ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :
 لوگوی البرز الکتریک نور

البرز الکتریک نور

شرکت البرز الکتریک نور در سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرده است و در زمینه تولید انواع سیم و کابل فعالیت می کند. این شرکت در ابتدا به تولید سیم افشان پرداخت و پس از مدتی خط تولید خود را به کابل های شیلددار، کواکسیال، افشان و ... گسترش داد. هم اکنون تولیدات البرز الکتریک نور لینکو به بیش از 150 نوع محصول می رسد. شرکت سیم و کابل البرز الکتریک نور به آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز است که در آن از دستگاه های روز دنیا جهت ارزیابی تولیدات استفاده می شود. البرز الکتریک در سال 1397 موفق به دریافت گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ ورژن ۲۰۱۵ شده است. از دیگر افتخارات این شرکت می توان به داشتن تأییدیه توانیر، پروانه نظام مهندسی ساختمان، تأییدیه پژوهشگاه نیرو، عضویت انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان سیم و کابل ایران و ... اشاره کرد.

سیم و کابل البرز الکتریک نور

محصولات این شرکت از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند. امروزه انواع سیم و کابل توسط گروه کارخانه البرز الکتریک نور تولید می شود. محصولات این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. در ادامه به معرفی محصولات این شرکت خواهیم پرداخت:

کابل کواکسیال

این کابل ها از هادی مسی آنیل شده تشکیل شده اند که به صورت تک مفتولی و یا تابیده منظم هستند. عایق این محصولات آمیزه ای از پلی اتیلن است و روکش نهایی آن ها از جنس PVC است. کابل کواکسیال البرز الکتریک نور دریافت نویز بسیار کمی دارد. این محصول وظیفه انتقال فرکانس ها را برعهده دارد.

کابل جوش

از کابل جوش البرز الکتریک برای جوشکاری با قوس الکتریکی استفاده می شود. این کابل ها مخصوص جوشکاری هستند و ولتاژ نامی تعیین شده ای ندارند. ساختار این محصولات از مس آنیل شده تشکیل شده است. عایق این محصولات از نوع TPR است که با ضخامت ها و قطرهای مختلفی ارائه می شود.

کابل سبک (کابل فشار ضعیف)

کابل های سبک و افشان این شرکت از هادی های مسی و انعطاف پذیر ساخته شده اند. عایق و روکش نهایی این محصولات از جنس PVC است و اغلب با رنگ های مشکی و یا سفید ارائه می شود. این کابل ها ولتاژ نامی معادل 300/500 ولت دارند. کابل انعطاف پذیر سبک و فشار ضعیف البرز الکتریک نور دارای تنوع زیاد در سطح مقطع و تعداد رشته است و در دو شکل ظاهری زیر عرضه می شود:

  • کابل گرد: رشته ها به هم تابیده می شوند.
  • کابل تخت: رشته ها به صورت موازی کنار هم قرار می گیرند.

کابل قدرت (کابل فشار قوی)

کابل های قدرت این شرکت را می توان در تمامی مکان ها استفاده کرد. این محصولات دارای هادی هایی از جنس مس آنیل شده هستند. کابل فشار قوی البرز لینکو، در دو نوع مفتولی و انعطاف پذیر نیمه افشان به بازار عرضه می شود. عایق این کابل ها و روکش نهایی آن ها از جنس پی وی سی است. این کابل ها در سطوح مقطع و تعداد رشته های گوناگون به بازار عرضه می شوند.

کابل های دارای هادی هم مرکز

این نوع کابل ها اغلب در تابلوهای توزیع، کنتورها و ... کاربرد دارند. این محصولات می توانند در خاک، آب، داخل و خارج از ساختمان مورد استفاده قرار بگیرند. هادی این کابل ها از چند رشته مس آنیل شده و به هم تابیده شده ساخته شده است. عایق و روکش نهایی این محصولات آمیزه ای از PVC است. رنگ روکش کابل های هم مرکز البرز اغلب مشکی است.

انواع سیم

کیفیت سیم البرز الکتریک نور بسیار بالا است به همین دلیل در میان مصرف کنندگان شهرت بسیار زیادی دارد. این کارخانه قابلیت تولید انواع سیم با کاربردهای ساختمانی، صنعتی و ... را دارد. سیم های تولیدشده توسط این شرکت از هادی های مسی تشکیل شده اند. از سیم های این شرکت اغلب در فضاهای داخلی، تجهیزات الکتریکی، محیط های خشک، درون لوله ها، زیر و روی گچ و ... استفاده می شود. 
 این سیم ها در دو سطح ولتاژ ارائه شده اند:

  • ولتاژنامی 450/750 ولت
  • ولتاژنامی 300/500 ولت

نوعی سیم های سخت هوایی نیز توسط این شرکت تولید می شوند که اغلب جهت توزیع برق در خطوط هوایی از آن ها استفاه می شود. هادی این سیم ها نیز از مس ساخته شده است.

نمایندگی کابل البرز الکتریک نور

کاربران می توانند جهت برقراری ارتباط با نماینده البرز الکتریک نور لاله زار تهران و کرج و دیگر نقاط ایران به سایت راندنو مراجعه کنند و با نمایندگان و مسئولان فروش کابل البرز الکتریک نور در ارتباط باشند.

لیست قیمت البرز الکتریک نور

برای مشاهده قیمت روز سیم و کابل البرز الکتریک نور لینکو، می توانید با فروشگاه ها و نمایندگی های عضو در سایت راندنو در ارتباط باشید و کالای خود را بدون واسطه از نمایندگی سیم و کابل خریداری کنید.

دسته‌بندی کالاها