ثبت فروشگاه

دستکش ضد اسید

دستکش ضد اسید یکی از پرکاربردترین انواع تجهیزات ایمنی است. دستکش ایمنی ضد اسید جایگاه ویژه‌ای در محیط‌های صنعتی و شیمیایی دارد. همان‌طور که می‌دانید دست‌ها اساسی‌ترین نقش را در انجام فعالیت‌های مختلف ایفا می‌کنند و بیش از 90 درصد فعالیت‌های روزمزه توسط دست‌ها انجام می‌شوند. به همین دلیل، دستان کارکنان در معرض خطرات بیشتری قرار دارد و احتمال آسیب به آن‌ها نیز بیشتر است. صنایع شیمیایی و آزمایشگاه‌ها نیز از جمله مشاغل پرخطری هستند که افراد مستلزم استفاده از دستکش‌های ایمنی هستند.

مواد شیمیایی خورنده، مشتقات نفتی، اسیدها و مواد قلیایی، انواع حلال، روغن‌های صنعتی و معدنی همگی موادی هستند که تماس آن‌ها با پوست دست انسان‌ها، مجب بروز آسیب‌های جدی می‌شود. امروزه با تولید دستکش‌های ضد اسید تا حدود زیادی از آسیب‌های جدی به دستان افراد جلوگیری شده است. همچنین به دلیل وجود pvc در ساختار خارجی این دستکش‌ها، مقاومت بالایی در برابر مواد اسیدی، شیمیایی و بیولوژیکی نیز دارند. همچنین مواد اولیه به کار رفته در ساختار داخلی این دستکش‌ها از کتان تشکیل شده است و هیچگونه آسیبی به دست افراد وارد نخواهد شد.

در قسمت پنجه و کف دست دستکش نیز یک لایه سنباده‌ای شکل وجود دارد. این ساختار، اصطکاک کافی برای جلوگیری از لغزش دست حین انجام کار را برای کاربران فراهم می‌کند و موجب افزایش ایمنی در هنگام جابه‌جایی وسایل نیز می‌شود. برخورداری از انعطاف‌پذیری بالا و مقاومت بالا در برابر ساییدگی، از دیگر مزایای این محصول به شمار می‌‌آید. همچنین چسبندگی بالا بدون گرفتن بوی نامطبوع دارند. از دستکش‌های ضد اسید می‌توان برای کار با مواد چرب و گریس و حتی اجسام سخت و سنگین نیز استفاده کرد.

این دستکش‌ها براساس نوع پوشش در دو نوع ساق بلند و ساق کوتاه تولید می‌شوند. همچنین تقسیم‌بندی این محصول در دو نوع کلی دستکش ضد اسید و دستگاه ضد حلال یا نیتریل انجام گرفته است. در ادامه به بررسی کلی دستکش ضد اسید و مواد شیمیایی پرداخته شده است:

  • دستکش ضد اسید: این مدل دستکش ایمنی در برابر اسید‌ها و باز‌ها، آلودگی‌های بیولوژیکی و روغن مقاومت بالایی دارند. این دستکش ضخامت بالایی دارد و به یک لایه محافظ داخلی مجهز شده است.
  • دستکش ضد حلال: این نوع دستکش کار در برابر مواد حلال مانند بنزین، تینر و زایلن از دست افراد مراقبت می‌کند. ضخامت این نوع دستکش‌های ایمنی در مقایسه با نوع ضد اسید، کمتر است.

قیمت دستکش ضد اسید

قیمت دستکش کار ضد اسید با توجه به جنس دستکش، سایز، کیفیت ساخت، میزان مقاومت و برند تولیدکننده بستگی دارد. دستکش ضد اسید ماهان، پوشا، تانگ وانگ، میداس و ماکسی کم، آنسل، ماپا و ماتریکس از تولیدکنندگانی هستند که نام آن‌ها در لیست بهترین دستکش ضد اسید قرار گرفته است.

شما کاربران گرامی جهت اطلاع از قیمت دستکش ضد اسید میداس و قیمت دستکش ضد اسید پوشا می‌توانید به سایت راندنو مراجعه نمایید.

خرید دستکش ضد اسید از راندنو

پیش از خرید دستکش کار ضد اسید بهتر است به نکات زیر توجه شود:

  • جنس دستکش: همان‌طور که در پیش از این گفته شد، جنس رویه دستکش مقاوم در برابر اسید از pvc تهیه می‌شود. جنس داخلی آن نیز از پنبه نرم تهیه می‌شود. لایه درونی این دستکش باید مرغوب باشد و از تعریق دست‌ها نیز جلوگیری کند. بخش کفی دستکش نیز باید خاصیت اصطکاک کافی داشته باشد. متریال چرمی و برزنتی از بهترین نوع دستکش‌های ضد حلال هستند.
  • سایز دستکش: یکی از پارامترهای مهم در انتخاب این دستکش، ساق بلند بودن آن است. وجود خطرات احتمالی، ممکن است موجب آسیب به دست‌های کاربران شود. به همین دلیل، بهتر است دستان شما را به طور کامل پوشش دهد و از آن‌ها محافظت کند.
  • میزان مقاومت دستکش: میزان مقاومت هر یک از دستکش‌های مقاوم در برابر اسید با یکدیگر تفاوت دارد. شما براساس نوع ماده‌ای که در طول روز با آن در ارتباط هستید، می‌توانید مناسب‌ترین نوع آن را انتخاب نمایید.

برای خرید بهترین دستکش ضد اسید می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت دستکش ضد اسید ماهان و پوشا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت دستکش ضد اسید ساق بلند و ساق کوتاه و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها

برند