ثبت فروشگاه

لامپ شمعی

لامپ شمعی یکی از انواع لامپ است که امروزه در بسیاری از مجموعه ها مورد استفاده قرار می گیرد. لامپ یکی از اصلی ترین تجهیزات ایجاد روشنایی در یک مکان است. لامپ شمعی در واقع یک نوع لامپ حبابی است که ظاهری خاص و منحصربفرد دارد. از این تجهیزات بیشتر در چراغ های تزئینی، آویزها، آباژورها، لوسترها و ... استفاده می شود. لامپ های شمعی دارای حباب های کشیده و به شکل شعله های شمع هستند. نوعی از لامپ های شمعی نیز دارای ظاهر متفاوت تری هستند و به آن ها اصطلاحاً لامپ شمعی اشکی گفته می شود. این لامپ ها می توانند حباب های مات و شفافی داشته باشند. لامپ شفاف شمعی نسبت به نوع مات آن دارای بازدهی نوری بیشتری است. 

مشخصات فنی

  • توان لامپ: لامپ های شمعی ابعاد کوچکتری دارند و اغلب در توان های کم حدود 6 تا 7 وات تولید می شوند. این موضوع سبب می شود تا لامپ های شمعی و اشکی مصرف انرژی کمی داشته باشند.
  • سرپیچ لامپ: سرپیچ اغلب این لامپ ها از نوع E14 است. به این معنا که قطر این سرپیچ 14 میلی متر است. سایر سرپیچ ها اغلب برای لامپ ها بزرگ به کار می رود. سرپیچ لامپ شمعی معمولاً E14 است.
  • رنگ نور لامپ: این لامپ ها تنوع بالایی در رنگ نور دارند اما نورهای مهتابی و آفتابی آن بیشترین کاربرد را در صنعت روشنایی دارد. 

انواع لامپ شمعی

لامپ شمعی اشکی در انوع مختلفی به بازار عرضه می شود تکنولوژی این لامپ ها با هم متفاوت است. به طور کلی این لامپ ها در انواع زیر به بازار عرضه می شوند؛

  • لامپ ال ای دی شمعی
  • لامپ شمعی کم مصرف
  • لامپ شمعی اس ام دی
  • لامپ شمعی فیلامنتی
  • لامپ سی او بی شمعی
  • لامپ رشته ای شمعی

در لیست لامپ های شمعی، لامپ شمعی LED، لامپ SMD شمعی و لامپ COB شمعی مصرف انرژی بسیار کمی دارند و در هزینه های مربوط به مصرف برق صرفه جویی می کنند. در مقابل لامپ های فیلامنی نوری شبیه به لامپ های رشته ای ارائه می کنند با این تفاوت که مصرف انرژی آن ها کمتر و طول عمر آن ها نیز بیشتر است. 

قیمت لامپ شمعی

پیش از خرید لامپ شمعی به مواردی همچون توان لامپ، نوع سرپیچ، رنگ، توان، برند و ... توجه کنید. از برترین برندهای این محصول می توان به لامپ شمعی دلتا، پارس شهاب، لامپ نور، کیهان، افراتاب، خزرشید، پارس شعاع توس و .... اشاره کرد. 

شما می توانید برای خرید انواع لامپ شمعی 12 وات و ... به سایت راندنو مراجعه کنید و پس از مشاهده مشخصات کامل محصول مورد نظر خود را از فروشگاه های مختلف، بدون واسطه خریداری کنید. در بازار آنلاین راندنو می توانید بسیاری دیگر از محصولات مورد نظر خود را با قیمت مناسب پیدا کنید.

لیست مقایسه

برند