ثبت فروشگاه

دستکش ضد برش 

دستکش ضد برش از جمله تجهیزات بسیار مهمی است که در مشاغل شیشه بری، قصابی و باغبانی و تمامی حرفه هایی که با اشیاء تیز و برنده سروکار دارند به کار می رود. این دستکش ها دارای لایه های مقاومی هستند که از دست و انگشتان از قطع شدن و یا جراحت و آسیب رسیدن به آن ها جلوگیری می کنند. این دستکش‌ ها در دو نوع فولادی و کف مواد تولید می شوند. نوع فولادی این دستکش از فولاد ضد زنگ تشکیل شده و برای قصابی و خیاطی مورد استفاده قرار می گیرد. نوع کف مواد این دستکش نسبت به نوع فولادی از مقاومت کمتری برخوردار است و بیشتر برای کارهایی که صرفا با تیغه برنده و بدون ضربه و فشار است به کار می رود. 

نکات مهم در هنگام خرید دستکش ضد برش

سایز دستکش ضد برش 

از اولین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید سایز دستکش است. دستکش دقیقا باید اندازه دست شما باشد زیرا در صورت بزرگ بودن ممکن است درحین کار دستکش از دست شما خارج شود، هم چنین در صورتی که دستکش تنگ باشد باعث اذیت شدن و خستگی دست کاربر شده، که این امر باعث کند شدن روند کاری شما و مهمتر از آن باعث ایجاد خطر برای شما می شود.

جنس الیاف دستکش

دومین نکته هنگام خرید دستکش ایمنی ضد برش، توجه به جنس الیاف دستکش است. جنس اصلی دستکش های ضد برش در دو نوع الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی است که امروزه بیشتر از نوع مصنوعی آن استفاده می شود. باید توجه داشته باشید تا الیاف دستکش موجب ایجاد مشکلات پوستی برای شما نشود. یکی از معروف ترین الیاف مصنوعی که در ساخت دستکش ضد برش به کار می رود، الیاف پلی استر است. از مزایای الیاف پلی استر می توان به عدم نفوذ رطوبت و چروک ناپذیر بودن آن، مقاومت در برابر مواد اسید و قلیایی، مقاومت در برابر نور خورشید و حرارت، مقاومت در برابر کپک و باکتری و... اشاره کرد. 

جنس دستکش 

جنس دستکش ایمنی می تواند از جنس فلز یا تولید شده از لایه های محافظتی مصنوعی و طبیعی باشد. دستکش ضد برش فلزی یا زنجیری از مفتول های آهنی تولید شده است و از آن برای کار در قصابی و یا کشتارگاه استفاده می شود. نوع دیگر دستکش ضد برش مجهز به لایه های محافظتی است. هرچه ضخامت لایه محافظتی بیشتر باشد در مقابل مقاومت آن در برابر تیغه و هر ابزار برنده ای بیشتر می شود. یکی از لایه های مقاومتی که در این دستکش ها به کار می رود، نیتریل است. نیتریل بسیار مقاوم است و در شرایط مختلف مانند، رطوبت، روغن، حرارت و... خاصیت خود را حفظ می کند. از دیگر لایه هایی که در این دستکش ها به کار می ورد لاتکس است اما لاتکس مقاومت نیتریل را ندارد. 

سایر موارد

 • دستکشی که انتخاب می کنید باید متناسب با شغل و حرفه شما باشد مثلا تمامی حرفه های، باغبانی، تراشکاری، آهنگری، خیاطی، جمع آوری ضایعات و... دستکش مخصوص به خود را دارند که جنس آن با سایر دستکش ها متفاوت است. 
 • تاریخ تولید دستکش 
 • شرکت تولیدکننده و برند 
 • استاندارد دستکش ایمنی ضد برش
 • گارانتی و خدمات پس از فروش 

انواع دستکش ضد برش 

 • دستکش ضد برش نجاری 
 •  دستکش ضد برش آتش نشانی 
 • دستکش ضد برش قصابی 
 • دستکش ضد برش باغبانی 
 • دستکش ضد برش آهنگری

کاربرد دستکش ضد برش

 1. مناسب برای کار با اشیاء تیز
 2.  مناسب برای جا به جایی سیم های مسی
 3. مناسب برای انجام کارهای باغبانی
 4. مناسب برای جا به جایی ضایعات و شیشه
 5. محافظت از دست هنگام نجاری 
 6. فعالیت های عمرانی و ساختمانی 

بهترین دستکش ضد برش

در حال حاضر شرکت های زیادی در داخل و خارج کشور به تولید این محصول پرکاربرد می پردازند که از مهم ترین آن ها می توان به دستکش ضد برش استادکار، تانگ وانگ، دلفین، نفیس، میداس، ایران کار، انسل، پانا، طاها، ماتریکس، تاپ کیت، سیگما، اطلس، گیلان و... اشاره کرد. 

قیمت دستکش ضد برش

قیمت دستکش ضد برش بسته به کیفیت آن متفاوت است اما بهتر است درباره مواردی که کیفیت بالای آنها باعث افزایش ایمنی می شود کیفیت را در اولویت قرار دهیم. شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت پیش روی خود قیمت انواع دستکش های ضد برش را مشاهده کرده و با نمایندگان فروش به طور مستقیم در ارتباط باشید و از آن ها خرید کنید. 

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها

برند