ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

کرمان

صنایع سیم و کابل کرمان یکی از تولیدکننده های انواع سیم و کابل در ایران است که شرکت آن در سال 1363 تاسیس شده است. کارخانه کابل کرمان در شهر کرمان واقع شده است و ظرفیت تولید بیش از 13600 متریک تن محصولات کابلی را دارد.

شرکت کابل کرمان و کارخانه آن از افراد متخصص کارشناس در امور فنی استفاده کرده است و ماشین آلات مدرن و پیشرفته تجهیزات این خط تولید را تشکیل داده اند. به همین دلیل محصولات آن از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

شرکت کابل کرمان و کاویان، آزمایشگاهی مجهز جهت تست محصولات تولیدی دارد. انواع کابل ها هم چون کابل کوامسیال، کابل برق مسی و ... در این آزمایشگاه مورد تست و ارزیابی قرار می گیرند. محصوات این کارخانه در بسیاری از پروژه ها همچون پروژه های پتروشیمی، پست های برق، کارخانه های سیمان، راه آهن و ... استفاده می شود.

کابل کرمان اصل، موفق به دریافت گواهینامه هایی همچون سیستم کیفیت ISO 9001-2000، استاندارد ملی و تأییدیه های ویژه از آزمایشگاه های بین المللی مانند Warrington fire در انگلیس شده است. محصولات این شرکت متنوع است که در ادامه به معرفی برخی از این محصولات خواهیم پرداخت.

کابل کواکسیال

کابل های این شرکت در انواع زیر به بازار عرضه می شوند:

  • کابل کواکسیال JIS C-3501
  • کابل کواکسیال MIL-C-17
  • کابل Special Coaxial

این کابل ها در دو نوع کابل کواکسیال 50 اهمی و 75 اهمی به بازار عرضه می شود. روکش نهایی این محصولات از جنس PVC است و اغلب با رنگ سفید و مشکی ارائه شده اند. هادی مسی این کابل ها از کیفیت بالایی برخوردار است. برخی از کابل های کواکسیال این شرکت، هادی های آلومینیومی دارند که قیمت نهایی آن ها نیز کمتر از کابل های مسی است. از شیلد مسی و آلومنیومی جهت کاهش دریافت نویز در ساختار این کابل ها استفاده شده است.در برخی از مدل های کابل کواکسیال کرمان، علاوه بر شیلد از فویل آلومینیومی نیز جهت حفاظت در مقابل نویز استفاده شده است.

کابل های مخصوص و سفارشی کواکسیال نیز با قابلیت های ویژه به بازار عرضه می شوند. این کابل ها قیمت بیشتری نسبت به سایر کابل های کواکسیال دارند.

کابل تلفن کرمان

این کابل ها نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند. از نوع روکش PVC و PE در ساخت آن ها استفاده شده است. کابل های هوایی این شرکت با روکش هایی از نوع پی وی سی و به به رنگ طوسی عرضه شده اند. در مقابل کابل های زمینی، روکش مشکی رنگ و از جنس PE دارند. تعداد رشته های این کابل ها نیز متفاوت است.

کابل ابزار دقیق

این کابل ها با سطوح ولتاژی مختلف به بازار عرضه می شوند. روکش نهایی آن ها از پی وی سی و به رنگ مشکی است. هادی کابل های ابزار دقیق کرمان از جنس مس آنیل شده هستند. این کابل ها در سطح مقطع های گوناگون و تعداد رشته های مختلف عرضه شده اند. از این کابل ها در سیستم های پردازش، مدیریت و کنترل فرایندها استفاده می شود.

کابل کنترل

این کابل ها در دو نوع آرموردار و بدون آرمور عرضه می شوند. هادی آن ها مسی و یا آلومینیومی است که مطابق نیاز مصرف کننده انتخاب می شود. این کابل ها در سطح مقطع های گوناگون عرضه می شوند به همین دلیل در تمامی مکان ها می توان از آن ها استفاده کرد. روکش این کابل ها نیز از پی وی سی مرغوب و با کیفیت ساخته است.

کابل کرمان صادراتی

کابل های این شرکت از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند. کابل های افشان، مفتول و نیمه افشان این شرکت کیفیت بالایی دارند. از این کابل ها می توان در محیط های داخلی و خارجی استفاده کرد. هادی آن ها از مس و یا آلومینیوم است روکش نهایی آن از جنس پی وی سی است. کابل های کارخانه کرمان در تعداد رشته های گوناگون تولید می شوند و تمامی سطح مقطع های استاندارد را شامل می شود.

انواع سیم

سیم هایی با کاربرد ساختمانی توسط شرکت کابل کرمان تولید می شود. این کابل ها دارای هادی های مسی هستند و روکش آن ها از جنس PVC است. از این محصولات را می توان در سیم کشی مجموعه ها و ... استفاده کرد.

نمایندگی کابل کرمان

کاربران می توانند جهت ارتباط با نمایندگی کابل کرمان در لاله زار تهران، مشهد، اصفهان و دیگر نقاط ایران، به سایت راندنو مراجعه کنند و با نماینده و فروشگاه کابل کرمان در ارتباط باشند و نسبت به خرید سیم و کابل اقدام کنند.

لیست قیمت کابل کرمان

برای مشاهده قیمت سیم و کابل این شرکت و یا مشاهده شماره تماس کابل کرمان، می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و با فروشگاه ها و نمایندگی های عضو در این سایت در ارتباط باشید.

دسته‌بندی کالاها