ثبت فروشگاه

منگنه کوب بادی

منگنه کوب بادی برای اتصال و محکم کردن د ویا چند قطعه به یکدیگر استفاده می‌شود. این ابزار بادی در زمینه‌های مختلف ساخت مبلمان، دکوراسیون، رویه کوبی، فعالیت‌های نجاری و مواردی از این قبیل کاربرد دارد. استفاده از دستگاه منگنه کوب پنوماتیک بسیار آسان‌تر از چسب زدن و پرچ کردن است. جهت استعلام قیمت دستگاه منگنه کوب بادی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان این ابزار را مشاهده نمایید. راندنو امکان خرید منگنه کوب و میخکوب بادی را برای شما کاربران فراهم کرده است. به طور کلی نحوه کار با منگنه کوب بادی ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد.

در ابتدا لازم است بدانید منگنه کوب به انگلیسی با نام Stapler شناخته شده است. همانطور که در ابتدا به این موضوع پرداخته شد، از این ابزار برای اتصال قطعات به یکدیگر استفاده می‌شود. این محصول ظاهری شبیه به تفنگ دارد. همچنین برای انجام فعالیت‌های مرتبط با ساخت و ساز و نجاری استفاده می‌شود. استفاده از نوع بادی منگنه کوب‌ها موجب صرفه‌جویی در زمان و انجام کار‌های شما می‌شود.

این ابزار انرژی لازم برای فعالیت مورد نظر را از با استفاده از هوای فشرده داخل کمپرسور تأمین می‌کند. این هوای فشرده از طریق شلنگ به منگنه کوب منتقل می‌شود و می‌توانید از آن استفاده کنید. درنتیجه می‌توان گفت این ابزار از قدرت و توان بالاتری نسبت به نمونه‌های برقی و دستی برخوردار است. توجه  نمایید حین انجام کار با این ابزار، باید نکات ایمنی را رعایت نمایید. استفاده از این ابزار بادی از کاربرد‌های زیادی در صنایع مختلف برخوردار است. از رایج‌ترین کاربرد‌های این ابزار در صنایع مختلف می‌توان به استفاده در صنعت مبل‌سازی برای تعمیر روکش صندلی و کاناپه، ساخت قاب عکس، نصب کف پوش، پرس کردن و نصب روکش کابینت‌ها و استفاده در زمینه‌های تزئینی مانند دکوراسیون و مواردی از این قبیل اشاره کرد. همانطور که گفته شد، استفاده از این ابزار از مزایا و ویژگی‌های قابل توجهی برخوردار است. مزایای و نکات مثبتی که این ابزار دارد شامل انجام تعمیرات با سرعت بالا، برخورداری از سرعت بالا نسبت به منگنه کوب برقی، صرفه‌جویی در هزینه‌های تعمیر و نگهداری، برخورداری از دوام بالای اتصالات و اتصال دو قطعه با تعداد سوزن‌های زیاد می‌شود.

قیمت منگنه کوب بادی

قیمت انواع منگنه کوب بادی براساس عواملی مانند نوع و سایز دستگاه، برند تولیدکننده، قدرت دستگاه و موادهای به کار رفته در ساخت ابزار و مواردی از این قبیل بستگی دارد. لازم به ذکر است امکان دارد یک منگنه کوب بادی ارزان کیفیت خوبی نداشته باشد. پس بهتر است خرید خود را از برند‌های معتبر انجام دهید تا مجبور به پرداخت هزینه‌های اضافی نباشید.

خرید منگنه کوب بادی از راندنو

هنگام خرید و تهیه این ابزار باید به نکات مهم توجه داشته باشید. به طور کلی از منگنه کوب‌های بادی برای نصب و تعمیرات پروژه‌های مختلف می‌توانید استفاده کنید. هنگام خرید این ابزار به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • توجه به نوع کاربرد خود
  • تناسب سوزن با منگنه کوب
  • برند تولیدکننده محصول
  • استاندارد‌های به کار رفته در ساختار محصول

برای خرید دستگاه منگنه کوب دستی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت منگنه کوب رونیکس و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند