ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

دستگاه پولیش

دستگاه پولیش یا پولیشر یکی از ابزارآلات پرکاربرد صنعتی است که برای جلا دادن و درخشندگی سطوح ماشین، کف پوش، پارکت، سنگ، سرامیک، بتن و بسیاری از سطوح دیگر از آن استفاده می شود. به طور کلی دستگاه پولیش یکی از ابزارآلات موثر در زمینه نظافت و شستشو به شمار می رود که مجهز به یک برس تکی است که می تواند با چرخش آن کف و سطوح مختلف را تمیز نماید. این دستگاه از نظر ظاهری به فرز بسیار شبیه می باشد و از تکنولوزی فرزها نیز استفاده می کند. برای راحتی کار یک دسته پلاستیکی بر روی این دستگاه نصب شده است که کاربران برای عملیات نظافت، دارای فضای مناسبی جهت کنترل دستگاه می باشند. دستگاه های پولیش می توانند هم ماتی رنگ و هم سوختگی رنگ را بر روی سطوح از بین ببرند. قیمت دستگاه پولیش بر اساس توان کار و بزگی و کوچکی صفحه آن متفاوت است.

 انواع پولیش 

دستگاه های پولیش بر اساس توان و قدرتی که دارند به انواع زیر تقسیم می شوند:

•    دستگاه پولیش تک دیسک:  این نوع دستگاه پولیش دارای ساختاری ساده می باشد که می توان از آن برای هر دو عملیات برس زنی و جلادهی استفاده کرد. سرعت چرخش این نوع  در حدود 400 دور در دقیقه است که از سرعت پایین آن به منظور برس زنی سطح با آب و محلول شوینده و از سرعت بالای آن برای صیقلی کردن و جلادهی استفاده می شود. دستگاه پولیش کوچک اکثرا از این نوع می باشد.
•    دستگاه پولیش برنشیر: این نوع دستگاه پولیش نسبت به نوع تک دیسک از ساختار پیچیده تری برخوردار می باشد و مجهز به برس بزرگتر می باشد. سرعت گردش این دستگاه 1500 دور در دقیقه است و از آن به منظور ترمیم های عمقی و میزان درخشندگی بسیار بالا استفاده می شود. این نوع از دستگاه پولیش در دو مدل برقی و شارژی تولید شده است که از مدل برقی آن برای مساحت های کوچک و از مدل شارژی آن برای مساحت های بزرگتر استفاده می شود. 

نکات مهم در انتخاب و خرید دستگاه پولیش 

  1.  ظاهری: از سلامت الکتریکال و مکانیکال دستگاه و خدمات پس از فروش دستگاه اطمینان حاصل نماییم.
  2. توان: هر چه توان و وزن دستگاه بالاتر باشد قیمت دستگاه نیز بیشتر می شود. به همین دلیل در هنگام خرید باید آن را با توجه به میزان و حجم کار انتخاب کنیم.
  3.  سرعت گردش: هر چه سرعت گردش یک دستگاه پولیش بیشتر باشد، سرعت عملیات پولیش کردن بالاتر و با کیفیت بیشتری انجام می شود. 
  4. پد پولیش: پدهای متنوعی در سطح بازار تولید شده است که می بایست آن را متناسب با سختی کار انتخاب کنیم. ترجیحاً می بایست از پدهایی استفاده کنیم که نصب و تعویض آسانی داشته و از تراکم بالایی برخوردار هستند. 
  5. شرکت سازنده: شرکت تولید کننده دستگاه پولیش نیز از جمله مواردی به شمار می رود که باید در حین خرید به آن توجه داشته باشیم، امروزه شرکت های بسیار در سطح جهان به تولید پولیشر می پردازند که از بهترین برندهای آن می توان به شرکت دیوالت، توسن، رونیکس، دی سی ای، ماکیتا، اوربیتال و محک اشاره کرد.
  6.   اندازه صفحه: هر چه اندازه صفحه بیشتر باشد، مساحتی که دستگاه می تواند پوشش دهد نیز بیشتر خواهد بود.

خریداران در سایت راندنو می توانند بدون هیچ واسطه ای با  نمایندگان و عاملین فروش دستگاه پولیش در ارتباط باشند و با ثبت استعلام از آنها در خواست خرید نمایند. 

برند


بازه سرعت


بازه توان