ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها : چراغ خطی ال ای دی -

چراغ خطی

چراغ خطی یکی از انواع تجهیزات روشنایی و نورپردازی است که امروزه مورد توجه بسیاری از نورپردازان ساختمان قرار گرفته است. به این چراغ‌ها، چراغ لاین نیز گفته می‌شود. چراغ لاین ظاهر منحصر به فردی دارد و در انواع مختلفی تولید می‌شوند. این چراغ‌ها مستطیلی شکل هستند و طول‌های گوناگونی دارند. نوری که این محصولات تولید می‌کنند خطی، صاف و یکنواخت هستند و بازدهی آن‌ها زیاد است. در ساخت چراغ‌های لاین و خطی اغلب از تکنولوژی ال ای دی استفاده شده است به همین دلیل مصرف انرژی آن‌ها بسیار کم است و از خود گرمای ناچیزی تولید می‌کنند. چراغ خطی SMD و سی او بی نیز به بازار عرضه می‌شود که همانند چراغ خطی ال ای دی مصرف انرژی بسیار کمی دارند. برخی از چراغ براکت‌های قدیمی تکنولوژی همانند لامپ‌های رشته‌ای داشته‌اند که امروزه به بازار عرضه نمی‌شوند و استفاده از آن‌ها منسوخ شده است. چراغ‌های لاین و خطی بدون لامپ نیز به بازار عرضه می‌شوند که می‌توان از لامپ‌هایی متناسب با سرپیچ داخلیشان در آن استفاده کرد. قاب چراغ خطی، دیفیوزر، منبع نور و بدنه چراغ از مهم‌ترین اجزای آن هستند.

از براکت خطی توکار و روکار می‌توان در راهروها، نورپردازی ساختمان‌های اداری و تجاری، سرویس‌های بهداشتی، پارکینگ‌ها و محیط‌های صنعتی استفاده کرد. برخی از چراغ‌های خطی دارای درجه حفاظت و IP بالایی هستند به همین دلیل در نمای ساختمان و فضاهای خارجی هم می‌توان از آن استفاده کرد. براکت خطی از لحاظ نوع نصب به چند دسته تقسیم می‌شود. از تمامی این محصولات می‌توان در مجموعه‌های مختلف استفاده کرد. این چراغ‌ها اغلب به عنوان منبع نور اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرند اما به دلیل ظاهری که دارند در برخی از مجموعه‌ها به عنوان چراغ‌های دکوراتیو نیز استفاده می‌شوند. این تجهیزات را می‌توان روی دیوار، سقف و گاهی در کف نیز نصب کرد. چراغ خطی اغلب بدنه‌ای از جنس آلومینیوم اکسترود یا آنودایز شده دارد. پروفیل چراغ خطی آلومینیومی و با رنگ پودری پوشش داده می‌شود. این بدنه ضریب انتقال حرارت بالا و وظیفه انتقال گرما را برعهده دارد. این محصولات جهت روشن شدن به یک بالاست الکترونیکی مجهز شده اند. دیفیوزر چراغ خطی یک صفحه مقاوم در برابر امواج یو وی است که به پخش یکنواخت نور کمک می‌کند. منابع نوری و ماژول‌های ال ای دی و اس ام دی بخش‌های دیگر چراغ لاین هستند. تجهیزات نصب انواع چراغ خطی به همراه آن ارائه می‌شود. این تجهیزات شامل پیچ و مهره، قاب و زنجیر می‌شوند. چراغ خطی در سه مدل چراغ خطی روکار، چراغ خطی توکار و چراغ خطی آویز به بازار عرضه می‌شوند.

قیمت چراغ خطی

قیمت چراغ‌های لاین به عواملی همچون توان، شدت روشنایی، ابعاد، جنس بدنه، تکنولوژی منبع نور، کیفیت و استاندارد ساخت، برند و دیگر موارد بستگی دارد. برای خرید انواع محصولات روشنایی به خصوص چراغ لاین می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و با نمایندگان و مراکز فروش چراغ خطی توکار و روکار به طور مستقیم در ارتباط باشید. 

خرید چراغ خطی از راندنو

از نکات مهمی که هنگام خرید باید به آن توجه کرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1.  ابعاد چراغ خطی LED
  2. میزان روشنایی مورد نیاز
  3. برند و شرکت سازنده
  4. درجه حفاظت چراغ
  5. نحوه نصب چراغ
  6. طول عمر چراغ
  7.  ارتفاع سقف

برای خرید چراغ خطی دیواری می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت چراغ خطی سیلیکونی را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت چراغ خطی آویز و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع لامپ


توان


نوع کارکرد