ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها : دستگاه جوش ایران ترانس   -  
 لوگوی ایران ترانس

ایران ترانس 

شرکت صنعتی ایران ترانس به منظور طراحی و ساخت دستگاه جوش و برش در سال 1354 آغاز به فعالیت نمود. شرکت ایران ترانس در سال 1375 همگام با تکنولوژی روز دنیا، با ساخت و تولید دستگاه جوش های پیشرفته تر از جمله دستگاه جوش تیگ، دستگاه جوش  CO2 میگ مگ و دستگاه جوش برش پلاسما فعالیت خود را افزایش داد و توانست با شرکت های برتر تولیدکننده دستگاه جوش در ایران و جهان رقابت کند. 

خدمات ایران ترانس 

شرکت ایران ترانس همواره با همکاری و به کارگیری گروه های متخصص دانشگاهی و مراکز تخصصی آموزشی و هم چنین همکاری با شرکت های اروپایی معتبر در حوزه ایجاد آزمایشگاه و مراکز تحقیقاتی، به دنبال ایجاد تحولی بزرگ در صنعت کشور است. 

نمایندگی های ایران ترانس در سراسر کشور فعال هستند و خریداران می توانند به منظور خرید دستگاه جوش های مختلف این برند و یا خرید لوازم جانبی آن به این شعبات مراجعه کنند و کالاهای مورد نیاز خود را خریداری نمایند. 

دستگاه جوش ایران ترانس دارای گارانتی به مدت یک تا دو سال است و خریداران و مشتریان این برند می توانند در صورت بروز مشکل، در کوتاه ترین زمان به نمایندگی های این برند مراجعه کنند و مشکل خود را برطرف نمایند.  این شرکت یکی از اعضای انجمن دستگاه های جوش و برش است و کادر متخصصی نیز در این زمینه دارد.

محصولات ایران ترانس 

همان طور که گفته شد، شرکت ایران ترانس به صورت تخصصی به تولید دستگاه جوش های مختلف می پردازد که محصولات آن به شرح زیر است:

  • دستگاه جوش الکترود (MMA)
  • دستگاه جوش CO2 ایران ترانس
  • دستگاه جوش تیگ (TIG)
  • دستگاه جوش برش پلاسما 
  • پیچ جوش

محبوب ترین های ایران ترانس 

از محبوب ترین و برترین کالاهای این شرکت می توان به دستگاه جوش با شدت جریان مجاز 200، 250 و 400 آمپر و هم چنین دستگاه جوش ایران ترانس مدل IT200C ،IT250C ،IT200M و ... اشاره کرد.  کابران و خریداران می توانند در سایت راندنو از نمایندگی های ایران ترانس در تهران و شهرهای دیگر استعلام قمیت بگیرند، از آن ها خرید کنند و از خدمات آن ها بهره مند شوند. 

دسته‌بندی کالاها