ثبت فروشگاه

چراغ پارکی

چراغ پارکی از مهم‌ترین تجهیزات مربوط به نورپردازی‌های شهری است که امروزه در پارک‌ها و محوطه‌های ساختمان از آن استفاده می‌شود. این چراغ‌ها زیبایی محیط را چند برابر می‌کنند و نور بسیار زیادی را به محیط می‌بخشند. از چراغ پارکی در حیاط شهرک‌ها، ورودی ساختمان‌ها، پارک‌ها، میادین و غیره استفاده می‌شود. جهت استعلام قیمت چراغ پارکی با مراجعه به سایت راندنو، می‌توانید لیست فروشندگان محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید. همچنین اگر به دنبال مرکز فروش چراغ پارکی هستید، می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این محصول در ارتباط باشید و به خرید انواع چراغ پارکی اقدام نمایید.

چراغ‌های محوطه و پارک برای فضاهای باز یا روباز کاربرد دارند که از انرژی برق شهری برای روشن شدن استفاده می‌کنند اما اخیراً نوعی چراغ پارکی خورشیدی تولید شده است که از انرژی خورشید جهت تأمین برق بهره می‌برد. این چراغ‌ها به این صورت عمل می‌کنند که در طول روز انرژی خورشید را در خود ذخیره و در شب از آن استفاده می‌کنند، البته نوع دیگر آن‌ها دارای سیستم محافظتی هستند، به این گونه که اگر در طول روز بنا به دلایلی مانند بارندگی نتوانستند انرژی خورشید را در خود ذخیره کنند، ذخیره انرژی داشته باشند و باتری آن‌ها تخلیه نشود. در قسمت پایینی چراغ‌ها حفره ای به همراه درب تعبیه شده اسات تا کابلی که از طریق لوله یا پایه چراغ به سمت منبع ولتاژ می‌رود، از آن خارج شده و به برق متصل شود. پایه چراغ پارکی در دو مدل پایه چراغ‌های حیاطی آلومینوم و پایه چراغ فولادی تولید می‌شوند. چراغ‌های پارکی براساس نوع کاربرد به انواع زیر دسته بندی می‌شوند:

  • چراغ پارکی خورشیدی یا سولار: چراغ پارکی خورشیدی با قابلیت شارژ و تبدیل انرژی نور ‏خورشید به الکتریکی تولید می‌شوند. انرژی ذخیره شده در پنل‌های این نوع چراغ پارکی در شب کاربرد دارد تا فضای پارک‌ها و مکان‌های عمومی روشن شوند.
  • چراغ پارکی چمنی (چراغ محوطه باغچه): چراغ پارکی چمنی در فضاهای سبز مانند چمن و باغچه استفاده می‌شود و در انواع ‏پایه کوتاه و پایه بلند به بازار عرضه می‌شود.
  • چراغ پارکی سرلوله: این نوع چراغ پارکی بر روی پایه‌های بلند قرار می‌گیرد بنابراین تابش نور و قدرت روشنایی بالایی دارد. 
  • چراغ پارکی باغی: چراغ پارکی باغی یکی از تجهیزات مهم برای نورپردازی باغ‌ها و باغچه‌ها است. این نوع چراغ ها در برابر عوامل محیطی دارای مقاومت بالایی هستند. 
  • چراغ پارکی دفنی: همانطور که از نام این چراغ مشخص است، این نوع چراغ‌ها در داخل زمین نصب می‌شوند. حباب این چراغ‌ها به صورت مات یا شفاف است.

چراغ‌های پارکی دارای سبک‌های مختلفی هستند که شامل چراغ پارکی مدرن، چراغ پارکی سلطنتی، چراغ پارکی کلاسیک و چراغ پارکی سنتی می‌شوند.

قیمت چراغ پارکی

چراغ پارکی مدرن و کلاسیک قیمت‌های متفاوتی باهم دارند. علاوه بر این عوامل دیگری همچون جنس چراغ، ارتفاع پایه، نوع تکنولوژی، برند و شرکت سازنده برروی قیمت چراغ تاثیرگذار هستند. درجه حفاظت یا IP چراغ نیز موضوع مهمی است که پیش از خرید انواع چراغ محوطه باید به آن توجه کرد. هرچه درجه حفاظت یک کالا بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است.

خرید چراغ پارکی از راندنو

برای خرید چراغ پارکی شعاع می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت چراغ پارکی پلاستیکی را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت چراغ پارکی مازی نور و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع لامپ


درجه حفاظت


توان