباس دو تکه سبلان، زیگورات، پرومکس و لباس کار دوتیکه دیکیز از بهترین تولیدکنندگان این تجهیزات ایمنی هستند.

خرید لباس کار دو تیکه از راندنو

پیش از تهیه لباس کار دوتکه به نکات زیر توجه نمایید:

  • جنس پارچه: به کیفیت پارچه لباس کار مورد نظر توجه نمایید. لباسی مناسب است که در ساختار پارچه آن از حداقل پلی‌استر استفاده شده باشد. به عنوان مثال لباس کار دو تکه ضد اسید برای کارکنانی مناسب است که با مواد خورنده و مضر کار در ارتباط هستند و باید لباسی را انتخاب کنند که آب و گاز حاصل از مواد مضر در آن نفوذ نکند.
  • اندازه و سایز لباس کار: لباس کار باید با سایز افراد تناسب داشته باشد و بیش از اندازه بزرگتر یا کوچکتر از سایز واقعی افراد نباشد. به عبارت دیگر لباس کار مناسب باید فیت تن افراد باشد و به راحتی فعالیت‌های روزمره خود را انجام دهند.
  • جیب: یکی ار اصول مهم در طراحی لباس کار دوتکه، دوخت جیب‌های استاندارد بر روی آن است. به طور معمول دو یا چهار جیب بر روی شلوار و چهار جیب بر روی کاپشن یا پیراهن لباس دوخته می‌شود. توجه نمایید کارکنانی که در محیط‌های آلوده به مواد قابل اشتعال، گرد، غبار و مواد مسموم کننده مشغول به کار هستند، بهتر است از لباس‌های جیب‌دار و شلوارهای دوبل استفاده نکنند. زیرا امکان دارد مواد شیمیایی نام برده، در چین و لبه‌های لباس باقی بمانند.
  • توجه به فصل سال: توجه به این موضوع که در چه فصلی از لباس کار استفاده می‌کنید، بسیار مهم است. اگر برای کار در فصل تابستان یا در محیط شغلی گرم، به لباس کار مناسب نیاز دارید، بهتر است لباس کار دوتکه نخی تهیه نمایید. همچنین برای تهیه لباس کار برای فصل زمستان و در محیط کاری سرد، بهتر است لباس ضخیم‌تری خریداری نمایید.

برای خرید لباس کار دوتکه کتان می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لباس کار دو تکه قرمز و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها

برند