ثبت فروشگاه
 لوگوی ماکیتا

ماکیتا

ماکیتا از برترین، محبوب‌ترین و قدرتمندترین تولیدکنندگان انواع ابزارآلات در سراسر جهان است. این شرکت توسط ماسابورو ماکیتا تأسیس شد و در سال 1958 اولین محصول خود را با نام رنده برقی ماکیتا به بازار عرضه کرد. این شرکت در همان سال، دومین محصول خود را با عنوان دستگاه شیارزن ماکیتا عرضه کرد و توانست جایگاه خود را در میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در بازار تثبیت کند. این شرکت در ادامه فعالیت خود توانست دریل شارژی را برای اولین بار به محصولات خود اضافه کند و دفتر فروش خود را در ایالت‌متحده تأسیس نماید.

برند ماکیتا در سال 2004 اولین ابزار خود با موتور براشلس (ابزار براشلس) را برای صنایع هوایی و دفاعی راهی بازار کرد. ابزار براشلس جهت کار کردن در زمان‌های طولانی مدت، با سرعت، قدرت و توان بیشتر طراحی شده‌اند. ابزارآلات براشلس ماکیتا یک انقلاب گسترده در این شرکت به وجود آوردند.

ماکیتا ساخت کجاست

شرکت ماکیتا یک برند ژاپنی است که از سال 1915 فعالیت خود را به منظور فروش و تعمیر ابزارآلات برقی در شهر آیچی ژاپن آغاز کرد. امروزه کالاهای این برند در ژاپن، چین و کشورهای مختلف تولید می‌شوند. شرکت ماکیتا یکی از تولیدکنندگان جهانی در حوزه تولید انواع ابزارآلات است و جزو 5 برند برتر در زمینه ابزارآلات مختلف در جهان و یک برند ژاپنی ابزار به شمار می‌آید.

تاریخچه شرکت ماکیتا

همان‌طور که در ابتدا گفته شد، برند ماکیتا در سال 1958 اولین ابزار برقی خود را تحت عنوان رنده برقی ماکیتا به بازار عرضه کرد و با تولید شیارزن ماکیتا در همان سال، توانست جایگاه خود را در حوزه تولیدکنندگان ابزار در جهان تثبیت کند. این شرکت تا سال 1962 اره گردبر و دریل را نیز به جمع ابزارآلات خود اضافه کرد. ماکیتا در سال 1969 اولین دریل شارژی خود تحت عنوان D6500 را به بازار عرضه کرد. این یک موفقیت بزرگ برای ماکیتا محسوب شد و پیرو این موفقیت در سال 1970 اولین دفتر فروش ماکیتا در ایالت‌متحده تأسیس شد.

شرکت ماکیتا در سال 1981 به تولید ابزارآلات بادی مانند میخکوب بادی مدل AN5000 و کمپرسور باد مدل AC6001 اقدام کرد.

محصولات ماکیتا

شرکت ابزار ماکیتا در حال حاضر محصولات و ابزارآلات مختلف و متنوعی را در حوزه ابزار بادی، شارژی، برقی، اندازه گیری و ابزار دستی عرضه کرده است. در ادامه به بررسی محصولات ارائه شده توسط این می‌پردازیم:

ابزار برقی و شارژی ماکیتا 

این برند از برترین و قدرتمندترین تولیدکنندگان ابزارآلات برقی است و از محصولات برتر آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • دریل ماکیتا از جمله دریل شارژی، دریل بتن کن و دریل چکشی
  • انواع اره برقی از جمله اره گردبر، عموبر، فارسی‌بر، اره موتوری و پروفیل‌بر ماکیتا 
  • جاروبرقی صنعتی ماکیتا
  • انواع فرز از جمله مینی فرز ماکیتا 
  • چکش تخریب و هیلتی 
  • سشوار صنعتی 
  • دمنده و مکنده

ابزار بادی ماکیتا

از مهم‌ترین ابزار‌آلات بادی این شرکت می‌توان به کمپرسور باد، میخکوب بادی ماکیتا، منگنه کوب و دیگر تجهیزات اشاره کرد. 

ابزار اندازه گیری ماکیتا

از مهم‌ترین ابزار اندازگیری این برند می‌توان از تراز، متر لیزری و تراز لیزری ماکیتا نام برد.

ابزارآلات مک تک Maktec

در سال 2002 یک خط تولید با نام Maktec در کشور چین راه‌اندازی شد تا محصولات ماکیتا را با قیمت ارزان‌تر به کشورهای آسیایی به غیر از ژاپن صادر کند. این خط تولید جزئی از زیرمجموعه‌های ماکیتا است و کیفیت آن نیز هم‌سطح محصولات این شرکت است.

محبوب ترین ابزارآلات ماکیتا

شرکت ماکیتا ابزارآلات زیادی را تولید می‌کند که از محبوب‌ترین آن‌ها در ایران می‌توان از فرز مشتی ماکیتا mtr100، دریل ماکیتا 2470، دریل ماکیتا 2011، دریل ماکیتا 2475، فارسی بر ماکیتا 1018، دریل چکشی ماکیتا hp1630، تراز لیزری ماکیتا مدل sk103pz، مینی فرز ماکیتا 9558 و محصولات بسیار زیاد دیگر نام برد.

SSP در ابزارآلات ماکیتا

SSP مخفف عبارت Simple Solid Power است. شرکت ماکیتا برای مشتریانی که هزینه لازم برای خرید کالاهای این برند را ندارند، محصولاتی را تحت سری اس‌اس‌پی (SSP) به بازار عرضه کرده است. محصولات SSP از لحاظ کیفی همان محصولات ماکیتا هستند و تفاوت آن‌ها در تکنولوژی‌هایی است که موجب گران‌تر شدن دستگاه می‌شود. محصولات اس‌اس‌پی این تکنولوژی را ندارند. محصولات SSP ماکیتا به رنگ سبز و محصولات ماکیتا به رنگ آبی به بازار عرضه می شوند.

محبوب ترین های ماکیتا 

همان طور که گفته شد، ماکیتا محصولات متعدد و باکیفیتی را به بازار عرضه کرده است. از محبوب ترین کالاهای این شرکت می توان به دریل ماکیتا مدل 2470، فارسی بر ماکیتا مدل 1018، دریل چکشی ماکیتا hp1630، مینی فرز ماکیتا 9558، تراز لیزری ماکیتا مدل sk103pz و فرز مشتی ماکیتا mtr100 اشاره کرد.

تفاوت رنگ محصولات آبی و سبز ماکیتا در چیست؟

در معرفی برند ماکیتا لازم است بدانید که ابزار ماکیتا در دو رنگ سبز و آبی به بازار عرضه می‌شوند. محصولات آبی و سبز از لحاظ شکل ظاهری شباهت زیادی به یکدیگر دارند. محصولات SSP این شرکت به رنگ سبز و محصولات عادی این شرکت به رنگ آبی به بازار عرضه می شوند.

نمایندگی ماکیتا 

شما کاربران گرامی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست قیمت ابزار ماکیتا را مشاهده نمایید. سپس می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان و نمایندگی‌های فروش این برند رد ارتباط باشید و ابزار مورد نظر را خریداری نمایید.

دسته‌بندی کالاها