ثبت فروشگاه

کمپرسور باد بی صدا یا کمپرسور باد سایلنت نوعی از کمپرسور‌های موجود در بازار است. این ابزار خاصیت کاهش نویز اضافی دارد و به طور کامل، صدای ایجاد شده مکانیکی را به حداقل می‌رساند. این دستگاه از طریق انرژی مکانیکی، هوای مورد نیاز ابزارآلات را تأمین می‌کند. سپس هوای تولید شده را در مخزن خود ذخیره می‌کند تا در صورت نیاز از آن استفاده شود. استفاده از کمپرسور سایلنت در کارگاه‌های کوچک کاربردهای زیادی دارد. لازم به ذکر است هوای تولید شده توسط این کمپرسور کمتر از میزان استاندارد صدای بلند (60 تا 65 دسی‌بل) است.

به همین دلیل، سایلنت یا بی صدا بودن از مهم‌ترین مزایای این کمپرسور به شمار می‌آیند. همچنین استفاده از این دستگاه در محیط‌های سرد نیز مناسب است. راندنو امکان خرید کمپرسور باد سایلنت را به صورت مستقیم از فروشندگان برای شما فراهم نموده است. طراحی کمپرسور هوا سایلنت توسط چند موتور القایی و همچنین استفاده از تکنولوژی کاهش صدا، شکل گرفته است. پمپ باد سایلنت براساس کاربرد در دو نوع گوناگون تولید می‌شود که در ادامه به بررسی آن‌ها پرداخته شده است:

  • کمپرسور باد سایلنت بدون روغن (اویل فری): در ساختار کمپرسور باد اویل  فری روغن به کار می‌رود. به طوری که پس از خرید آن دیگر نیازی به تعویض روغن نخواهد بود. به همین دلیل، هزینه استفاده و نگهداری از آن کاملاً مقرون به صرفه است. این نوع کمپرسور به این دلیل که فاقد روغن است، هیچگونه آلودگی در محیط کار ایجاد نمی‌کند.
  • پمپ باد یخچالی (روغنی): کمپرسور باد سایلنت یخچالی از نوع روغنی است و در ساختار آن از روغن استفاده شده است. هنگام استفاده از این دستگاه، به مرور زمان به تعویض روغن نیاز خواهد بود. این نوع کمپرسور برای انجام کار‌هایی مانند بسته‌بندی، باد کردن وسایل بادی و اسباب بازی‌هایی نظیر توپ و رنگ‌کاری سطوح کاربرد دارد.

لازم به  ذکر است کمپرسور هوا سایلنت از لحاظ حجم و ظرفیت به سه دسته خانگی، صنعتی و ساختمانی تقسیم می‌شود:

  • کمپرسور باد سایلنت خانگی: این نوع کمپرسور سایلنت با گنجایش 30 لیتر، با حجم کم، ابعاد کوچکتر و موتور کم مصرف تولید می‌شود. کمپرسور باد سایلنت خانگی همان‌طور که از نامش مشخص است، برای مصارف خانگی مناسب است. همچنین باد کردن وسایل بادی مانند توپ، لاستیک دوچرخه، موتورسیکلت و اتوموبیل از عمده کاربرد‌های این ابزار به شمار می‌آیند. 
  • کمپرسور باد سایلنت ساختمانی: این نوع کمپرسور با گنجایش 40 الی 150 لیتر با ابعاد بزرگتر و موتور قدرتمندتر از مدل خانگی، تولید و به بازار عرضه شده است. این نوع کمپرسور برای تعمیرات جاده، رنگ‌کاری با اسلحه و مواردی از این  قبیل کاربرد دارد.
  • کمپرسور باد سایلنت صنعتی: این نوع کمپرسور از ابعاد بزرگتر و موتور قدرتمندتری نسبت به نمونه‌های ساختمانی و خانگی برخوردار است. استفاده از این محصول در صنایع سنگین مانند صنایع خودرو، پتروشیمی و موارد مشابه کاربرد دارد. این تجهیزات با ظرفیت‌های بیش از 150 لیتر در بازار موجود هستند.

این دستگاه براساس حجم مخزن نیز در ظرفیت‌های مختلف کمپرسور باد بی صدا 10 لیتری، 25 لیتری، 50 لیتری، 100 لیتری و 250 لیتری تولید می‌شوند.

قیمت کمپرسور باد بی صدا

قیمت کمپرسور‌ هوا سایلنت براساس ظرفیت مخزن، برند تولیدکننده، کیفیت و مواد اولیه ساخت کمپرسور تعیین می‌شود. توجه نمایید هرچه مخزن این محصول از ظرفیت بیشتری برخوردار باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. کمپرسور بی صدا رونیکس، ادون، اکتیو و ویوارکس از بهترین تولیدکنندگان این دستگاه در بازار جهانی شناخته شده‌اند.

خرید کمپرسور باد سایلنت از راندنو

پبش از خرید کمپرسور بی صدا بهتر است به نکات زیر توجه شود:

  • مخزن کمپرسور هوا
  • نوع روغنی و اویل فری بودن کمپرسور
  • میزان فشار قابل تحمل دستگاه 
  • میزان نویز دستگاه
  • برند تولید‌کننده کمپرسور

برای خرید پمپ باد سایلنت می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت پمپ باد سایلنت و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها

برند


بازه توان