ثبت فروشگاه

لامپ فیلامنتی

لامپ فیلامنتی یا لامپ فیلامانی نمونه‌ای از لامپ‌های ال ای دی است که از تلفیق تکنولوژی مدرن و قدیمی تولید می‌شوند. این لامپ‌ها ظاهری شبیه به لامپ‌های قدیمی حبابی رشته‌ای دارند اما با بهره‌گیری از تکنولوژی ال ای دی در ساختار آن‌ها، نور را با مصرف بهینه انرژی تولید می‌کند. این لامپ‌ها در دسته لامپ‌های دکوری قرار می‌گیرند و به دلیل برخورداری از ظاهری خاص، توجه طراحان داخلی را به خود جلب کرده است.

این محصول با بهره گیری از تکنولوژی COB مونتاژ و به بازار عرضه می‌شود. این محصول به دلیل داشتن دیودهای پراکنده گرما را به آسانی در محیط پخش کرده و نسبت به لامپ‌های دیگر، گرمای کمتری تولید می‌کند. همچنین این لامپ‌ها از یک حباب شیشه ای شفاف ساخته شده‌اند و رشته‌های درون لامپ مشخص هستند. نور تابیده شده این لامپ‌ها به صورت 360 درجه بوده و در ساختار آن‌ها از فسفر بهره‌گیری شده است. لازم به ذکر است که لامپ‌های فیلامنتی تا 85 درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کنند. همانطور که قبلاً اشاره کردیم لامپ‌های فیلامانی در انواع محیط‌ها کاربرد داشته و جهت روشنایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. جهت روشنایی هتل‌ها و فروشگاه‌ها، روشنایی رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها، روشنایی محیط‌های خاص و هنری، روشنایی و نورپردازی فضاهای داخلی و دیگر موارد همچنین استفاده از لامپ‌های ال ای دی فیلامنتی در لوسترها به زیبایی ظاهری آن می‌افزایند.

این لامپ‌ها براساس کارایی به چند دسته تقسیم می‌شوند. در ادامه به انواع گوناگون این محصول اشاره خواهیم کرد.

  • لامپ فیلامنتی شمعی: این نوع از لامپ‌ها همانطور که از نامشان پیداست به شکل شمعی بوده و جهت استفاده در لوسترها، چراغ مطالعه ها، آباژور و چراغ خواب‌ها، سرویس‌های بهداشتی و ...  مناسب هستند.
  • لامپ فیلامنتی اشکی: این لامپ‌ها تنها از نظر شکل ظاهری با انواع شمعی آن تفاوت داشته و عملکردی شبیه به لامپ‌های ال ای دی شمعی دارند. کاربرد این لامپ‌ها نیز جهت استفاده لوسترها، آباژور و چراغ‌های مطالعه است.
  • لامپ فیلامنتی حبابی: این نوع از لامپ‌ها ساختاری کاملاً ساده دارند و با لامپ‌های قدیمی قابل تعویض هستند. این لامپ‌ها برای سرپیچ‌های معمولی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از کاربردهای این لامپ‌ها می‌توان جهت استفاده در منازل، کافی شاپ‌ها، فروشگاه‌ها، سرویس‌های بهداشتی، لوسترها، اتاق‌ها و تزئین دکوراسیون نام برد. همچنینن این لامپ‌ها در محیط‌هایی که دیده شدن لامپ حائز اهمیت است، مناسب هستند.

قیمت لامپ فیلامنتی

این لامپ‌ها براساس ویژگی‌هایی که دارند، از قیمت‌های متنوعی در بازار برخوردار هستند. توان لامپ، نوع سرپیچ، نوع تکنولوژی، رنگ نور و غیره در قیمت لامپ فیلامنتی تأثیرگذار هستند. برند لامپ نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

خرید لامپ فیلامنتی از راندنو

برای خرید لامپ فیلامنتی 20 وات می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس لامپ فیلامنتی 8 وات اشکی کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لامپ فیلامنتی نمانور و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع سرپیچ


توان