ثبت فروشگاه

لامپ رشته ای

لامپ رشته ای (Incandescent Lamp) یکی از تجهیزات روشنایی است که با نام‌های لامپ التهابی، لامپ حبابی و لامپ تنگستنی نیز شناخته می‌شود. این لامپ‌ها نسبت به سایر لامپ‌ها، هزینه تولید کمیتری دارند و از تنوع ظاهری بسیار زیادی برخوردار هستند. در ساختار این لامپ‌ها از رشته تنگستن، مس و یا سرب بهره‌گیری می‌شود. حباب این گونه لامپ‌ها در دو نوع مات و براق تولید می‌شود. همچنین درون لامپ‌های حبابی و رشته ای یک حباب شیشه‌ای بسته وجود دارد که از برخورد اکسیژن با رشته جلوگیری می‌کند.

در پاسخ به سؤال لامپ رشته ای چیست می‌توان گفت این محصول نوعی چشمه نور مصنوعی است و نور باکیفیتی ارائه می‌دهد. عملکرد این لامپ به گونه‌ای است که جریان الکتریکی از رشته نازک تنگستن عبور کرده و آن را با شدت زیادی گرم می‌کند. در نتیجه با داغ شدن این رشته نازک، از خود نور تولید می‌کند. انواع لامپ رشته ای با گذشت زمان و با پیشرفت تکنولوژی، جایگزین لامپ‌های فلورسنت شده‌اند. این لامپ ها نیازی به تجهیزات خارجی جهت روشنایی ندارند و از قیمت مقرون به صرفه‌ای برخوردار هستند.

به همین دلیل استفاده از این لامپ‌ها در محیط‌هایی که دسترسی به برق و تجهیزات برقی کم است، گزینه مناسبی به شمار می‌آید. این لامپ‌ها با توان‌های مصرفی مختلف تولید و به بازار عرضه شده است. لامپ رشته ای 10 وات، 40 وات و 100 وات از پرکاربردترین انواع این محصول به شمار می‌آیند. در حال حاضر لامپ رشته ای کم مصرف نیز به بازار عرضه می‌شود که تحت عنوان لامپ‌های فیلامنتی و ادیسونی به فروش می‌رسند.

لامپ رشته ای

قیمت لامپ رشته ای (لامپ حبابی)

همان‌طور که پیش از این گفته شد، لامپ‌های حبابی و رشته ای در توان‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. هرچه مقدار توان لامپ بیشتر باشد، بازده و بهره نوری لامپ نیز بیشتر خواهد شد. در نتیجه توان لامپ در قیمت این محصول تأثیرگذار است. علاوه بر توان، رنگ حباب، براق یا کدر بودن آن و ولتاژ لامپ نیز بر میزان قیمت این محصول تأثیر می‌گذارد. این گونه لامپ‌ها از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه هستند. همچنین برای اطلاع از قیمت لامپ 300 وات رشته ای با مراجعه به سایت راندنو، با فروشنده این محصول به طور مستقیم در ارتباط باشید.

خرید لامپ رشته ای از راندنو

هنگام خرید لامپ التهابی به حباب این محصول دقت کنید. زیرا در اثر انتخاب نادرست امکان وجود حباب پلاستیکی نامرغوب به دور لامپ‌ها، احتمال آب شدن چراغ و آتش‌سوزی را افزایش می‌دهد. برای تهیه یک لامپ تنگستنی رشته ای باید به نکاتی نظیر برند، توان، میزان روشنایی آن بر حسب لومن، اندازه و ظاهر آن توجه نمایید.

جهت خرید لامپ رشته ای 100 وات و انواع دیگر لامپ‌ها به سایت راندنو مراجعه کنید. برای خرید لامپ رشته ای می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لامپ رشته ای و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع سرپیچ


توان