ثبت فروشگاه

دستکش ایمنی یا دستکش کار یکی از مهم‌ترین انواع تجهیزات ایمنی است. انواع دستکش ایمنی جهت حفاظت از دست کاربران در شرایط شغلی گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. بیش از 60 درصد حوادث ناشی هنگام انجام فعالیت‌های پرخطر، مربوط به دست‌ها است. به همین دلیل دستکش کار یکی از مهم‌ترین وسایل ایمنی ضروری به شمار می‌آید و حین انجام کار به آن نیاز است. دستکش‌های ایمنی جهت انجام امور فنی مختلف، در گستره وسیعی تولید می‌شوند. استفاده از این محصول ایمنی در امور خانگی و صنعتی کاربرد دارد.

همچنین برای انجام فعالیت‌های گوناگون در کارگاه‌های مختلف کاربرد دارد و از دست کاربران در برابر خطراطی مانند ضربه، خراش، سوختگی، برق‌گرفتگی، مواد شیمیایی و حوادث دیگر محافظت می‌کند. این تجهیزات در مدل‌های مختلف دستکش جوشکاری، دستکش ضد برش، دستکش ضد ضربه و دستکش ایمنی برق تولید می‌شود. انواع مختلف دستکش‌های کار براساس مواد اولیه به کار رفته و شغل افراد از یکدیگر متمایز می‌شوند. برخی از انواع دستکش‌های کار نیز به صورت ضد آب تولید می‌شوند و مانع نفوذ آب به دستان کاربران می‌شوند.

توجه نمایید برخی از این دستکش‌ها متریال یکسانی دارند و برای استفاده در مشاغل مختلف مناسب هستند. استفاده از انواع مختلف این ابزار ایمنی در مشاغلی همچون نجاری، جوشکاری، برش‌کاری و تراش‌کاری، آتش‌نشانی و تمامی مشاغل صنعتی کاربرد دارد. از رایج‌ترین و پرمصرف‌ترین انواع این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دستکش عایق برق
  • دستکش ضد اسید
  • دستکش ایمنی ضد برش
  • دستکش ایمنی جوشکاری
  • دستکش ضد آب
  • دستکش آتش‌نشانی و غیره

دستکش ایمنی گیلان، سانکس، ای تی جی و غیره از محبوب‌ترین تولیدکنندگان این تجهیزات در بازار به شمار می‌آیند. جهت اطلاع از قیمت دستکش کار استاد کار و دیگر برندهای این تجهیزات، با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان این ابزار را مشاهده نمایید. سپس می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان و تولیدکنندگان تجهیزات ایمنی در ارتباط باشید و بهترین دستکش کار را خریداری نمایید.

قیمت دستکش ایمنی

 قیمت دستکش کار با توجه به متریال استفاده شده در تولید آن، نوع دستکش و برند تولیدکننده محصول بستگی دارد. به عنوان مثال، قیمت دستکش ایمنی برق با توجه میزان مقاوت دستکش متغیر است. همچنین دستکش ضد برش با توجه به ضخامت و مواد موجود بر روی کفی آن، قیمت‌های گوناگونی دارد. جهت اطلاع از قیمت دستکش ایمنی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید با فروشندگان این محصول ارتباط مستقیم برقرار نمایید.

خرید دستکش کار از راندنو

برای خرید دستکش ایمنی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت انواع دستکش کار و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


جنس