ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

کسری

کسری برندی به نام و شناخته شده در حوزه تولید انواع سیم و کابل در ایران است. این شرکت متناسب با نیاز صنعت برق محصولات خود را به بازار عرضه می‌کند. تمامی محصولات این برند با بهترین کیفیت به بازار عرضه می‌شوند. زیرا پیش از ورود مورد تست و ارزیابی قرار می‌گیرند. سیم و کابل‌های برند کسری دارای مقاومت در برابر حرارت، رطوبت، روغن و مواد شیمیایی‌ هستند. سیم و کابل کسری از نظر سایز، سطح مقطع و تعداد رشته تنوع زیادی دارند و در کاربردهای مختلف به بازار عرضه می‌شوند. مواد اولیه این برند باکیفیت است و با تولیدات این شرکت نیازهای صنایع مختلف برآورده می‌شود. این شرکت در خط تولید خود از به روزترین و مدرن‎ترین تکتولوژی‌ها استفاده می‌کند. برند سیم و کابل کسری دارای استانداردهای ملی است و با یک تیم پرسنل مجرب فعالیت خود را آغاز کرده است.

محصولات کسری

شرکت کسری سیم و کابل‌های با کیفیت و مرغوب به بازار ارائه کرده است. در ادامه به معرفی این محصولات پرداخته شده است.

کابل کسری

شرکت کابل کسری به تولید انواع مختلف کابل برق می‌پردازد. به عنوان مثال دو نوع کابل افشان و مفتول از تولیدات این شرکت است. کابل خشک کابلی است که از یک یا چند رشته مفتول ساخته شده است. در مقابل کابل افشان کابلی بسیار منعطف و نرم است. این انعطاف‌پذیری موجب می‌شود که به راحتی بتوان آن را خم کرد. از این کابل در فواصل کوتاه استفاده می‌شود. کابل مخابرات یکی از پرکاربردترین کابل‌ها در صنعت مخابرات و ارتباطات رادیویی است. این کابل‌ کسری به دو صورت زمینی و هوایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کابل کسری کابل زمینی مخابرات به بازار عرضه می‌کند. هر دو این کابل‌ها می‌تواند شیلد دار و بدون شیلد باشند. کابل کولر این شرکت یکی از انواع کابل برق سبک است. این کابل به دو صورت افشان و مفتول به بازار عرضه می‌شود. کابل‌های کولر شرکت کسری از روکش‌های PVC یا XPLE برخوردار هستند. کابل مهاردار کسری دارای ساختاری خشک است و هادی از جنس مس یا آلومینیوم دارد. از این کابل در صنعت بیشتر استفاده می‌شود. کابل نایلونی این مجموعه از سری کابل‌هایی است که در صنعت ساختمان‌سازی از آن استفاده می‌شود. از این محصول برای انتقال جریان برق به خصوص در سیستم روشنایی استفاده می‌کنند.

سیم کسری

این شرکت تاکنون به تولید سیم نایلونی پرداخته است. این نوع سیم دارای کاربردهای فراوانی است و اغلب در صنعت روشنایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سیم نایلون از دو رشته سیم موازی در کنار هم ساخته می‌شوند. جنس عایق این محصولات از PVC است.

قیمت سیم و کابل کسری

قیمت سیم و کابل کسری به عوامل متعددی همچون سطح مقطع، متراژ، جنس روکش و عایق کابل، نوع و جنس هادی و کیفیت کابل، مقیاس خرید و دیگر موارد بستگی دارد. در نظر داشته باشید انتخاب کابل با کیفیت و استاندارد مهم‌تر از قیمت آن است زیرا کابل با کیفیت، پایداری و ایمنی بیشتری دارد. 

خرید سیم و کابل کسری از راندنو

برای خرید سیم و کابل کسری و یا استعلام قیمت کابل برق این شرکت می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات کابل برق را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کابل کسری و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی سیم و کابل برق و مراکز فروش کابل کسری را برای شما فراهم می‌سازد.

دسته‌بندی کالاها