ثبت فروشگاه

رینگ لایت یا حلقه نور یکی از منابع نوری است که امروزه کاربرد زیادی دارد. از این وسیله بیشتر برای بالا بردن کیفیت نور در عکسبرداری یا فیلمبرداری استفاده می‌شود. ساختار رینگ لایت بسیار ساده است و از یک حلقه که سایز آن می‌تواند متفاوت باشد و یک سری لامپ که در داخل حلقه وجود دارد تشکیل شده است. این محصول، نور را به طور یکنواخت و حلقه ای شکل ساطع می‌کند. در رینگ لایت‌ها بیشتر از یک لامپ فلورسنت دایره‌ای شکل یا تعدادی لامپ ال ای دی از تکنولوژی‌های ال ای دی، SMD و COB استفاده می‌شود. این کالا کاربردهای متفاوتی دارد بعضی از آن ها دارای پایه هستند یا قابلیت نصب گوشی روی آن ها وجود دارد البته رینگ لایت رومیزی نیز به بازار عرضه می‌شود. به همین دلیل بیشتر افرادی که در حوزه تولید محتوا ویدئویی فعالیت می‌کنند از این وسیله استفاده می‌کنند.

اگر نیاز باشد نور به صورت یکنواخت روی سوژه مورد نظر تابیده شود، Ringlight می‌تواند بسیار مفید باشد. یکی دیگر از کاربردهای مهم رینگ لایت برای عکاسی‌های پرتره است که نمایش چین و چروک و اشکالات پوستی را به حداقل می‌رساند. برای فیلمبرداری نیاز است نور شدت مناسبی داشته باشد و جهت آن قابل تنظیم باشد. به همین دلیل در ضبط بسیاری از ویدئوها و کلیپ‌ها از ringlight استفاده می‌شود. یکی از نکات مثبت این محصول، شکل فیزیکی آن است. این محصول دایره‌ای شکل است و در اغلب آن‌ها جایگاه‌هایی تعبیه شده است که به کمک آن‌ها می‌توان دوربین یا موبایل را در وسط حلقه قرار داد. برای عکسبرداری و فیلمبرداری‌های سلفی، از رینگ لایت سلفی استفاده می‌شود. یکی دیگر از موارد استفاده این محصول در اتاق‌های گریم است. اتاق‌های گریم نور زیادی نیاز دارند. دلیل استفاده از نور زیاد در اتاق‌های گریم این است که گریمور بتواند بدون سایه در بهترین حالت کار خود را انجام دهد به همین دلیل رینگ لایت در اتاق‌های گریم هم کاربرد دارد. در بسیاری از مشاغل که به نور زیاد و متمرکز نیاز است از این وسیله استفاده می‌شود. به عنوان مثال در ساعت سازی‌ها و طلاسازی‌ها Ringlight مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصولات از لحاظ سایز رینگ و کاربر به چند نوع مختلف تقسیم می‌شوند:

  • رینگ لایت کوچک: این محصولات به کمک گیره‌های کوچک روی گوشی و یا دیگر وسایل نصب می‌شوند و سایز کوچکی دارند. اشکال مختلفی از این محصولات عرضه می‌شود به عنوان مثال رینگ لایت قلبی و ستاره‌ای همگی کوچک هستند و برروی گوشی نصب می‌شوند. به این محصولات رینگ لایت سلفی نیز گفته می‌شود.
  • رینگ لایت متوسط: گونه‌ای از این محصولات هستند که برای نصب روی لنز دوربین مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مدل Ring Light بیشتر برای عکس‌برداری با دوربین مناسب است البته قابلیت نصب روی گوشی را هم دارد. به این محصولات رینگ لایت عکاسی نیز گفته می‌شود.
  • رینگ لایت بزرگ: نوع سوم شکل حرفه‌ای‌تری دارد و روی پایه قرار می‌گیرد. این محصولات در دو نوع ایستاده و رومیزی به بازار عرضه می‌شود و قیمت آن هم با دو مدل قبل متفاوت است.
  • رینگ لایت آینه دار: این Ringlight دارای آینه هست که بیشتر برای میکاپ و آرایش مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این محصولات رینگ لایت آرایشگاهی نیز گفته می‌شود.

قیمت رینگ لایت

قیمت این محصول به موارد متفاوتی مانند برند، جنس بدنه، رنگ نور، مدل، کیفیت، طول عمر و سایز آن بستگی دارد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت راندنو قیمت این کالا را مشاهده کرده و با فروشندگان و نمایندگان فروش ر ارتباط باشید.   

خرید رینگ لایت از راندنو

برای خرید رینگ لایت سلفی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت رینگ لایت rl 18 را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت رینگ لایت حرفه ای و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


توان


قطر