ثبت فروشگاه
 لوگوی ماکیتا

ماکیتا

ماکیتا از برترین، محبوب ترین و قدرتمندترین تولیدکنندگان ابزار در سراسر جهان به شمار می رود. این شرکت توسط ماسابورو ماکیتا تأسیس شد و در سال 1958 اولین محصول خود را با نام رنده برقی ماکیتا به بازار عرضه کرد. این برند در همان سال، دومین محصول خود را با عنوان دستگاه شیارزن ماکیتا عرضه کرد و توانست جایگاه خود را در بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در بازار تثبیت کند. 

این شرکت در ادامه فعالیت خود توانست دریل شارژی را برای اولین بار به محصولات خود اضافه کند و دفتر فروش خود را در ایالت متحده تأسیس نماید.

برند ماکیتا در سال 2004 اولین ابزار خود با موتور براشلس (ابزار براشلس) را برای صنایع هوایی و دفاعی راهی بازار کرد. ابزار براشلس جهت کار کردن در زمان های طولانی مدت، با سرعت، قدرت و توان بیش تر طراحی شده اند. ابزارآلات براشلس ماکیتا یک انقلاب گسترده در این شرکت بوجود آوردند.

ماکیتا ساخت کجاست؟

شرکت ماکیتا یک برند ژاپنی است که از سال 1915 فعالیت خود را به منظور فروش و تعمیر ابزارآلات برقی در شهر آیچی ژاپن آغاز کرد. امروزه کالاهای این برند در ژاپن، چین و کشورهای مختلف تولید می شوند. 

ابزار ماکیتا 

شرکت ماکیتا در حال حاضر محصولات و ابزاهای مختلف و متنوعی را در گروه های بادی، شارژی، برقی و اندازه گیری و ... عرضه کرده است. 

ابزار برقی و شارژی ماکیتا 

این برند از برترین و قدرتمندترین تولیدکنندگان ابزارآلات برقی است و از محصولات برتر آن می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • دریل ماکیتا از جمله دریل شارژی، دریل بتن کن و دریل چکشی
  • انواع اره برقی از جمله اره گردبر، عموبر، فارسی بر، موتوری و پروفیل بر ماکیتا 
  • جاروبرقی صنعتی
  • انواع فرز از جمله مینی فرز ماکیتا 
  • چکش تخریب و هیلتی 
  • سشوار صنعتی 
  • دمنده و مکنده 

ابزار بادی 

از مهم ترین ابزار آلات بادی این شرکت می توان به کمپرسور باد، میخکوب بادی ماکیتا، منگنه کوب و ... اشاره کرد. 

ابزار اندازه گیری 

از مهم ترین ابزار اندازگیری این برند می توان به تراز، متر لیزری و تراز لیزری ماکیتا اشاره کرد. 

SSP در ابزارآلات ماکیتا

SSP مخفف عبارت Simple Solid Power است. شرکت ماکیتا برای مشتریانی که هزینه لازم برای خرید کالاهای این برند را ندارند، محصولاتی را تحت سری اس اس پی (SSP) به بازار عرضه کرده است.

محصولات SSP از لحاظ کیفی همان محصولات ماکیتا هستند و تفاوت آن ها در تکنولوژی هایی است که موجب گران تر شدن دستگاه می شود. محصولات اس اس پی این تکنولوژی ها را ندارند. محصولات SSP ماکیتا به رنگ سبز و محصولات ماکیتا به رنگ آبی به بازار عرضه می شوند. 

محبوب ترین های ماکیتا 

همان طور که گفته شد، ماکیتا محصولات متعدد و باکیفیتی را به بازار عرضه کرده است. از محبوب ترین کالاهای این شرکت می توان به دریل ماکیتا مدل 2470، فارسی بر ماکیتا مدل 1018، دریل چکشی ماکیتا hp1630، مینی فرز ماکیتا 9558، تراز لیزری ماکیتا مدل sk103pz، فرز مشتی ماکیتا mtr۱۰۰ و ... اشاره کرد. 

نمایندگی ماکیتا 

کاربران می توانند جهت اطلاع از لیست قیمت ابزار و یا خرید محصولات ماکیتا به سایت راندنو مراجعه کنند و کالای خود را به صورت مستقیم از نمایندگان ماکیتا در اصفهان، تبریز، تهران و شهرهای دیگر تهیه نمایند.  فروشندگان نیز می توانند جهت فروش محصولات ماکیتا، در سایت راندنو ثبت نام کنند و فروش خود را چندین برابر کنند.

دسته‌بندی کالاها