ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها : مهتابی ال ای دی -

لامپ ال ای دی یا همان لامپ led تکنولوژی جدید تولید لامپ است و محصولی نوین در حوزه روشنایی محسوب می‌شود. این لامپ نسبت به لامپ رشته‌ای دارای طول عمر و کارکرد طولانی‌تری است. در بسیاری از مقاله‌های روز دنیا، از این لامپ‌ها به عنوان دوستدار محیط زیست یاد شده است. این نوع لامپ برای مطالعه نیز کاربرد دارد. در تمامی مجموعه‌ها همچون منازل مسکونی، اداره‌ها، مراکز آموزشی، هتل‌ها و دیگر مکان‌ها لامپ LED مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این لامپ رواج بسیار زیادی پیدا کرده است و بکارگیری آن مزایای بسیار زیادی به همراه دارد. لامپ ال ای دی سقفی، لامپ ال ای دی نواری، لامپ ال ای دی گرد، استوانه ای، لامپ ال ای دی بزرگ و کوچک به بازار عرضه می‌شود و مصرف کنندگان می توانند مطابق با نیازشان هر یک از آن‌ها را انتخاب کنند. مهم‌ترین عاملی که سبب محبوبیت این نوع لامپ شده است، مصرف بسیار کم و طول عمر طولانی آن است.

LED مخفف عبارت Light Emitting Diode به معنای دیود ساطع کنده نور است. به این معنا که در این نوع لامپ، از تکنولوژی جریان‌دهی از دیودها استفاده می‌شود. در حقیقت، ال ای دی‌ها از تکنولوژی نوردهی نیمه هادی‌ها توسط جریان الکتریکی ورودی پیروی می‌کنند. دلیل نامگذاری این لامپ‌ها نیز همین است. مجموعه دیودها به کمک کیت لامپ ال ای دی سبب تولید نوری یکنواخت در محیط می‌شود.

لامپ‌های ال ای دی از نظر ظاهر به چند دسته حبابی، استوانه‌ای، لامپ ال ای دی رنگی، شمعی و بشقابی تقسیم می‌شوند. این محصولات بسته به کاربردشان می‌توانند سرپیچ‌های بزرگ، شمعی و یا معمولی داشته باشند. امروزه انواع لامپ ال ای دی رشد گیاه، لامپ ال ای دی هالوژنی، لامپ ال ای دی نواری و دیگر موارد به بازار عرضه می‌شوند.

قیمت لامپ ال ای دی (LED)

این لامپ‌ها براساس ویژگی‌هایی که دارند، از قیمت‌های متنوعی در بازار برخوردار هستند. توان لامپ، نوع سرپیچ، نوع تکنولوژی، شار نوری، رنگ نور، بهره نوری و دیگر موارد در قیمت لامپ LED تأثیرگذار هستند. برند لامپ نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. بروکس، افراتاب، پارس شهاب و لامپ نور از برندهای معتبر تولیدکننده این لامپ به شمار می‌آیند. شما می‌توانید در سایت راندنو قیمت انواع لامپ ال ای دی مانند قیمت لامپ ال ای دی سقفی، لامپ ال ای دی 200 وات و 40 وات از برندهای معتبر و باکیفیت را مشاهده و مقایسه کنید تا بهترین لامپ ال ای دی را انتخاب نمایید.

برای پیدا کردن بهترین قیمت انواع لامپ ال ای دی به برند لامپ و ضمانت آن توجه لازم را داشته باشید.

خرید لامپ ال ای دی 

برای خرید لامپ led می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لامپ LED و برقراری ارتباطی بدون واسطه با مراکز فروش لامپ ال ای دی را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع سرپیچ


نوع


توان