ثبت فروشگاه

دستکش ضد برش

دستکش ضد برش چیست و در چه شرایطی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ دستکش ضد برش یکی از پرکاربردترین انواع دستکش ایمنی است. این دستکش از دست کاربران در برابر بریدگی ناشی از کار با ابزارآلات تیز و برشی مانند چاقو، محافظت می‌کند. استفاده از دستکش ضدبرش در مشاغل شیشه‌بری، قصابی، باغبانی و حرفه‌هایی که افراد با‌ اشیاء تیز و برنده سروکار دارند، مناسب است. به طور کلی این دستکش از لایه مقاومی تشکیل شده است و از قطع شدن، جراحت و آسیب به دست و انگشتان کاربران جلوگیری می‌کند. دستکش کار ضد برش از فلز تولید می‌شود و می‌تواند لایه‌های محافظتی مصنوعی و طبیعی داشته باشد.

دستکش ضد برش فلزی یا زنجیری از مفتول‌های آهنی تولید می‌شود. نوع دیگری از دستکش‌های ضد برش در بازار موجود هستند، که به لایه‌های محافظتی مجهز هستند. هرچه ضخامت لایه محافظتی دستکش بیشتر باشد، مقاومت آن در برابر تیغه و ابزارآلات تیز، بیشتر می‌شود. یکی از لایه‌های محافظتی که در این دستکش‌ها به کار می‌رود، نیتریل است. نوع کف مواد این دستکش نسبت به نوع فولادی از مقاومت کمتری برخوردار است و به طور معمول، برای کار‌هایی که با تیغه برنده و بدون ضربه و فشار سروکار دارند به کار می‌رود.

لازم به ذکر است نیتریل بسیار مقاوم است و در شرایط مختلف مانند وجود رطوبت، روغن و حرارت، خاصیت خود را حفظ می‌کند. از دیگر لایه‌هایی که در این دستکش‌ها به کار می‌رود، لاتکس است و به اندازه نیتریل مقاومت ندارد. جهت اطلاع از قیمت دستکش ضد برش فلزی می‌توانید به سایت راندنو مراجعه نمایید و به صورت مستقیم با فروشندگان این تجهیزات در ارتباط باشید.

ضربه‌گیر ارتعاشات، برخورداری از انعطاف‌پذیری بالا، جلوگیری از تعریق دست و ساییدگی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این دستکش کار به شمار می‌آیند. در ادامه به بررسی انواع دستکش کار ضد برش و موارد استفاده از آن‌ها پرداخته شده است:

 • دستکش ایمنی ضد برش کتان: این نوع دستکش از پارچه ضخیم کتان تولید می‌شود. در قسمت کف و انگشتان این دستکش، خال‌هایی از جنس PVC وجود دارد و در صورت ایجاد اصطکاک، از لغزش حین انجام کار جلوگیری می‌کنند. استفاده از این نوع دستکش در محیط‌های صنعتی، پتروشیمی، انجام فعالیت‌های باغبانی، ساختمان‌سازی و موارد مشابه کاربرد دارد.
 • دستکش ایمنی ضد برش فلزی: این نوع دستکش از توری‌های فلزی ضد زنگ ساخته شده است و شکل ظاهری آن شبیه به زره‌های جنگی قدیمی است. از دستکش فلزی ضد برش در قصابی، خیاطی و سایر مشاغلی که با وسایل تیز و برنده سروکار دارند، استفاده می‌شود.
 • دستکش ضد برش پلیمری یا کف مواد: شکل ظاهری این نوع دستکش مشابه دستکش ایمنی‌های معمولی است. این نوع دستکش از الیاف طبیعی یا مصنوعی ساخته می‌شود و قابلیت کشسانی دارد. همچنین به صورت ثابت در دست قرار می‌گیرد و برای بلند کردن ابزار نیز مناسب است.
 • دستکش ضد برش تمام مواد: دستکش‌های تمام مواد از پارچه پلی‌استر با روکش مایکروفوم تولید می‌شوند. تمام قسمت‌های این دستکش برخلاف مدل‌های کف مواد، از مواد پوشانده شده است.

قیمت دستکش ضد برش

قیمت دستکش کار ضد برش براساس پارامترهایی مانند نوع دستکش، سطح حفاظتی، جنس و الیاف دستکش، تاریخ تولید دستکش، برند و شرکت تولیدکننده، استاندارد دستکش کار و سایز دستکش تعیین می‌شود. توجه نمایید هرچه ضخامت دستکش بیشتر باشد، الیاف به کار رفته در ساختار آن محافظت بیشتری دارند و قیمت آن نیز افزایش می‌یابد. دستکش ایمنی ضد برش norcy، دستکش ضد برش midas، دستکش ایمنی ضد برش استادکار، دستکش ضد برش گیلان و سیگما از بهترین تولیدکنندگان این تجهیزات ایمنی به شمار می‌آیند.

شما کاربران گرامی جهت تهیه دستکش ضد برش اره و دستکش ضد برش فرز با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان تجهیزات مورد نظر را مشاهده نمایید.

خرید دستکش ضد برش از راندنو

پیش از خرید دستکش کار ضدبرش بهتر است به نکات زیر توجه شود:

 • نوع دستکش و موارد کاربری آن
 • سایز دستکش
 • جنس الیاف دستکش
 • میزان مقاومت دستکش در برابر تیغه‌های تیز و برنده
 • برند و شرکت تولیدکننده
 • استاندارد دستکش ایمنی ضد برش
 • تاریخ تولید دستکش ایمنی و گارانتی محصول
 • توجه به قیمت دستکش با توجه به بودجه مورد نظر

برای خرید دستکش ضد برش فرز می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت دستکش ضد برش نجاری را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت دستکش ایمنی ضد برش و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها

برند