ثبت فروشگاه

دستکش ضد برش 

دستکش ضد برش از جمله تجهیزات بسیار مهمی است که در مشاغل شیشه بری، قصابی و باغبانی و تمامی حرفه هایی که با اشیاء تیز و برنده سروکار دارند به کار می رود. این دستکش ها دارای لایه های مقاومی هستند که از قطع شدن و یا جراحت و آسیب رسیدن به  دست و انگشتان جلوگیری می کنند. این دستکش‌ ها در دو نوع فولادی و کف مواد تولید می شوند. نوع فولادی این دستکش از فولاد ضد زنگ تشکیل شده  است و برای قصابی و خیاطی مورد استفاده قرار می گیرد. نوع کف مواد این دستکش نسبت به نوع فولادی از مقاومت کمتری برخوردار است و بیشتر برای کارهایی که  با تیغه برنده و بدون ضربه و فشار سروکار دارند به کار می رود. 

دستکش ضد برش

جنس دستکش 

جنس دستکش ایمنی می تواند از فلز یا تولید شده از لایه های محافظتی مصنوعی و طبیعی باشد. دستکش ضد برش فلزی یا زنجیری از مفتول های آهنی تولید شده است و از آن برای کار در قصابی و یا کشتارگاه استفاده می شود. نوع دیگر دستکش ضد برش مجهز به لایه های محافظتی است. هرچقدر ضخامت لایه محافظتی بیشتر باشد، مقاومت آن در برابر تیغه و هر ابزار برنده ای دیگری بیشتر می شود. یکی از لایه های مقاومتی که در این دستکش ها به کار می رود، نیتریل است. نیتریل بسیار مقاوم است و در شرایط مختلف مانند، رطوبت، روغن، حرارت و... خاصیت خود را حفظ می کند. از دیگر لایه هایی که در این دستکش ها به کار می ورد لاتکس است اما لاتکس مقاومت نیتریل را ندارد. 

جنس دستکش 

جنس الیاف دستکش

جنس اصلی دستکش های ضد برش در دو نوع الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی است که امروزه بیشتر از نوع مصنوعی آن استفاده می شود. باید توجه داشته باشید تا الیاف دستکش مشکلات پوستی برای شما ایجاد نکند. یکی از معروف ترین الیاف مصنوعی که در ساخت دستکش ضد برش به کار می رود، الیاف پلی استر است. از مزایای الیاف پلی استر می توان به عدم نفوذ رطوبت و چروک ناپذیر بودن آن، مقاومت در برابر مواد اسید و قلیایی، مقاومت در برابر نور خورشید و حرارت، مقاومت در برابر کپک و باکتری و... اشاره کرد. 

انواع دستکش ضد برش 

دستکش ضد برش دو نوع است که در ادامه به آنها پرداخته می شود.

دستکش فلزی یا دستکش قصابی (دستکش فولادی)

این نوع دستکش از توری های فلزی ضد زنگ ساخته شده است و شکل ظاهری آن شبیه به زره های جنگی قدیمی است. از دستکش فلزی در قصابی، خیاطی و سایر مشاغلی که با وسایل برنده سر و کار دارند استفاده می شود. لازم به ذکر است که نباید از این دستکش برای کارهای نجاری استفاده کرد زیرا دندانه های تیغه های برش در توری های فلزی  دستکش گیر می کنند و آسیب زیادی رخ می دهد. تنوع این نوع دستکش نسبت به دستکش ضد برش کف مواد کمتر است و انتخاب و خرید آن دشوارتر است.

دستکش فلزی یا دستکش قصابی (دستکش فولادی)

دستکش ضد برش پلیمری یا کف مواد 

شکل ظاهری این نوع دستکش مشابه دستکش ایمنی معمولی است. این نوع دستکش از الیاف طبیعی یا مصنوعی ساخته شده است که قابلیت کشسانی دارند و به صورت ثابت در دست قرار می گیرد. از این دستکش برای بلند کردن ابزار استفاده می شود.

انواع دستکش ضد برش 

کاربرد دستکش ضد برش

 1. مناسب برای کار با اشیاء تیز
 2.  مناسب برای جا به جایی سیم های مسی
 3. مناسب برای انجام کارهای باغبانی
 4. مناسب برای جا به جایی ضایعات و شیشه
 5. محافظت از دست هنگام نجاری 
 6. فعالیت های عمرانی و ساختمانی 

کاربرد دستکش ضد برش

ویژگی های دستکش ضد برش

 1. مقاوم در برابر حرارت و ضربه
 2. ضربه گیر ارتعاشات
 3. مقاوم در برابر مواد شیمیایی
 4. انعطاف پذیر
 5. ضد ساییدگی
 6. جلوگیری از تعریق دست

ویژگی های دستکش ضد برش

نکات مهم در هنگام خرید دستکش ضد برش

 • سایز دستکش ضد برش
 • جنس الیاف دستکش
 • جنس دستکش
 • نوع و کاربرد
 • تاریخ تولید دستکش 
 • میزان مقاومت دستکش در برابر تیغه های برنده
 • برند و شرکت تولیدکننده
 • استاندارد دستکش ایمنی ضد برش
 • گارانتی و خدمات پس از فروش 
 • قیمت

برترین برندهای دستکش ضد برش

در حال حاضر شرکت های زیادی در داخل و خارج کشور به تولید این محصول پرکاربرد می پردازند که به مهم ترین و بهترین آنها پرداخته می شود.

دستکش ضد برش تانگ وانگ

دستکش ضد برش تانگ وانگ از بهترین دستکش ضد برش محسوب می شود. جنس پارچه آن از پلی استر است و کفی آن از لایه های ضخیم لاتکس تشکیل شده است. این دستکش ضد لغزش و ضخیم است، همچنین در برابر خراشیدگی، بریدگی و پارگی مقاوم است

از دیگر برندهای معروف دستکش ضد برش می توان به دستکش ضد برش استادکار، دستکش ضد برش دلفین، دستکش ضد برش نفیس، دستکش ضد برش میداس، دستکش ضد برش ایران کار، دستکش ضد رونیکس، دستکش ضد برش انسل، دستکش ضد برش پانا، دستکش ضد برش طاها، دستکش ضد برش ماتریکس، دستکش ضد برش تاپ کیت، دستکش ضد برش سیگما، دستکش ضد برش اطلس، دستکش ضد برش گیلان و... اشاره کرد. 

قیمت دستکش ضد برش

دستکش ضد برش بر اساس عواملی مانند نوع و کاربرد، تاریخ تولید دستکش، میزان مقاومت دستکش در برابر تیغه های برنده، برند و شرکت تولیدکننده، استاندارد دستکش ضد برش، گارانتی و خدمات پس از فروش، سایز دستکش، جنس الیاف دستکش و ... قیمت گذاری می شود. شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت پیش روی خود قیمت انواع دستکش های ضد برش را مشاهده کرده و با نمایندگان فروش به طور مستقیم در ارتباط باشید و از آن ها خرید کنید. 

خرید دستکش ضد برش

برای خرید دستکش ضد برش می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت دستکش ضد برش و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها

برند