ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

صنایع سیم و کابل ایمان

صنایع سیم و کابل ایمان یک تولیدکننده در زمینه سیم و کابل است که محصولات خود را باکیفیت خوب به بازار عرضه می‌شود. با وجود این که شرکت ایمان تازه تاسیس شده است، در این مدت کوتاه توانسته بخشی از فروش بازار را به خود اختصاص دهد. دلیل آن هم محصولات متنوع و مقرون به صرفه این شرکت است. در ساخت این محصولات استانداردهای لازم رعایت شده است و صنایع سیم و کابل ایمان توانسته گواهینامه‌های لازم را کسب کند. سیم و کابل ایمان از بهترین تجهیزات و پیشرفته‌ترین ماشین آلات در ساخت محصولات استفاده می‌کند. بهره‌گیری از پرسنل مجرب سبب تولید محصولات باکیفیت شده است.

محصولات شرکت ایمان پیش از ورود به بازار مورد تست و ارزیابی قرار می‌گیرند. این موضوع درصد اطمینان به کابل را افزایش داده است. از محصولات این شرکت می‌توان در ساختمان‌های مسکونی، سازه‌های تجاری، نیروگاه‌ها، صنعت پتروشیمی، مراکز توزیع برق، کارخانه‌ها و دیگر مکان‌ها استفاده کرد.

محصولات سیم و کابل ایمان

ایمان به تولید سیم و کابل‌های متنوع می‌پردازد. در ادامه به معرفی برخی از محصولات این شرکت می‌پردازیم.

کابل برق

از پرفروش‌ترین محصولات شرکت ایمان می‌توان به کابل‌های برق آن اشاره کرد. این محصولات هادی از جنس مس دارند و به دو صورت افشان و مفتول به بازار عرضه می‌شوند. هادی این کابل‌ها درصد خلوص بالایی دارند و جنس روکش و عایق آن‌ها از جنس پی وی سی است.

سیم برق

سیم‌های برق این شرکت از تنوع بالایی برخوردار هستند. هادی آن‌ها از جنس مس است و به دو صورت افشان و مفتول به بازار عرضه می‌شوند. سیم‌های برق افشان انعطاف‌پذیری بالایی دارند و در برابر پیچش و خمش مقاومت زیادی از خود نشان می‌دهند. در مقابل سسیم‌های مفتولی خشک هستند و انعطاف‌پذیری آن‌ها کم است.

قیمت سیم و کابل ایمان

قیمت این تجهیزات به مواردی همچون درصد خلوص هادی، نوع هادی، جنس روکش، جنس عایق و موارد دیگر بستگی دارد. برای مشاهده قیمت سیم و کابل ایمان می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید سیم و کابل ایمان از راندنو

برای خرید سیم و کابل ایمان می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید. در سایت راندنو انواع سیم و کابل با مشخصات فنی و ویژگی‌های آن درج شده است. همچنینن امکان مقایسه قیمت یک فروشگاه با دیگر فروشگاه‌ها وجود دارد. در راندنو شما پس از انتخاب محصول می‌توانید به صورت مستقیم با فروشنده آن در ارتباط باشید.

دسته‌بندی کالاها