ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها : دریل بوش   -   فرز بوش   -   تراز لیزری بوش   -  
 لوگوی بوش

بوش 

شرکت بوش در سال 1886 توسط شخصی به نام رابرت بوش در حوزه فناوری در شهر اشتوتگارد آلمان تاسیس شد. برند بوش از قدیمی ترین و برترین تولید کنندگان ابزار و لوازم خودکار در جهان می رود. دفتر مرکزی این شرکت در شهر گرلینگن آلمان قرار دارد و یکی از 10 شرکت بزرگ آلمان به شمار می رود. 

این شرکت در ابتدا به تولید و طراحی، ساخت و مهندسی مکانیک و الکترونیک بود. این شرکت در ابتدا به تعمیر لوازم برقی، دستگاه تلفن، ماشین تحریر و... می پرداخت. این شرکت در حال حاضر یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تولید لوازم خانگی، ابزارآلات و فناوری های صنعتی، کارگاهی، حوزه خودرو و ساخت و ساز فعالیت دارد. 

این شرکت بیش از 92% سود حاصل از فعالیت های خود را صرف امور خیریه می کند. شرکت بوش در ابتدای کار خود دچار ورشکستگی شد، اما رابرت بوش با پشتکار و شجاعت به کار خود ادامه داد و سررانجام در سال 1898 با احداث شرکت بوش در انگلستان و پس از آن در فرانسه تاسیس کرد و در مسیر یک شرکت جهانی گام برداشت.

محبوبیت بوش در قرن بیستم و با شروع مسابقات اتوموبیل رانی اتفاق افتاد. در سال 1903 در مسابقات ایرلند شخصی به نام Camille Jenatzy قهرمان مسابقات شد. یکی از دلایل مهم قهرامانی این ورزشکار سیستم شمع و جرقه یا احتراق اتومبیل این فرد بود که توسط شرکت بوش تولید شده بود. این امر سبب محبوبیت برند بوش و تاسیس اولین کارخانه خود در ایالت متحده در سال 1912 شد که باعث افزایش باقوه مشتریان این شرکت شد. 

برند بوش در سال 1932 اولین دریل برقی خود را تولید کرد و وارد حوزه ابزار برقی شد و در سال 1946 موفق به تولید اولین اره عمودبر خود شد. این برند در سال 1933 با تولید یخچال وارد حوزه لوازم خانگی شد. بوش در سال 1990 موفق به تولید اولین دریل چکشی شد. 

در سال 1942 رابرت بوش از دنیا رفت. بعد از جنگ جهانی دوم و با بازسازی کارخانه های بوش این شرکت با شعار آسان سازی کارهای خانه شروع به تولید لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی، مخلوط کن، یخچال و... نمود. این شرکت در همان زمان فعالیت های دیگر خود از جمله تولید ابزار را نیز در حوزه های تخصصی ادامه داد. 

این شرکت در سال 1950 وارد تولید قطعات الکترونیکی شد و بعد از آن به حوزه های دیگری نظیر هیدرولیک و تجهزات پزشکی ورود کرد. عمده دیگر موفقیت های بوش از سال 1970 با اختراعاتی نظیر دید در شب، سیستم مسیریاب، سیستم EPS  در تزمز خودرو، سیستم کاهش مصرف سوخت و...  شروع شد. 

ابزار بوش 

ابزار برقی بوش 

برند بوش در حوزه تولید ابزارآلات برقی یک شرکت پیشرو در جهان به شمار می رود. برخی از ابزار آلات پرکاربردی که توسط  این شرکت تولید شده است به شرح زیر است: 

  • انواع دریل بوش از جمله دریل چکشی، دریل شارژی، دریل بتن کن و... 
  • سشوار صنعتی بوش 
  • انواع فرز بوش از جمله مینی فرز، فرز آهنگری، فرز سنگبری، سنگ فرز و... 
  • انواع اره برقی از جمله اره فارسی بر، اره دیسکی، اره افقی، اره عمودبر بوش 
  • دستگاه پولیش بوش 
  • بلوور یا دمنده

ابزار اندازه گیری

از مهم ترین ابزار اندازه گیری تولید شده توسط این برند می توان به ردیاب، تراز لیزری و متر لیزری بوش اشاره کرد. 

ابزار دستی 

  • منگنه کوب دستی 
  • قلم های چکش 
  • چمن زن

برند بوش یک شرکت گسترده در حوزه های مختلف و محصولات بسیار متعددی را در حوزه های مختلف به بازار عرضه کرده است. 

تفاوت رنگ سبز و آبی بوش

شرکت بوش ابزارآلات خود را در دو گروه صنعتی و نیمه صنعتی تولید کرده است. ابزار نیمه صنعتی این شرکت را می توان به منظور کارهای سبک تر و برای کارهای خانگی استفاده کرد و از قیمت کمتری نسبت به ابزارآلات صنعتی آن برخوردار است. ابزارهای نیمه صنعتی این شرکت به رنگ سبز روشن و ابزارآلات صنعتی آن به رنگ آبی می باشد. از ابزارهای صنعتی این برند می توان برای انجام کارهای سنگین و طولانی استفاده کرد. 

محبوب ترین ابزار بوش 

پر فروش ترین محصول این شرکت پیچ گوشتی IXO می باشد. از پرطرفدارترین کالاهای این برند می توان به دریل بتن کن چهار شیار مدل gbh2-26dre، اره افقی بر و همه کاره مدل gsa1100e، دریل پیچ گوشتی چکشی شارژی مدل gsb 120-li، دريل ساده 600 وات مدل gbm 10 re، متر لیزری مدل glm 50 c، اره عمودبر مدل gst 8000 e،  آچار بکس برقی مدل gds 18 e، اره گردبر مدل gks 190، تراز لیزری خطی نقطه ای مدل gcl 2-15، بلوور مدل gbl 800 e و... اشاره کرد. 

نمایندگی ابزار بوش 

نمایندگی های این برند در سراسر جهان آماده خدمات رسانی به مشتریان خود هستند. این برند در بیش از 140 کشور به فعالیت پرداخته است. کاربران می توانند در سایت راندنو قیمت ابزارآلات بوش را از نمایندگان بوش در تهران، اصفهان، تبریز و شهرهای دیگر کشور دریافت کرده و در صورت نیاز از آن ها خرید نمایند. 

دسته‌بندی کالاها