ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها : کلید پریز دلند   -   پریز شبکه دلند   -  
 لوگوی دلند

دلند

شرکت صنایع دلند الکتریک یکی از برترین شرکت های تولیدکننده انواع کلید پریز توکار و روکار در ایران است. این شرکت در سال 1361 تأسیس شده است. کارخانه دلند گرگان د ر شهر گرگان واقع شده است و امروزه محصولات آن در تمامی شهرهای ایران به فروش می رسد.

کلید پریز شرکت دلند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و محصولات آن در طرح ها و رنگ های گوناگون به بازار عرضه می شود. رشد کیفی و کمی این کارخانه به گونه ای بوده است که توانسته در سال های 66 الی 69، لوح تقدیر طلایی استاندارد ایران را دریافت کند. در سال ۱۳۹۴ دلند موفق به دریافت لوح تقدیر به عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری نیز شده است. 

کلید پریز دلند

در حال حاضر محصولات این مجموعه شامل انواع کلید پریز است. این تجهیزات مدل ها و طرح های گوناگونی دارد که هر یک از آن ها با یکدیگر تفاوت دارد. در ادامه به معرفی مدل های محبوب این برند خواهیم پرداخت:

کلید پریز دلند مدل آسا

یکی از مشهورترین مدل های دلند، کلید پریزهای آسا است. این محصولات دارای بدنه ای مربع شکل هستند و طراحی ساده ای دارند. جنس بدنه این محصولات از پلی کربنات است و دوام بسیار خوبی دارد. کلید پریز آسا با گذشت زمان دچار پوسیدگی و تغییر رنگ نمی شود.

محصولات دلند طرح آسا

 1. کلیدهای تک پل، دوپل و سه پل، کلید تبدیل، کلید کولر، کلید کراکس و شاسی راه پله
 2. شاسی زنگ، زنگ ملودی، زنگ دینگ دانگ و زنگ اخبار (بیزر)
 3. پریز برق ساده و ارت دار، پریز برق با پایه سرامیکی، پریزهای برق محافظ دار ساده و ارت دار، پریز ارت محافظ دار UPS و پریز ارت درب دار
 4. سوکت تلفن تکی، سوکت تلفن دوقلو و سوکت شبکه Cat6
 5. فیش آنتن، فیش آنتن مرکزی، فیش آنتن SAT و فیش بلندگو
 6. دیمر لامپ و دیمر فن

اصلی ترین رنگ بندی کلید پریز آسا سفید و یا سفید مشکی است اما دلند قاب های طرح آسا را به صورت جداگانه از مکانیزم به فروش می رساند این قاب ها می توانند در زنگ بندی های طلایی، نقره ای و طرح چوب به تولید برسند.

کلید پریز دلند مدل آریا

این نوع کلید پریز دارای رنگ بندی متنوع تری است. بدنه این محصولات شکل منحنی دارد. مکانیزم طرح آریا سفید و یا خاکستری رنگ است و تنوع رنگی مربوط به قاب آن می شود. قاب این محصولاتی که مکانیزم سفید دارند می تواند زرشکی، طلایی، کرم، مولتی کالر، خاکستری، بنفش، نارنجی، زرد، طوسی، صورتی، آبی آسمانی و ... باشد. 

کلید پریزهایی که با مکانیزم خاکستری ارائه شده اند می توانند قاب هایی با رنگ آبی کاربنی، کرم، جوب گردو، نقره ای، سبز، زرشکی، طرح چوب راش، کاهاگونی، گره بلوط و نقره ای داشته باشند. محصولات آریا از جنس بدنه پلی کربنات در ساختمان خود استفاده کرده اند به همین دلیل دوام بالایی دارند.

محصولات طرح آریا

 1. کلیدهای تک پل، دوپل ، کلید تبدیل، کلید کولر، کلید کراکس، شاسی راه پله و کلیدهای توکار درب دار
 2. شاسی زنگ، زنگ ملودی و زنگ اخبار (بیزر)
 3. پریز برق ساده و ارت دار، پریز برق با پایه سرامیکی، پریزهای برق محافظ دار ساده و ارت دار، پریز ارت محافظ دار UPS و پریز ارت درب دار
 4. سوکت تلفن تکی، سوکت تلفن دوقلو و سوکت شبکه Cat6
 5. فیش آنتن، فیش آنتن مرکزی، فیش آنتن SAT و فیش بلندگو
 6. دیمر لامپ و دیمر فن

کلید پریز مدل سیلور

 این مدل از محصولات شرکت دلند، به کلید پریزهای طرح آریا شباهت دارند. دو رنگ مکانیزم سفید و مشکی برای این محصولات در نظر گرفته شده است. این نوع کلید پریزها دارای طراحی های منحنی شکل هستند. طراحی این تجهیزات به گونه ای است که به نظر می رسد مکانیزم در دو قاب جداگانه قرار گرفته است، در صورتی که محصولات یک پارچه هستند. قاب های این مدل از کلید پریزهای سیلور تنوع رنگی زیادی دارد اما قاب هایی با طراحی های ویژه تر نیز به بازار عرضه می شود.

قاب ویژه برای کلید پریزهایی که مکانیزم مشکی دارند، می تواند در رنگ های مشکی، مسی، ماهاگونی و برنزه عرضه شود. برای کلید پریزهای مکانیزم سفید، رنگ های طرح چوب تیره و روشن، نارنجی و طلایی و برای قاب های ویژه، سیلور در نظر گرفته شده است.

محصولات طرح سیلور

 1. کلیدهای تک پل، دوپل ، کلید تبدیل، کلید کولر، کلید کراکس، شاسی راه پله و کلیدهای توکار درب دار
 2. شاسی زنگ، زنگ ملودی و زنگ اخبار (بیزر)
 3. پریز برق ساده و ارت دار، پریز برق با پایه سرامیکی، پریزهای برق محافظ دار ساده و ارت دار، پریز ارت محافظ دار UPS و پریز ارت درب دار
 4. سوکت تلفن تکی، سوکت تلفن دوقلو، سوکت شبکه Cat6 و سوکت تلفن دوکاره
 5. فیش آنتن، فیش آنتن مرکزی، فیش آنتن SAT و فیش بلندگو
 6. دیمر لامپ و دیمر فن

یک مدل کلید پریز ضد آب، درب دار و روکار طرح سیلور به بازار عرضه شده است که اغلب در محیط های خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. 

کلید پریز مدل رایان

این مدل از محصولات در دو رنگ سفید و مشکی به بازار عرضه می شود. این محصولات نیز یکپارچه هستند. دوام و کیفیت طرح رایان بسیار زیاد است. بدنه آن از جنس مستحکمی ساخته شده است و با مرور زمان دچار پوسیدگی و تغییر رنگ نمی شود.

محصولات طرح رایان

 1. کلیدهای تک پل، دوپل و کلید کولر
 2. زنگ اخبار (بیزر)
 3. پریز برق ساده و ارت دار
 4. سوکت تلفن تکی، سوکت تلفن دوقلو و سوکت تلفن دو کاره
 5. فیش آنتن، فیش آنتن مرکزی، فیش آنتن SAT و فیش بلندگو
 6. دیمر لامپ

کلید پریز دلند مدل آدا

این محصولات دارای ابعاد کوچک تری هستند. مکانیزم و قاب میانی آن ها دایره ای شکل است. از این محصول می توان در تمامی مجموعه ها استفاده کرد. پریز کلید دلند مقاومت زیادی دارد و با رنگ بدنه سفید ارائه می شود.

محصولات طرح آدا

 1. کلیدهای تک پل، دوپل و سه پل، کلید کولر، شاسی راه پله، کراکس و کلید تبدیل
 2. پریز برق ساده، ارت دار و محافظ دار
 3. شاسی زنگ، رنگ ملودی و زنگ اخبار
 4. سوکت تلفن تکی، سوکت تلفن دوقلو و سوکت شبکه Cat6
 5. فیش آنتن، فیش آنتن مرکزی، فیش آنتن SAT و فیش بلندگو
 6. دیمر لامپ و دیمر فن

جعبه فیوز

این شرکت به تولید جعبه های فیوز 8 عددی، 12 عددی و 16 عددی می پردازد. این جعبه ها طراحی های منحصر به فردی دارند و جنس بدنه آن ها بسیار مستحکم است. پوشش شیشه ای این محصولات به رنگ دودی است و از شفافیت زیادی برخوردار است. در جعبه های 16 عددی، فیوزها در دو ردیف قرار می گیرند. جعبه فیوزهای 2 و 4 عددی نیز توسط این شرکت به فروش می رسد که ابعاد کوچک تری دارد.

رابط برق دلند

این شرکت به تولید و ارائه رابط های برق می پردازد. این محصولات دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و در چند مدل مختلف به بازار عرضه می شوند. از این رابط ها می توان در تمامی مجموعه ها استفاده کرد.

 • پنج راهی آریا با کابل 2، 3.5 و 5 متری
 • پنج راهی صدف با کابل 2، 3.5 و 5 متری
 • پنج راهی ارت دار و کلیددار با کابل های 2، 3.5 و 5 متری

چراغ سقفی

در حال حاضر دلند به تولید محصولات روشنایی هم چون انواع چراغ سقفی می پردازد. این چراغ ها دارای ابعاد مختلفی هستند و در تمامی مجموعه ها می توان از آن ها استفاده کرد.

 1. چراغ سقفی صدف
 2. چراغ سقفی گرد
 3. چراغ سقفی آریا
 4. چراغ تونلی حفاظ دار
 5. چراغ سقفی بیضی
 6. چراغ دیواری

دلند پلاس

محصولات دلند پلاس همان محصولات معمولی دلند هستند که به ویژگی های پیشرفته تری مجهز شده اند. این محصولات نصب ساده تری دارند و هم چنین مطابق با استانداردهای داخلی و خارجی طراحی شده اند. عملکرد محصولات پلاس این شرکت بهتر است و دوام بیشتری برای آن ها فراهم شده است. 

تمامی محصولات دلند پلاس به این شکل طراحی شده اند که با خرید مکانیزم به تنهایی می توانید از قاب های مختلف و جدیدتر استفاده کنید. در این محصولات از مواد اولیه پلاستیکی با مرغوبیت بیشتر استفاده شده است. برای قسمت های اتصال برقی از مواد برنجی و پلاتین های نقره باکیفیت استفاده شده است.

نمایندگی دلند

این شرکت نمایندگی های بسیار زیادی در ایران دارد. نمایندگی دلند در لاله زار تهران و دیگر نقاط ایران وجود دارد. کاربران می توانند جهت ارتباط با نمایندگی و مراکز فروش به سایت راندنو مراجعه کنند و با نمایندگان و مسئولان فروش آن به طور مستقیم در ارتباط باشند.

لیست قیمت دلند

برای مشاهده لیست قیمت و کاتالوگ محصولات دلند الکتریک می توانید با فروشگاه ها و نمایندگی های عضو در سایت در ارتباط باشید. کلید پریز های مدل آسا و آریا از پرفروش ترین محصولات این شرکت به شمار می آیند.

دسته‌بندی کالاها