ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها : لامپ ال ای دی بروکس   -  

بروکس

گروه صنعتی بروکس یکی از پیشرفته ترین شرکت های تولید کننده انواع تجهیزات روشنایی هم چون لامپ در ایران است. بروکس لامپ در سال 1393 آغاز به کار کرد. با تلاش های فراوان مهندسان و همت صنعتگران ایرانی در کارخانه این برند، بیش از صد مدل لامپ، پنل ال ای دی، چراغ ال ای دی و ... تولید و به بازار عرضه می شود.

این شرکت در شهرهای مختلف ایران نمایندگی دارد و اخذ نمایندگی لامپ بروکس از طریق سایت رسمی این شرکت امکان پذیر است.

دفترمرکزی لامپ بروکس در تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است.

محصولات این برند شامل انواع لامپ و چراغ ال ای دی می شوند که هر کدام شامل گروه های محصول جداگانه هستند. در ادامه به معرفی محصولات این شرکت خواهیم پرداخت.

لامپ بروکس

لامپ های این شرکت در انواع حبابی، شمعی، تیوب (مهتابی و FPL) و خانواده رفلکتور به بازار عرضه می شوند. هر یک از این زیردسته بندی ها شامل نوع خاصی از لامپ های ال ای دی می شوند.

لامپ حبابی

این لامپ ها در دو سری زیر به بازار عرضه می شوند:

 • سری جنرال: این محصولات ظاهری شبیه به لامپ های حبابی موجود در بازار دارند. از تکنولوژی روز و پیشرفته در ساخت آن ها استفاده شده است. این محصول در توان های 7، 10، 12، 15، 20 و 25 وات عرضه می شوند و جایگزین لامپ های رشته ای و قدیمی شده اند. این محصولات بهره نوری بالایی دارند و مصرف انرژی آن ها کم است. از قطعات با کیفیت و مرغوب در ساخت آن ها استفاده شده به همین دلیل طول عمر آن ها زیاد و معادل 35000 ساعت است. سری جنرال لامپ های بروکس با سرپیچ هایی از نوع E27 عرضه شده اند. بدنه این لامپ ها آلومینیومی و ترموپلاستیک است و به راحتی حرارت را به خارج لامپ انتقال می دهد. لامپ جنرال می تواند نور را با زاویه تابش بزرگتر (230 درجه) نسبت به قبل بازتاب دهد.
 • سری جاینت: این لامپ ظاهری ما بین لامپ های استوانه ای و حبابی دارد. این محصولات بازده نوری بسیار خوبی دارند و از قطعات با کیفیت در ساخت آن ها استفاده شده است. لامپ جاینت بروکس در توان های 30، 33، 40، 45، 83، 50 و 100 وات عرضه می شوند. این محصولات نیز با سرپیچ های E27 عرضه می شوند و به راحتی می توانند جایگزین لامپ های قدیمی شوند. لامپ های جاینت را می توان در تمامی مکان ها هم چون منازل مسکونی، سالن های سرپوشیده، سوله ها و ... استفاده کرد. نور این لامپ ها بدون سوسو زدن است و هیچ اشعه فرابنفشی تولید نمی کنند. لازم به ذکر است که قیمت لامپ بروکس سری جاینت مقرون به صرفه است.

لامپ شمعی

این لامپ ها در دو سری زیر به بازار عرضه می شوند:

 • لامپ شمعی: این لامپ ها دارای طراحی بسیار منحصر به فردی هستند و در توان های 7 وات به بازار عرضه می شوند. این لامپ ها بهره نوری بسیار خوبی دارند و مصرف انرژی آن ها کم است. از تکنولوژی ال ای دی در ساختار آن ها استفاده شده است و سرپیچ E14 آن ها به راحتی در تمامی لوسترها و چراغ ها نصب می شود.
 • لامپ اشکی: لامپ بروکس اشکی ویژگی های شبیه به لامپ های شمعی دارند اما شکل ظاهری آن ها متفاوت است و اغلب در لوسترها و آباژورها از آن استفاده می شود. این محصولات دوام بالایی  دارند و بیش از 35000 ساعت روشن می مانند.

خانواده تیوب

این لامپ ها در دو سری زیر به بازار عرضه می شوند:

 • سری مهتابی T8: این لامپ ها با توان های 9 و 18 وات به بازار عرضه می شوند و سوکتی از نوع G13 دارند. این محصولات بهترین جایگزین های لامپ های فلورسنت هستند. شکل ظاهری آن ها همانند لامپ مهتابی قدیمی است اما طراحی آن ها متفاوت است. لامپ های T8 بروکس پخش نور یکنواختی دارند. کیفیت رنگ و عدم تغییر رنگ بدنه از ویژگی های خوب این محصول است. حباب این لامپ نشکن است و تمییزی رفلکتور لامپ، نور بسیار خوبی را ارائه می کنند.
 • سری FPL: این لامپ ها با سوکتی از نوع 2G11 ارائه شده اند و توانی معادل 18 وات دارند. این لامپ ها جایگزین لامپ های FPL قدیمی شده اند. این محصولات نصب آسانی دارند و قیمت آن ها مقرون به صرفه است. از این لامپ ها می توان در منازل، فروشگاه ها، اداره ها، هتل ها، رستوارن ها و ... استفاده کرد.

خانواده رفلکتور

این لامپ ها در دو سری زیر به بازار عرضه می شوند:

 • سری هالوژن: این لامپ ها اغلب به عنوان نورهای دکوراتیو مورد استفاده قرار می گیرند. لامپ هالوژن بروکس کیفیت بسیار خوبی دارد و در توانی معادل 7 وات عرضه می شود. لامپ هالوژن ال ای دی پایه استارتی (GU10) دارد و در رده مصرفی A+ قرار می گیرد. زاویه تابش هالوژن بروکس 38 درجه است و پرتاب نور آن مناسب است.
 • سری انعکاسی: در ساخت این لامپ ها از تکنولوژی ال ای دی استفاده شده است. این لامپ ها به لامپ سیلندری نیز مشهور هستند و در توان های 6 واتی عرضه می شوند. سرپیچ این محصولات از نوع E14 است. این محصولات همانند لامپ های شمعی هستند که با ظاهری منحصر به فرد طراحی شده اند.

چراغ ال ای دی

چراغ های بروکس در دو مدل زیر به بازار عرضه می شوند و هر دو ظاهری به شکل چراغ های خطی دارند.

 • خطی مدل آرین: چراغ های ال ای دی این شرکت به شکل خطی ساخته شده اند. این محصولات در طول هایی معادل 60 سانتی متر و توان های 40 وات تولید می شوند. چراغ خطی بروکس با مدل آرین ارائه می شود. زاویه پخش نور آن بسیار مناسب است. بدنه این محصولات از جنس آلومینیوم و پلی کربنات است گه انتقال گرمای آن بسیار راحت صورت می گردد. این محصولات نصب ساده ای دارند و نسبت به لامپ مهتابی دارای ویژگی های برتری هستند. از این محصول در سالن های اجتماعات، سخنرانی، بیمارستان ها، مراکز آموزشی و ... استفاده می شود.
 • سری زیر کابینتی: این چراغ ها در توان های 5، 9، 15 و 18 وات عرضه می شوند. نسل جدید چراغ های بروکس، چراغ های زیر کابینتی هستند که اغلب در زیر کابینت ها و مصارف دکوراتیو مورد استفاده قرار می گیرند. درایور و چیپ ست LED لامپ این چراغ ها از قطعات مرغوب تهیه و بکارگیری شده است.

پنل ال ای دی

پنل ال ای دی بروکس در دو مدل زیر به بازار عرضه می شود:

 • پنل سری پلی کربنات: این محصول از مواد پلیمری و پلی کربنات در ساخت استفاده کرده است. قیمت آن ها نسبتاً به پنل های آلومینیومی کمتر است و انتقال گرما راحت تر صورت می گیرد. این پنل ها دارای ظاهری زیبا و نصبی ساده هستند و طول عمر آن ها زیاد است. هیچ اشعه مضری تولید نمی کنند و در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند. پنل پلی کربنات این شرکت در توان های 8، 15، 18، 22 و 28 وات عرضه می شود.
 • سری آراز: پنل های بک لایت سری آراز بروکس، پنل ها اقتصادی هستند که در ابعاد 60*60 و توان 80 واتی تولید می شوند. این جراغ ها به صورت روکار و توکار مورد استفاده قرار می گیرند. این پنل های LED پخش نور یکنواختی دارند و طول عمر بالای آن ها مورد توجه مصرف کنندگان بوده است. از این محصول می توان در تمامی محیط ها استفاده کرد. پنل های آراز هم به صورت آویزو هم به صورت سقفی مورد استفاده قرار می گیرند.

طرح تعویض لامپ بروکس

بروکس طرح تعویض و یا دکتر بروکس، خدمتی است که این شرکت ارائه داده و امروزه با استقبال گسترده مردم مواجه شده است. این طرح با هدف کاهش هزینه های ناشی از مصرف برق و خرید تجهیزات روشنایی ارائه شده است. در این طرح لامپ های کم مصرف فرسوده جمع آوری می شوند و با لامپ های ال ای دی این شرکت جایگزین می شوند. این طرح در تمامی نمایندگی ها و الکتریکی های منتخب بروکس به اجرا درآمده است.

مصرف کنندگان می توانند تمامی لامپ های کم مصرف سالم، فرسوده و یا سوخته خود را با شرط سالم بودم حباب به این مراکز تحویل داده و به جای آن ها لامپ های بروکس را به صورت یارانه ای دریافت کنند.

نمایندگی لامپ بروکس

لامپ بروکس نمایندگی های بسیار زیادی در سراسر ایران دارد. نمایندگی لامپ بروکس لاله زار، کرج، بروکس لامپ اصفهان، مازندران، ارومیه، تبریز، کرمانشاه، بوشهر و ... وجود دارد. یکی از نمایندگی های اصلی تحت عنوان نمایندگی لامپ بروکس در شرق تهران واقع شده است.

کاربران می توانند جهت ارتباط با نمایندگی و مراکز فروش لامپ های این شرکت به سایت راندنو مراجعه کنند و با نمایندگان و مسئولان فروش آن به طور مستقیم در ارتباط باشند.

لیست قیمت لامپ بروکس

برای مشاهده لیست قیمت و کاتالوگ محصولات می توانید با فروشگاه ها و نمایندگی های عضو در سایت در ارتباط باشید. لامپ های حبابی و ال ای دی این شرکت از پرفروش ترین محصولات لامپ Burux به شمار می آیند.

دسته‌بندی کالاها